Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
    Уж четеш внимателно упътванията, а си предозирал налегането с цела атмосфера - 3 атм е максимума по упътване. Така тотално го вадиш от работен режим. Аз го пускам даже и на 2.6-2.7, като големите батковци от Девилбис и Сата.
    Нямам точния спомен, но мисля на 4 настроих вентила. При първа възможност ще го сваля на 3 и ще пробвам на какъв режим ще работи пресостатът. Благодаря за съвета!

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      Благодаря.

      Докато намеря чифт каквито трябва, понеже аз искам и да са евтини, ще вземат да ми умрат акумулаторите на кемпера.

      Ама 2 по 100Ач АГМ са дребен разход.
      Cteck 5
      Ама не са евтини.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от pm03 Преглед на мнение
        Cteck 5
        Ама не са евтини.
        Аз истинското го знам кое е ама се озъртах да мина с лидълско.

        Досега повечето лидълски неща вършат работа като истински.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
          Предполагам че не си виждал това SPEED BRACE HANDLE 1/2″ https://www.expert-toolstore.com/fac...comfort-handle . И аз го ползвам при нужда .
          И с това ще развиеш стегната от хахав гумаджия джанта? Не вервам!
          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
            И с това ще развиеш стегната от хахав гумаджия джанта? Не вервам!
            Това е за доразвиване , тогава когато няма усилие . Например разхлабвам с ключа за дЖанти и продължавам с маткапа че става по-бързо . После завивам с маткапа бързо и достягам с динаметричен . Общо взето тогава когато има много обороти без усилие .
            По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнение
              Пробиваш си гумите ли с тоя маткап?
              Грешката е моя , на мултипликатора му казваме маткап ей на това
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:882.jpeg
Прегледи:1
Размер:43.1 КБ
ID:5821955

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от жеко Преглед на мнение
                Грешката е моя , на мултипликатора му казваме маткап ей на това
                https://www.shop.niteh.com/media/7/882.jpeg
                Това е любият инструмент на всеки който кара камион . Без него понякога не помага и най-дългата тръба .
                По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Останалото, без режещото, как се казва? Още имам някъде такова на1/2".
                  Едно такова M 01725 върши много повече работа. Стар Манесман.
                  Последно редактирано от veskov; 06-10-19, 14:30.
                  А тези простотии се правят от името на всички ни.
                  Даника
                  Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Манивела.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Да, дядо ми пробиваше с такова буретата, за канелката, но то си е с някакъв вид патрон за четиристенни конусни, ковани свредла(с дълъг центриращ, финно изкован връх ,,свинска опашка" и основното пробиващо.
                      Последно редактирано от veskov; 06-10-19, 14:38.
                      А тези простотии се правят от името на всички ни.
                      Даника
                      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                        Дядо ми пробиваше с такова буретата, за канелката.
                        Дядото на електрическата бормашина . Правнука е с батерия ...........
                        По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          На 10.10 пускат тук поялна станция и стойка с лупа.Колко струват в България?
                          Дизелов Jeep, не е Jeep.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
                            Специфичното съпротивление на медта е 0.017 ом/м, а на алумития е 0.026. От там по разните му сметки излиза около 16 кв мм меден
                            Не е така,има си правила ,писани и не писани.

                            Обаче след толкова коментари,днес ме озадачи написаното на самите кабели.



                            Отговаря на проводимостта на меден проводник 25 кв.мм

                            Това съвсем не може да е вярно ,за алуминиеви кабели ,не съм запознат обаче със алуминиев помеднен кабел как стоят нещата.Както знаем от теорията,електроните се движат по повърхноста на кабелите(проводимите метали) и в този случай ,написаното от Лидъл би трябвало да е вярно, донякъде.
                            Последно редактирано от Roninn; 06-10-19, 17:47.
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                              Както знаем от теорията,електроните се движат по повърхноста на кабелите(проводимите метали) и в този случай ,написаното от Лидъл би трябвало да е вярно, донякъде.
                              Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                [QUOTE=Roninn;3504360]
                                м

                                Това съвсем не може да е вярно ,за алуминиеви кабели ,не съм запознат обаче със алуминиев помеднен кабел как стоят нещата.Както знаем от теорията,електроните се движат по повърхноста на кабелите(проводимите метали) и в този случай ,написаното от Лидъл би трябвало да е вярно, донякъде.[/QUOT



                                колега, това дето се опитваш да споделиш важи само за променлив ток с висока честота.
                                За правия ток - закона на на Ома.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X