Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Имам фреза за канали на Спарки, работи отлично,дисковете под 55 лв.за брой няма.Режа основно бетон,мазилка,за вътре си иска прахосмукачка и то сериозна.
    Прикачени файлове
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
      онлайн поръчка за кратко време
      По-скоро преводът е "скоро".

      Интересува ме и мен това банцигче, но на тази цена....а и доставката на 12 кила до тук....

      Коментар


      • alexalex69
        alexalex69 коментира
        Редактиране на коментар
        Предполагам че рано или късно ще се предлага и в БГ . За 20 кг съм плащал от БГ до ДЕ около 20евро .

    • Ленторезът със сигурност ще го пуснат и тука, да видим само на каква цена. Аз обаче го отписах след клипа на франсето, има доста луфт в шарнира на закрепването и реже накриво. Иначе новост от Германия е дърводелското стругче, също предвидено и за при нас.
      Последно редактирано от mitko 53; 14-11-19, 19:20.

      Коментар


      • Луфта се обира и машината се центрова това не е голям проблем , обаче е много малка и за основна отрезна машина дори и за в къщи не става . Аз имам малката им отрезна отрезна машина не е лоша но при мен е допълнителна за разнасяне е чудна .

        Коментар


        • И да не я пуснат няма да е някаква загуба. това си е играчка, само като видя как е захваната към пантата и ми се повръща. И трите, които съм имал там са на по два сачмени лагера и стабилни конзоли .
          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

          Коментар


          • Ето клипа как се кълчи цялата конструкция https://www.youtube.com/watch?v=fTMdIFXRoG8 .

            Коментар


            • Този е профан, как може да реже ръчно без да упре водача в детайла, вибрирало му ....
              И искал ключе да си регулира врътката, а тя се дърпа на горе и се върти .
              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

              Коментар


              • То масата с менгемето му е паянтова, друса се заедно с детайла и машината.

                Коментар


                • Днес гледам лентов шлайф и резервни лентови шкурки за машинката, отзиви за машинката, имам от 3 години напълно изсъхнали 2 броя орехови шайби, които искам да ги изшкура до идеално гладки повърхности, да ги лакирам и да ги направя на стенни часовници със състарен вид, ще има стрелки и цифри за ретро автентичност, лентов шлайф или виброшлайв ще ми трябва за случая, ето за такива шайби иде реч:

                  Натиснете снимката за да я уголемите  Име:???????? ????.jpg Прегледи:0 Размер:11.7 КБ ID:6528205

                  Дебели са около 7 см, груба и неравна повърхност, ще има доста за шкурене а и са много твърди шайбите, особено след като са изсъхнали вече добре?

                  Коментар


                  • Geni E
                    Geni E коментира
                    Редактиране на коментар
                    Много време ще ги шкуриш и с двата уреда. Аз първо бих ги минал с диск за ъглошлайф с ламелна шкурка и после за фино изглаждане с виброшлайф.
                    Последно редактирано от Geni E; 16-11-19, 15:33.

                  • turtey
                    turtey коментира
                    Редактиране на коментар
                    Това което ти трябва е абрихт/щрайхмус.

                    Пък после шлайфай колкото душа ти иска

                • Ако ги подреждам по производителност, бих подредил така шлайфовете. лентов,ролков,ексцентрик и последен виброшлайфа. С ъглошлайф също става бързо, има едни гумени дискове за едри,твърди шкурки, но лесно се вкопават в материала и после си личат дефектите. Шкурил съм такива шайби с лентов Sparky 876 и шкурки Р40 . После финиша с ексцентошлайф и окончателно с виброто.

                  Коментар


                  • Първо с оберфреза,хоризонтално между две летви,предварително нивелирани,да отнеме колкото е нужно.После следват шкурките.Пукнатините .по избор, залети с епоксидна смола,диоди евентуално.В тубата има клипове как се прави.

                    Коментар


                    • Благодаря за мненията, лошото че нямам нито оберфреза, нито лентов шлайф, нито виброшлайф, просто като видях лентовия шлайф в Лидл и си рекох че мога само с него да свърша работа, понеже с дърво рядко ми се налага нещо да шкуря чак толкова, та май по-добре ще е да занеса ореховата шайба на някой дърводелец да ми го изшлайфа, вместо да купувам 3 машини които рядко бих ги ползвал?

                      Коментар


                      • Гледам в упътванията ще пускат някакъв шлайф 3 в 1,делта,ексцентър, и вибро,май се сменят само плочите. Ама съм чувал за уредите2 ,3 ,4в1били като без нито едно.
                        Последно редактирано от mitko 53; 16-11-19, 20:19.

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                          Благодарение на колегата, Драгозов, поръчах тази прахосмукачка: https://www.argo-market.com/Products/Details/939

                          Към нея поръчах допълнително текстилни торби специално за Lavor, с нея ще мога да закачам и машините с които работя за да не вдигат прах и строителен боклук, като я получа и я тествам ще драсна ред.
                          Днес тествах новата прахосмукачка Lavor, успя да изчисти цялото ми мазе от строителния прах без да загрее изобщо мотора, сложих хартиената торба, подарък мостра, и постоянния огромен като кофа с доста дебел текстилен филтър, хартиенаta торбичка си тежеше, събра 2 кила строителен прах, много съм доволен свърши чудесна работа, другия път ще сложа текстилна торба + неговия си постоянен дебел текстилен филтър за по-голяма защита на мотора.

                          Препоръчвам я за всеки която иска да си изчисти работилничката си.

                          Калояне, благодаря както винаги за хубавите препоръки и за всички машини които съм купувал от теб
                          Последно редактирано от Еделвайс; 17-11-19, 14:53. Причина: Пояснение

                          Коментар


                          • Радвам се, че всичко е наред. Само не я пробвай без торби на строителния прах, че ще се задръсти и тупай, пери и сменяй фитри. Строителния прах е най-гадното нещо за прахосмукачката. Аз имам в единия магазин стария модел на тази и работи без грешка вече 7 -8 години.
                            Последно редактирано от dragozow; 17-11-19, 15:14.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X