Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
    Елементите са марка парксайд,демек куча марка.На сони елементите струват 2 пъти повече от машината с батерията взети заедно на парксайд.
    Това къде го видя че парксайд правят елементи 18650 .Най скъпата батерия която съм купувал беше 12 лв.самсунг 2700 милиамперчаса и цената за 5 елемента си е реална ,тя за толкова и се продава.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
      . Като дойде скоро ще го тествам и ще кажа за къртене колко са му реално силиците на батерия.[ATTACH=CONFIG]917949[/ATTACH]
      За къртенето си кърти без проблем.
      Тоя даже трябва да работи още по леко от тези които имаме


      Първоначално публикуван от kosta-s Преглед на мнение
      Търсим нещо на батерии,обаче с опция само удар.Дали има такова чудо
      За такова чудо,незнам!
      Последно редактирано от Roninn; 12-06-17, 23:13.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Впрочем разглобих пак батерийката, вгледах се и в платката.

        Елементите са по 4.2 а не 4.35 волта - не знам с какво съм ги объркал.
        Контролерът на батерията има вграден баланс на елементите.
        Лампичките за ниво ги светва по напрежение и по нищо друго.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
          Това къде го видя че парксайд правят елементи 18650 .Най скъпата батерия която съм купувал беше 12 лв.самсунг 2700 милиамперчаса и цената за 5 елемента си е реална ,тя за толкова и се продава.
          Поне на моя верт така пише,а това че ти си купувал батерия за 12 лв и си мислиш че е много не си прав.Има доста по добри марки от самсунг и на доста различна цена за елемент от 12лв.
          0 8 76 36 8 542

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Е те тва на снимката ме устройва идИално.Има ли го в БГ и от къде мога да си го купя,евентуално.Бетон няма да кърти,обещавам

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Впрочем разглобих пак батерийката, вгледах се и в платката.

              Елементите са по 4.2 а не 4.35 волта - не знам с какво съм ги объркал.
              Контролерът на батерията има вграден баланс на елементите.
              Лампичките за ниво ги светва по напрежение и по нищо друго.
              Това че има вграден баланс говори добре за него. Оригиналния контролер в по старите ми батерии за Макита и китайските с които ги замених нямат.

              [QUOTE=kosta-s;3168961]Е те тва на снимката ме устройва идИално.Има ли го в БГ и от къде мога да си го купя,евентуално.Бетон няма да кърти,обещавам[/QUOTE]

              За това на снимката, ако го купуваш от тук със сигурност ще ти вземат и скалпа.
              Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Аз се чудя кое от двете да заприходя/ел. отвертката/ или /ударния винтоверт/ или и двете? Та ще помоля за съвет, скоро ще започвам ремонт от 0'та на апартамента, та към момента имам бормашина, което незнам дали не обезмисля отчасти ударния винтоверт. Обаче ел. отвертка нямам, която ще ми бъде полезна за сглобяването на кухня, шкафове и т.н. От друга страна пък Импакта дали няма да е неудобен и тежък при сглобяване на кухня с пинизчийски места завий/развий..
                Благодаря!

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Импакта е за по яко навиване.... за кухня ще изтръгнеш винтовете докато се усетиш
                  Land Rover Defender 110SW 300tdi

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    То си има степени, на най слабата би трябвало да се държи както и отвертката, но отвертката като види зор е дотам...

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Няма степени гайковерта...не е като винтовертите.
                      Land Rover Defender 110SW 300tdi

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        На мен друго ми е интересно за това чудо на речено импакт- а именно може ли да се ползва като нормален гайковерт. Попадна ми тест на подобен (или същия) парксайд
                        До към 120Nm се бореше с болтове на джанти.
                        Ясно че за гумите не става, но разни болтчета до 8мм като са спекли или ръждясали не е ли по добре на удър да се развиват?
                        Ето и клипа https://youtu.be/CnW5UVDS9xI
                        I'm not Lost, I'm Discovering !

                        088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Аз имам гайковерт с 280Nm на 18v който ползвам и за винтоверт с преходник от квадрат 1/2" на битове. Той има три електронни степени на сила на удара освен променливия тригер и за винтовете по принцип го ползвам до втора степен. На трета степен развива и навива на Дискавърито гайките на джантатите 27мм без проблем. За спекли болтове удара е шанса да ги развиеш без да ги скъсаш, уреда се е утрепал за тая работа.
                          Хубаво е да се напръскат със смазващ спрей преди това и той върши чудеса. Изглежда от динамичните вибрации спрея навлиза бързо в триещите се повърхности през ръждата и развиването е учудващо леко. Забравете бормашините за винтове, те са за пробиване!!!

                          Разбира се ел. отвертката си има своето приложение, за нея не говорим.

                          Лидъл поне дава добър шанс да си купиш нещо и ако не ти харесва да го върнеш. Единствените наистина Европейски магазини, а и Бриколаж, всички други се връткат.
                          Последно редактирано от disko04; 14-06-17, 10:52.
                          Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            А някой мнение за циркулярния трион?

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Импакта е най-доброто решение за навиване на винтове в дърво, метал, бетон и каквото се сетите. Няма такава опасност да се скапе главата на винта няма нужда от голямо усилие за натискане, което е нужно при навиване с бормашина или винтоверт. Няма степени и не си достига максималния въртящ момент отведнъж а го наслагва с всеки удар, така че с малко усет се работи много лесно и в по-нежни повърхности. Аз имам такъв импакт на Бош и съм супер доволен от него, но за болтове и гайки по автомобилите не е достатъчно силен (към 50-ина нютона е мисля) и за там си трябва друга машина, която и изглежда доста по-солидно и има 3 пъти повече сила.
                              Импакта не е предназначен за пробиване на дупки!
                              Subaru Legacy 2.5
                              Suzuki GS500 E

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Утре ще се става рано...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X