Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Обаче батериите са различни от на по стария винтоверт и перфоратор,жалко!
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Това не е добре, не е коректно.
      Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
        Добро утро! Днес в 06:36 часа бях пред LIDL на бул,,Президент Линкълн" 21.....В 06:45 часа вече имаше опашка. Аз бях първият клиент. В 07:01 часа всички се бяха стръпали около ,,кошарата" с акумумулаторни батерии и акумулаторни флексове. Аз се разписах с 225 лева, заплатени за 1xPWSA 20Li-A1 и 3хPAP 20 A1 акумулаторни батерии. Всичките ми очаквания за наплив от хора, се опрявдаха! Със здраве и удоволствие да си ползваме новите инструменти Parkside!
        в 8 без 5 имаше доволно от всичко и никой около кошницата.

        Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
        Обаче батериите са различни от на по стария винтоверт и перфоратор,жалко!
        на кутията на импакта пише, че може да се поръча батерия от сервиза за 39лв. с доставката
        ________________________________________________
        Subaru OUTBACK 2,5
        Hyundai TUCSON 2.0

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Разписахме се с една батерия и тук. Винтоверта най се "харчеше" сякаш. Иначе ще ми е интересно да прочета първите впечатления на съфорумците, които се оборудваха с акумулаторния флекс. До къде му се простират възможностите и дали усещат 2Ah-ровата батерия да го спъва по някакъв начин?
          На такера в събота също съм му дигнал мерника, доста добре звучи, някой ако има впечатления от него, моля нека ги сподели. Голяма краста с тия Parkside-чета, да му се не види.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Айде сега някой ако има преходник да сложи един камък и да тества тоя импакт ще развив ли болт на гума или не [emoji1]
            Иначе на вид са го докрали, на тежест даже са се престарали
            I'm not Lost, I'm Discovering !

            088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Моя гайковерт от предната серия се продаваше без куфар, как ви завиждам не е истина...
              Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
              Ford Fiesta 1.4 Tdci

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                В Търговище няма нищо останало. В 7.30 е имало 30-40 чакащи, които в отварянето на магазина в 8.00 са се блъскали да влязат. Имало е 15 винтоверта.
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                  В Търговище няма нищо останало. В 7.30 е имало 30-40 чакащи, които в отварянето на магазина в 8.00 са се блъскали да влязат. Имало е 15 винтоверта.
                  До довечера продавалника ще се е напълнил с обяви за тея машини с поне 50лв надценка
                  Едит. Даже и повече от 50лв

                  Е такива буклуци са първи в лидъл и пазаруват с голямата количка
                  I'm not Lost, I'm Discovering !

                  088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                    В Търговище няма нищо останало. В 7.30 е имало 30-40 чакащи, които в отварянето на магазина в 8.00 са се блъскали да влязат. Имало е 15 винтоверта.
                    В 8:55 имаше 2-3 шлайфа. Верт и батерии не. Бях нощна смяна и шанс никакъв.
                    Тия от маркетинга са за убиване. Само 15 машини.
                    Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
                    freelander 1,8 2001g.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Ехооо, чакаме отзиви.....
                      Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Влизах в Гърция в един лидъл - разни инструменти, включително мултитула си стояха и като сметнеш еврата даже излиза малко по евтино.
                        Този такер в събота, дали става за закрепване на кабели ?
                        Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          И аз, окрилен най-вече от коментарите на Roninn, се отзовах в Лидъл на Каблешков, където в 7:15 имаше по 6 човека на двете каси...
                          Малкото отвертче ще има шанса да се докаже. Ха дано!

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
                            Влизах в Гърция в един лидъл - разни инструменти, включително мултитула си стояха и като сметнеш еврата даже излиза малко по евтино.
                            Този такер в събота, дали става за закрепване на кабели ?
                            Така като гледам не.
                            When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Б*х маа му, в 8.10 в Русенските Лидъли импакт нямаше, в единия казаха,че получили 4 бройки!
                              Николай Папазов

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Ба си истерията за тия китаици!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X