Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    От 22 години карам пикапи и всичко стои отзад,досега не се е случвало,но държа ниския клас на марковите инструменти в колите,скъпите ги сваляме всяка вечер.В един сак има грубо за 4-5000 лв.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Сега остана да кажеш къде нощуват пикапите ... Аз си прибирам всичко. Само лопатите не ги крадат засега.
      Чакам да пуснат лентореза. Дано е в куфар, ама с тая стойка не е ясно.
      Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
        Ти сериозно ли го взе за подръжка на такава машина ?
        Всеки сам решава..........
        От моята "камбанария" за тази дейност пневматичен 3/4- може и китаец с вложките за-200лв., след 3-4 секунди удари, ще се развива.
        А въздух, може и от бутилката на "трактора".

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
          Почвам да се чудя тия бунаци що не правят кухи кабели.
          Всъщност отдавна има кухи кабели и даже пълни с охлаждаща течност. Скин - ефекта е познат от столетия (предполагам, не помня кой го е открил) и много от ВЧ проводниците са със стоманен или алуминиев сърдечник за икономия и помеднена или позлатена повърхност.
          "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
          Неизвестен мъдрец

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
            ...или позлатена повърхност.
            Позлатена е безпредметно за друго освен против корозия. Виж посребрени си имаше от едно време още.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Е не знам дали заради проводимостта или против оксидация, ама съм вадил такива от разни ВЧ машини. То и аудио кабели има позлатени.
              "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
              Неизвестен мъдрец

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Ми, по-лош проводник е и от медта и от среброто. Като изключим някои специфични приложения като проводници в интегрални схеми например (където се използва заради други качества), злато се използва като защитно покритие - няма значима оксидация и няма непроводима оксидна коричка,

                ПП: Впрочем медно-сребърна сплав също изглежда жълта.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                  То и аудио кабели има позлатени.

                  Това е само за манияци с много кинти и никакъв слух.

                  Пробвано лично на семинари с чичко Рей Долби във ВМЕИ " В.И.Ленин".

                  За звукови честоти - няма никакъв смисъл!!

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение
                    Всеки сам решава..........
                    От моята "камбанария" за тази дейност пневматичен 3/4- може и китаец с вложките за-200лв., след 3-4 секунди удари, ще се развива.
                    А въздух, може и от бутилката на "трактора".
                    За това говоря и аз
                    Ама всеки си знае де
                    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                    A1+

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
                      Сега остана да кажеш къде нощуват пикапите ... Аз си прибирам всичко. Само лопатите не ги крадат засега.
                      Чакам да пуснат лентореза. Дано е в куфар, ама с тая стойка не е ясно.
                      Относно куфара за лентореза, в упътването не споменават за куфар, но в украинския оlx изкочи това https://www.olx.ua/obyavlenie/lentoc...1-IDFLbP2.html ,та според втората снимка има куфар. Не мога да разбера само откъде го е докопал украинеца.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        [QUOTE=mitko 53 Не мога да разбера само откъде го е докопал украинеца.[/QUOTE]
                        От немско-виж му другите обяви.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Компресор не мога да мъкна по обектите както и не е изгодно да прибирам технка за дребни ремонти , така че от моята камбанария един багажник инструмент който върши работа и се работи

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от Зелен Преглед на мнение
                            От немско-виж му другите обяви.
                            Аз търсих в немско и не го открих . Дори и в немският лидл го НЯМА ! Иначе намерих няколко които са много близки като качество, това е от алди https://www.youtube.com/watch?v=iiKXlKSvfQs и https://www.ebay.de/itm/Scheppach-Me...-/302978072377
                            Последно редактирано от alexalex69; 16-10-19, 20:59.
                            По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              За другата седмица няма интересни инструменти, обаче пиене на далавера колкото искаш

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Обещаното клипче. Снощи си правих центриращи втулки за джантите, та беше удобен момент.
                                Гайките се стягат с това:
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20191016_213143.jpg
Прегледи:1
Размер:310.3 КБ
ID:5822386

                                И с Einhell-а се отвиват така:


                                Най-дългото ми "тропане" с тоя дивайс е било на другата ми джипка, пак на задна гума. Не бяха пипани много над година, не са мазани с нищо, и съответно имаше доволно количество окиси. Около 10 секунди. На "прясни" гайки като тия (последно отвивани преди 2 месеца), чука преко сили 3 секунди, както ще да ги стягам с въпросния ключ.

                                Все пак следва да се отбележи (както се вижда и на клипчето и на снимката) че гайките на са конусни, а с плоско чело, с шайба. И на двете ми теранота са такива.

                                ПП: И батерията е на нещо като 30-50%. На чисто заредена батерия е даже по-добре.

                                ППП: Спрочем много съм доволен от ключа за джанти на снимката. Купен е от "Фантастико" случайно. Един допълнителен камък май за 7-8лв (щото оригиналния не беше моя размер - разбраемо) и стяга и отвива много по-добре и лесно от всяка кръстачка, и на всичкото отгоре се сгъва и се намества много по-лесно в някой ъгъл, спрямо кръстачката. Здрав е - скачано е върху него за отвиване на гайки пак на терано, при това много упорито, от мен (85 кила) и собственика (изглеждаше да е с поне 10-ина повече). Нула поражения. За такъв ширпотребски дивайс си е направо удар в десятката. Забравих за всякакви кръстачки.
                                Последно редактирано от sparkybg; 17-10-19, 12:22.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X