Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
    ..... ЛДЛ България, се подиграва с крайните потребители.....
    До колкото им позволиш!
    Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
      Споделих само впечатленията си, ЛДЛ България, се подиграва с крайните потребители.....
      Някой да е те закарал насила там?

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
        Споделих само впечатленията си, ЛДЛ България, се подиграва с крайните потребители.....
        И как се подиграха с тебе?
        Sent from my Nokia s fenerche

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
          И как се подиграха с тебе?
          Ами, вече съм писал /доста обстойно / за простотиите ЛИДЪЛ-ски.....прочети по-назад. През миналата година /2018г., доста нарастна броят на тия простотии и подигравки с клиентине/. Умишлено се крият стоки, които следва да са изложени за достъп и продажба, съгласно обявения рекламен каталог / говоря за скрити стоки в самото начало на работния ден/. Целенасоченият дефицит на определени кетегории артикули, предизвиква истинска психоза /най-вече в търговските обекти на ЛИДЛ България, разположени в по-бедните градове на страната и в пауперските квартали на София/. Ако помните навремето, през 2011г., когато ЛИДЛ Бълария за пръв път отвори врати, пуснаха някакви банани, за които хора се бутаха, ръгаха, биха се. Бой за банани беше станал! Даже цяла сатирична поема им посветиха, по повод на случая.
          Вижте сега, нищо лично против Лидл България нямам! Доста инструменти имам закупени от тях, някои са върнати в рамките на гаранционния срок и общо взето, в това отношение всичко е било коректно. Инструментите им, като яло са качествени, а като съотношение цена-качество, наистина са доста конкурентни.
          В тази тема има 4-5 човека, които зле прикрито играят за ЛИДЛ. Аз споделям преките си лични впечатления от тази търговска верига, в качеството си на краен потребител. Казвам, както хубавото, така и лошото, като не съм обвързан от нищо при оценката на продуктите! Така да се каже, споделям лични впечатления! В настоящата тема пишат хора, които реагират, така сякаш съм им изял баничката и изпил бозата, когато започна да критикувам ЛИДЛ.
          През 2018г., на няколко пъти ЛИДЛ България се изгаври с българските потребители, посредством с откровено просташки номера /като например да се скрие стоката, както по времето на шибания соц/. Преди няколко години не беше така. Като, че ли в началото повече уважаваха клиентите си в България.
          Сега, ако някой получава директно материална облага /във вид на пари или стоки / или индиректно получава материална облага, /като например да пазарува с огромни отстъпки, срещу насрещното задължение да хвали и защитава навсякъде ЛИДЛ България /, това е друг въпрос. Моля, не реагирайте, като ощипани на мегдана невести, когато някой критикува горепосочената търговска верига! Винаги съм коректен и обективен в оценките си за ЛИДЛ! Няма никаква злонамереност в думите ми!
          Мисля, че насочеността на настоящата тема е ОБЕКТИВНО, безпристрастно да споделяме лични впечатления от инструментите, продавани в ЛИДЛ България, а не на всяка цена, винаги да се хвали всеки един артикул, продаван в ЛИДЛ България! Може би бъркам? Кажете ми, ако в действителност е така.
          Абсолютно сигурен съм, че в тази тема пишат хора, които са лично, пряко материално заинтересовани от ЛИДЛ /просто си личи/. Всеки има свобода да пише, каквото и да е, стига да е съобразено с правилата за поведение във форума. Но много моля, съобразете се, че не всички инструменти и консумативи, продавани в ЛИДЛ България действително са качествени и стават за нещо! Това е нормално и затова приемете, че ще има и критични мнения!
          Поздрави!
          https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
            Ами, вече съм писал /доста обстойно / за простотиите ЛИДЪЛ-ски.....прочети по-назад. През миналата година /2018г., доста нарастна броят на тия простотии и подигравки с клиентине/. Умишлено се крият стоки, които следва да са изложени за достъп и продажба, съгласно обявения рекламен каталог / говоря за скрити стоки в самото начало на работния ден/. Целенасоченият дефицит на определени кетегории артикули, предизвиква истинска психоза /най-вече в търговските обекти на ЛИДЛ България, разположени в по-бедните градове на страната и в пауперските квартали на София/. Ако помните навремето, през 2011г., когато ЛИДЛ Бълария за пръв път отвори врати, пуснаха някакви банани, за които хора се бутаха, ръгаха, биха се. Бой за банани беше станал! Даже цяла сатирична поема им посветиха, по повод на случая.
            Вижте сега, нищо лично против Лидл България нямам! Доста инструменти имам закупени от тях, някои са върнати в рамките на гаранционния срок и общо взето, в това отношение всичко е било коректно. Инструментите им, като яло са качествени, а като съотношение цена-качество, наистина са доста конкурентни.
            В тази тема има 4-5 човека, които зле прикрито играят за ЛИДЛ. Аз споделям преките си лични впечатления от тази търговска верига, в качеството си на краен потребител. Казвам, както хубавото, така и лошото, като не съм обвързан от нищо при оценката на продуктите! Така да се каже, споделям лични впечатления! В настоящата тема пишат хора, които реагират, така сякаш съм им изял баничката и изпил бозата, когато започна да критикувам ЛИДЛ.
            През 2018г., на няколко пъти ЛИДЛ България се изгаври с българските потребители, посредством с откровено просташки номера /като например да се скрие стоката, както по времето на шибания соц/. Преди няколко години не беше така. Като, че ли в началото повече уважаваха клиентите си в България.
            Сега, ако някой получава директно материална облага /във вид на пари или стоки / или индиректно получава материална облага, /като например да пазарува с огромни отстъпки, срещу насрещното задължение да хвали и защитава навсякъде ЛИДЛ България /, това е друг въпрос. Моля, не реагирайте, като ощипани на мегдана невести, когато някой критикува горепосочената търговска верига! Винаги съм коректен и обективен в оценките си за ЛИДЛ! Няма никаква злонамереност в думите ми!
            Мисля, че насочеността на настоящата тема е ОБЕКТИВНО, безпристрастно да споделяме лични впечатления от инструментите, продавани в ЛИДЛ България, а не на всяка цена, винаги да се хвали всеки един артикул, продаван в ЛИДЛ България! Може би бъркам? Кажете ми, ако в действителност е така.
            Абсолютно сигурен съм, че в тази тема пишат хора, които са лично, пряко материално заинтересовани от ЛИДЛ /просто си личи/. Всеки има свобода да пише, каквото и да е, стига да е съобразено с правилата за поведение във форума. Но много моля, съобразете се, че не всички инструменти и консумативи, продавани в ЛИДЛ България действително са качествени и стават за нещо! Това е нормално и затова приемете, че ще има и критични мнения!
            Поздрави!
            Извинявай, но не си прав и ще ти кажа защо.
            1- цените на които продаваш ти ги спускат от централата, тоест вероятността цената на дадена стока за България да се определя още в централата в Германие е към 95%
            2- веригата не инсценира дефицит. Този проблем идва от манталитета на хората: първо от манталитета на клиента “давай да се ръгаме че ще свърши...” и второ от манталитета на длужителя “абе ще заделя тука 3 машини, че лелинчото иска една, пък другите 2 ще пусна в продавалника да изкарам 20-50лв”
            Та и при най-голямото желание на големия директор на Лидъл България да няма такива тарикатлъци от страна на служителите няма как да ги проконтролира и спре. А е факт, че 90% от населението е на принципа “аз на тоя тука и без тва му бачкам та той да става богат, що да не си врътна някоя далавера”

