Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Където свършва калая, след няколко изваждания от багажника. Има лек- шлаух райхем
    А тези простотии се правят от името на всички ни.
    Даника
    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
      Където свършва калая, след няколко изваждания от багажника. Има лек- шлаух райхем
      По дебел ли е?
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Да, има и дръги производители, на темосвиваеми, изолационни тръби
        А тези простотии се правят от името на всички ни.
        Даника
        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Колеги, днес минах тънко в Лидл, само с едни стелки. Но другата седмица много неща си харесах......мнение за пистолета за боядисване. Пише, че е за ниско налягане, това LVLP ли означава, че те по принцип са по скъпи, а пък този цената 20лв..... Някой ще сподели ли мнение?
          П.П.И на останалите аксесоари съм метнал око
          "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Ще го кажа така.Пастърма от 3лв килото няма.Или може да има,но не е пастърма.Как искаш го разбирай.
            Няма страшно в умирачката...
            Страшното е да си жив!...

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Имаш такъв ли или си ползвал от някого?
              "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Около мен купуваха и хвърляха.Аз само го погледнах последният път и видях,че и китайците имат тежки понеделници в който ги гони махмурлук.
                Няма страшно в умирачката...
                Страшното е да си жив!...

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Имам пистолета за боядисване, върши идеална работа, заслужава си. Недостатък му е, капачката на резерварчето за боята не е на резба и се отваря ако го наклониш, но аз го лепя с тиксо когато боядисвам и е ок.
                  "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Аз си взех няколко да имам за резерва. Само съм пробвал веднъж един с вода - не капеше, а направо течеше. Имам спомен, че съм поправял пистолет за боядисване, ама дали беше лидълски - не помня. Не помня и да съм го ползвал с боя.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Райдер имаха подобен комплект с долно или горно казанче по избор + още доста неща, за около 30-40лв
                      А тези простотии се правят от името на всички ни.
                      Даника
                      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от dido uzunov Преглед на мнение
                        Колеги, днес минах тънко в Лидл, само с едни стелки. Но другата седмица много неща си харесах......мнение за пистолета за боядисване. Пише, че е за ниско налягане, това LVLP ли означава, че те по принцип са по скъпи, а пък този цената 20лв..... Някой ще сподели ли мнение?
                        П.П.И на останалите аксесоари съм метнал око
                        Перфектен е за тия пари. Колегата дето споменал за казанчето е прав - аз си направих преходник и си купих пластмасово за 4лв с капача на винт.

                        Идеален е!

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                          След време - да, ама след колко?
                          Че аз търкалям едни в багажника, ама не съм ги ползвал над 20 години.
                          Преди 20 г.вероятно са медни,а там такъв проблем няма
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                            Това на снимката си е напълно достатъчно. Слабото им място е, че само едната страна на щипката е проводима. Важно е да има контактна площ и да е достъчно стегнато. Ако има кербовка и хванато с болт за мен е дори по-зле, същата контактна площ, но 2 пъти, веднъж кабел - обувка, втори път обувка - щипка. Има смисъл от кербовка когато ще се използва често и продължително, тогава може да има цикли загряване - изстиване и съответно отпускане.

                            Ламаринените щипки често са с по-силна пружина и са по-твърди от други имитации на мед и месинг и са дори по-добре за целта. Забиват се по-добре в клемите на акумулатора. Единствените които съм изхвърлял заради проблеми са същия тип като на снимката, уж медни и само с една проводима страна на щипката, смених ги с най-евтините ламаринени с добра пружина и кабелите взеха да работят нормално.

                            Аз прекарвам кабела в мястото за "кербоване" не откъм дръжката, а от страната на щипката, кербовам на менгмето и след това прегъвам кабела да си е назад, стягам с изолирбанд и няма мърдане. Така шанса да се скъса в края е много по-малък.
                            Нали не забравяш че това на снимката е многожичен алуминий и нищо не го държи, освен цилиндрична пресовка,каквато тук няма.Това от снимката само от стоене се разхлабва.Имам ако не бъркам спомен че сме колеги,пускал ли си 100 А ток между алуминиев шинопровод и медна клема без биметална шайба?
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              За тия дето искат кабели и не им се занимава лично да си направят да се обадят на Асен Аиг и да си поискат истински.
                              Иначе лечението за такива като мен както и съм направил два комплекта за мен и дъртия е 50мм2 мед гумиран многожилен(отидоха дългите кабели за старият електрожен) по 5м всеки.
                              Щипки колкото се може по-яки,моите метални с медни накрайници отпред.Има няма 500А.Кербовани и запоени.Захванати един за друг с опашки и банд.
                              Палил съм всичко що може да се запали с тях.От фиат пунто 1.1 до всякаква строителна техника с по-много акумулатори.
                              Не е имало такава да не запали.Стоят си в колата всеки ден,защото не се знае кое и как.А и работата е такава.
                              Но то си е до човек.Аз и на утрепания кауфландски компресор сложих 4мм2 негорим кабел и щипки от Асен за 25мм2 и шунтирах ключето след като запоих кабелите директно.
                              Сега помпа наред всичко автомобилно и бусово.И не мре,ако не го умориш нарочно.Та така.
                              Няма страшно в умирачката...
                              Страшното е да си жив!...

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                                Пуснаха зарядното в Благоевград [ATTACH=CONFIG]997336[/ATTACH]
                                Благодаря за жокера !!! Извинявам се за причиненото неудобство, заприходих и аз едно

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X