Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от zik7777 Преглед на мнение
    Привет, от скоро и аз се въоръжавам с техника от Лидл.Та да попитам дали има начин да се виждат промоции за по дълъг напред период.Интересуват ме комплекти тресчотки и ключове.
    Може чрез предположения да очакваш като наблюдаваш ето тук последните ръководства които слагат са за инструменти които би трябвало да пускат в близкото бъдеще https://www.lidl-service.com/cps/rde...ttr=bg&page=83 (винаги гледай последната страница) , както и ако следиш каталозите на лидл от преди една година точно , има тенденция всяка година по едно и също време да има голяма част от същите продукти, ето например тази брошура за януари 2019 (до 13 януари) , продуктите съвпадат с тези от тази седмица, авто нещата голяма част и XXL хранителната тематика , ето линк https://issuu.com/promof/docs/lidl_871ecf270e181d . Това са единствените ми познати начини за предсказване, но няма как да знаеш 100 % освен ако не бачкаш за лидл България на ръководните позиции.

    П.П. : Също може да гледаш и в другите европейски лидл сайтове какво излиза и ако не е излизало вече тук има вероятност да го пуснат следващите седмици.
    Последно редактирано от 4umata; 06-01-20, 21:53.

    Коментар


    • Общо взето е точно ака с врачуването с уточнението за последната страница на lidl.service. Добре е да се поглеждат една две страници назад,понякога има размествания на продуктите. Понякога пък изобщо го няма продуктът, набутан е в упътванията на румънския отдел. За Powerfix специално малко неща качват,та там трудно ще познаеш предстоящи предложения.Обикновено в понеделник качват новите упътвания в lidl. service, предложенията в Германия в неделя, новата румънска брошура е в сряда, а на другите страни е в четвъртък. Добре е търсачките да се преглеждат и онлайн предложенията в Белгия, Нидерландия,Чехия,Полша и Словакия.
      Последно редактирано от mitko 53; 07-01-20, 05:19.

      Коментар


      • Благодаря, дам ще се завлачвам регулярно до Лидл . И се абонирам за темата. Тук насмерих това което искам та да видим дали ще успея да си го доставя. https://www.lidl.de/de/powerfix-stec...elsatz/p290224

        Коментар


        • В Румъния, гледам ще пускат някакво гедоре 53 части, на 3/8, може и при нас да се появи. Ама му много дървена цената- 119 леи(към 50лева). В Германия е намалено на 16 евро, де факто 21 с доставката.

          Коментар


          • Има ли смисъл да се дебне такъв тип инструмент, при положение, че го има навсякъде за същите пари в достатъчно разновидности ?
            Качеството на един инструмент зависи от качеството на материала и от прецизността на изработка. Спектрален анализ на щанда няма как да направим, но поне прецизноста си личи при внимателен оглед. Е тази прецизност ме кара в повечето случаи да излизам с празни ръце от магазина .
            0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

            Коментар


            • Този път направо да се оляли с цената на колонната бормашина от 18.01- 400лева. В Германия е 130 евра. Снимката и не отговаря на модела,в упътването е съвсем различен дизайнът.
              Последно редактирано от mitko 53; 09-01-20, 05:23.

              Коментар


              • А аз този път ще си взема най-накрая прахосмукачка

                Коментар


                • Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                  А аз този път ще си взема най-накрая прахосмукачка
                  Тъкмо щях да питам как е. Става ли, че взех за село една от Кауфланд, ама нещо много слаба.
                  Ford Maverick II 2.3 XLT
                  Ford Mondeo MK5

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                    Този път направо да се оляли с цената на колонната бормашина от 18.01- 400лева. В Германия е 130 евра. Снимката и не отговаря на модела,в упътването е съвсем различен дизайнът.
                    В същото време предлагат и стойка за бормашина, не се връзва някак си освен ако не целят да разпродадат едната стока за сметка на другата.
                    Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                    Ford Fiesta 1.4 Tdci

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
                      Тъкмо щях да питам как е. Става ли, че взех за село една от Кауфланд, ама нещо много слаба.
                      Коментарите от колеги са, че е достатъчно силна за домашно/гаражни нужди. На мен ми трябва да чистя колите, да си смукам стружки от машините(фрезата) най-вече и за всичко което може да се изсмуче... с прахосмукачка

                      Коментар


                      • Asen Kushlev
                        Asen Kushlev коментира
                        Редактиране на коментар
                        Благодаря. Нямах време да ровя за отзиви, ще се нареждам явно за тази прахосмукачка.

                    • То,ако не е спешно,по- добре да се чака 30 литровата, пускат я лятото. С по- голяма смукателна мощност е, има ,контакт за автоматично включване с инструменти и бутон за продухване на филтъра. Около 150 лева беше.

                      Коментар


                      • Колеги, има ли някой стара 20 волтова батерия за продаване? Трябва ми кутийката. По принцип ми трябва голяма, но и малко ще ми свърши работа.

                        И да съм по темата сега видях в брошурата за другата седмица, че пускат пак безчетковият перфоратор, но само тяло. Аз си купих целият комплект преди нова година.
                        Изработката е на ниво. Още не съм го ползвал сериозно, но изглежда обещаващо. Ако някой иска и е изтървал предният път да се реди да взема.
                        Тогава имаше образи награбили по 2 - 3 броя и после гледам обяви с безумни цени.

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                          То,ако не е спешно,по- добре да се чака 30 литровата, пускат я лятото. С по- голяма смукателна мощност е, има ,контакт за автоматично включване с инструменти и бутон за продухване на филтъра. Около 150 лева беше.
                          На мен и тази ми е голяма, за домашни нужди на село е. Ще се ползва рядко, старата замириса на бакелит и я чакам да умре, бях взел една от Кауфланд, но изобщо не смуче и я върнах. Търся бюджетна, но все пак да мога да чистя с нея. Под тези пари читави явно няма, а тази изглежда добре.
                          Ford Maverick II 2.3 XLT
                          Ford Mondeo MK5

                          Коментар


                          • I.Stoyanov
                            I.Stoyanov коментира
                            Редактиране на коментар
                            И аз така. Другата е голям батал

                        • Такава 1400W братчедът имаше,по- стар модел, ама изгоря на първото чистене, та имам резерви към нея. Аз имам две 1500W, едната ми изгоря след пожар в работилницата, но моторът си работи,пазя го за резервни части. Другата я купих преди близо 5 години, няма умиране, а колко прахоляк и камънак е изгълтала. Само трябва да и сменя филтъра вече че на нищо не прилича.

                          Коментар


                          • Заглеждам гайковрта с 1/2 квадрат, но скоро не са го пущали! Някой помни ли на каква цена е бил последно в Лидл, и по кое време на годината е бил в продажба?
                            А някой да знае от къде другаде може да се купи /Без ОЛХ, че там цената е безумна само за боди/!
                            HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
                            VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
                            Няма да е все така!
                            Нула две осмици 724 пет едно пет 1

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X