Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • По обяд минах за едни свредла с шестостенна опашка за дърво, ама бяха свършили. Акумулаторното ренде беше последно и то отворено, та отнесох един ексцентрик-шлайф. Не харесвам 3 в 1 нещата. Обикновено ни едно от 3-те не е читаво, ама ще пробвам ...
    Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

    Коментар


    • 19R
      19R коментира
      Редактиране на коментар
      Рекох да купя ексцентрик шлайф дето викаш 3в1 ама продават шкурки само за дърво?! Примерно ако искаш да сваля слой боя от автомобил продават ли някъде подходящи шкурки?

  • Аз пак да питам по-запознатите тук. Някой знае ли от къде мога да си купя шкурки за ето този дисков шлайф? Тези от комплекта свършиха, а навсякъде намирам само шкурка велкро.
    https://www.lidl.bg/bg/broshura/ot-0.../flyer/page/32

    Коментар


    • taran
      taran коментира
      Редактиране на коментар
      Да предложа едно друго решение -купи си велкро,или там както се казва и го залепи на диска,така минаваш вече на шкурки с велкро.Преди време съм купувал,въпросното,за да си ремонтирам плотовете на ексцентърфлайфа,лошото е че вече не помня откъде.

    • crazyjob83
      crazyjob83 коментира
      Редактиране на коментар
      Също съм си мислил за велкро, и да се реши проблема с шкурките, но си мисля, че ще се загуби малко точността. А и все пак не вярвам никъде да няма такива, иначе защо ще го произвеждат това шлайфче.

  • Първоначално публикуван от crazyjob83 Преглед на мнение
    Аз пак да питам по-запознатите тук. Някой знае ли от къде мога да си купя шкурки за ето този дисков шлайф? Тези от комплекта свършиха, а навсякъде намирам само шкурка велкро.
    https://www.lidl.bg/bg/broshura/ot-0.../flyer/page/32
    От Proxxon няма ли да станат? Имат подобен модел, но цената на шкурките малко дървена.

    Коментар


    • crazyjob83
      crazyjob83 коментира
      Редактиране на коментар
      Само там ги намирам и аз ама те там не са им за продаване, като гледам. 5бр. 125мм. 19лв. не са ми оферта.

  • Да се изрязва от по -големи диаметри не е ли решение, примерно от Ф150.

    Коментар


    • crazyjob83
      crazyjob83 коментира
      Редактиране на коментар
      Мисля, че няма да ми е проблем стига да ги намеря на поносима цена. Ако знаеш от къде моля сподели.

  • Тези https://www.vida-vint.com/bg/samozal...rka-125mm-p80/ не са ли самозалепващи? Поне така са ги нарекли.

    Коментар


    • Голямото зарядно което пускат в понеделник https://www.lidl.bg/bg/p/ekstri-za-k...mulator/p35269 някой купувал ли го е да даде мнение как се справя с по големи акумулатори .

      Коментар


      • Някой да има инфо за плазмата?
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • Зарядното си върши работа като такова, за директен старт - не става!
          Три дена глупави експерименти икономисват половин час четене!

          Коментар


          • Интересува ме дали може да зарежда по бързо големи акумулатори 120 160 ah , малкото го имам и съм доволен но 120 а ч акумулатор и то не е много разреден го зарежда ден и половина .

            Коментар


            • Първоначално публикуван от Shider Преглед на мнение
              Привет!
              Някой да е имал проблем с ударния гайковерт от Х20 серията, пуснат миналия март?!?
              Вчера както си е стоял - не тръгна да работи. Само след натискане на спусъка, или бутона за смана на върт.момент, веднъж премигва диода за индикация на настроения момент и не реагира (батерията си е заредена)...
              Естествено вече го оставих в Лидл. И до месец ще има решение. Но ми се иска да си заработи, а не да ми връщат парите. Много ми е удобна и за доста неща ме улеснява неимоверно машинката.
              Просто се чудех дали има и други тук с рекламации от този гайковерт (освен коментирано, че не стига обявените нютони), и дали не е нещо дребно, с което да се справя сам, ако го бях отворил...
              Така...

              Върнаха ми чисто нов гайковерт с моите си батерия, зарядно, камъни, кутия...
              Докато куриера беше в гаража - сработи. Точно три минути след това започна да се държи по абсолютно същия начин. Приятел (сервизира електроника като телефони, аларми, разни авто-модули...) отвори батерията - елементите са в отлично състояние. И е на мнение, подобно на колегата по-горе, че проблема е в чипа на батерията. Между другото и зарядното хваща нещо нередно - червения светодиод вече мига, а не свети постоянно, както е редно при зареждане.
              Та според мен, заради прецакана електроника на батерията имам нов гайковерт. Батерия ще си взема.

              Но ако някой има стара батерия, която не ползва - мога да го оттърва от нея за експерименти дали и оригиналната ще да може да се съживи...
              SUZUKI V-STROM 1000
              Jeep Cherokee 2.5CRD
              TOYOTA PREVIA 2.4 'youngtimer
              о889 525 о74 - Владо

              Коментар


              • Има функция за бързо зареждане, но не съм я ползвал. По нормалния начин зарежда 75 Аh акум. за 3 - 4 часа. Мисля, че ограничението е акумулатора, а не зарядното.
                Три дена глупави експерименти икономисват половин час четене!

                Коментар


                • Къде има аксесоари за правия им шлайф?
                  имам предвид да не са на дремел или по скъпи
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    Къде има аксесоари за правия им шлайф?
                    имам предвид да не са на дремел или по скъпи
                    8мм. мисля беше цангата и съм вземал разни неща за него от магазин на райдер и една фрезова глава от някой си в олх.
                    Ти за каква плазма споменаваш, кога се води да я пускат?

                    Коментар


                    • turtey
                      turtey коментира
                      Редактиране на коментар
                      В събота я пускат плазмата

                    • turtey
                      turtey коментира
                      Редактиране на коментар
                      Интересува ме основно дискове за рязане, а нещо не виждам

                  • Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                    За този говоря:

                    https://www.lidl-service.com/cps/rde...SBS%20240%20B2

                    ако някой има за продаване...
                    Един приятел ми подари такъв за нова година , купил го и не го ползвал. Гаранцията му изтече януари , а аз реших да го пробвам преди седмица и .... греда .. бръмчи , едвам почва да върти . Разхлабих му лентата до край и завъртя , но при допир на дървена клечка до камъка спира.
                    Дали мога да му сложа друг мотор и от къде да го взема ?
                    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                    A1+

                    Коментар


                    • Е, сега чак пък клечка, имам го въпросния шмиргел, напълно си е адекватен с шмиргеловите дискове, става за пилене. Ако решиш да натискаш ще го спреш, но целта е да изпилиш нещо, а не да го спреш. Виж на шкурката лесно се спира, ако тръгнеш да шлайфаш нещо по широко. Иначе е дуракоустойчив, имам снимка на моя някъде назад по темата, претърпял пожар, и си още бачка .
                      Относно питането за правия шлайф, консумативите не са му осмица, а 6 мм. Ако се разрови човек , има какво да изрови за него.
                      Последно редактирано от mitko 53; 10-02-20, 18:43.

                      Коментар


                      • turtey
                        turtey коментира
                        Редактиране на коментар
                        Сигурно има, но ако знаеш къде ще съм благодарен. Ще ми спестиш време.
                        Райдър имат борчета, все още не съм намерил дискове за рязане

                    Активност за темата

                    Свий

                    Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X