Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от dido uzunov Преглед на мнение
    Колеги, днес минах тънко в Лидл, само с едни стелки. Но другата седмица много неща си харесах......мнение за пистолета за боядисване. Пише, че е за ниско налягане, това LVLP ли означава, че те по принцип са по скъпи, а пък този цената 20лв..... Някой ще сподели ли мнение?
    П.П.И на останалите аксесоари съм метнал око
    Пистолета си е екстра, а за цената си е направо супер. Моя е от по-старите промоции и капачката на казанчето си е на винт. И последно - води се HVLP (голям обем, ниско налягане)

    P.P.На теория трябва як компресор за този вид пистолети, но лидълския минава с около 200-250 литра въздух за минута. Иначе една истинска Сата или Сагола харчи около 500 литра.
    Последно редактирано от коко келеша; 05-10-19, 07:20.
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      В раздел бояджийски ,бях качвал снимки на детайли от мотора които съм боядисвал.Мисля че резултатите са отлични,със лидълския пистолет.Мисля че и моя е с винт на капачката.И да не е,със хартиено тиксо и си готов.Имам приятел бояджия и неговите пистолет са възможно най скъпите,и него съм го виждал с тиксо да ги лепи капачките.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Настройката е с едно копче като си там.
        Не тръгва

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
          и него съм го виждал с тиксо да ги лепи капачките.
          Да не е случайно Борката от Русе.
          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Пистолетът за боядисване доста въздух лапа. При мене, вързан към ресийвър 50л., захранван от два компресора с 250- 260литра на изхода, настроен на 4атм. осигурява непрекъсната работа 30 секунди почиват компресорите, 30 пълнят.
            ---

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Не съм съгласен, че харчи много въздух.
              Моя компресор е от зил, въртя го с 1500 оборота,2.2 мотор монофазен, въздух за пистолета има предостатъчно, даже изпуска баланса. Може и аз да не работя правилно, но се получава добре.
              "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                Пистолетът за боядисване доста въздух лапа. При мене, вързан към ресийвър 50л., захранван от два компресора с 250- 260литра на изхода, настроен на 4атм. осигурява непрекъсната работа 30 секунди почиват компресорите, 30 пълнят.
                ---
                Уж четеш внимателно упътванията, а си предозирал налегането с цела атмосфера - 3 атм е максимума по упътване. Така тотално го вадиш от работен режим. Аз го пускам даже и на 2.6-2.7, като големите батковци от Девилбис и Сата.
                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                Из "Златния телец"

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от жеко Преглед на мнение
                  За гайковерта съм раздвоен Райдер или Парксайд , завиването е ограничено на 100 н м а Райдъра е 450 в двете посоки освен това Райдъра е с по мощен мотор . Четох и тук във форума някой колеги го хвалят Райдера .
                  За какъв Райдер става дума ?
                  Никой ли не е ползвал Лидълски гайковерт или сега го пускат за първи път ? По принцип, гайковерт се ползва по-масово за развиване, та не знам дали има чак толкова голямо значение момента на затягане....

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    !00 нютона са над 10 килограма. Не виждам кое му е толкова слабото. Е, ако си гумаджия в гараж за тирове, наистина ще е слаб.
                    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                    Из "Златния телец"

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Има ако болта е с лява резба . В понеделник го вземам ко не ми хареса го връщам и си земам райдер .Първата му работа ще е отвиване на бутало на хидро цилиндър там е зор та ще го видя , иначе за гуми си имам маткап .

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Пробиваш си гумите ли с тоя маткап?

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнение
                          Пробиваш си гумите ли с тоя маткап?
                          Предполагам че не си виждал това SPEED BRACE HANDLE 1/2″ https://www.expert-toolstore.com/fac...comfort-handle . И аз го ползвам при нужда .
                          По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            https://www.offroad-bulgaria.com/sho...d.php?t=153574
                            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                            Из "Златния телец"

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от жеко Преглед на мнение
                              Има ако болта е с лява резба . В понеделник го вземам ко не ми хареса го връщам и си земам райдер .Първата му работа ще е отвиване на бутало на хидро цилиндър там е зор та ще го видя , иначе за гуми си имам маткап .
                              Имам електрически райдер и акумулаторен лидълски- лидълския развива по-добре.
                              I'm not Lost, I'm Discovering !

                              088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                                Не тръгва
                                Благодаря.

                                Докато намеря чифт каквито трябва, понеже аз искам и да са евтини, ще вземат да ми умрат акумулаторите на кемпера.

                                Ама 2 по 100Ач АГМ са дребен разход.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X