            Та с 2 думи - сърди се на манталитета на сънародниците, не на веригата.
            И не на последно място - сърди се на себе си, за това че си готов да виснеш в 6:30 на опашка и да позволиш на някой тарикат служител да ти се подиграва щото ти чакаш пък той вече платил на касата 2 верта и твойта бележка била номер 5, а не номер 1...

            И не - нямам леля в Лидъл, нямам процент там нито ми плащат хонорар за защита или нещо друго. Даже спрях да пазарувам щото няма как да се случи тоя филм да се дигна аз и в 6:30 да се наредя на опашка за нещо, което мога да поръчам и да ми доставят пред вратата или просто да взема друга марка от друго място.
            I'm not Lost, I'm Discovering !

            088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
              И не - нямам леля в Лидъл, нямам процент там нито ми плащат хонорар за защита или нещо друго. Даже спрях да пазарувам щото няма как да се случи тоя филм да се дигна аз и в 6:30 да се наредя на опашка за нещо, което мога да поръчам и да ми доставят пред вратата или просто да взема друга марка от друго място.
              Колега, абсолютно си прав. Lidl не са виновни, техният модел не предполага такова потребителско поведение и това, което става в България не е планирано, а си е особеност на пазара.

              Ако имаше план в тая простотия, тия дребни тарикатчета, които обират атрактивната стока и я пускат на вторичен пазар, щяха да бъдат докарани бързо и много ефективно до фалит.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                ...това, което става в България не е планирано, а си е особеност на пазара.
                Особеност на пазара И планирано.

                Тарикатчетата в олх-то няма никаква причина да бъдат докарвани до фалит - те допринасят за успеха на плана.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Особеност на пазара И планирано.

                  Тарикатчетата в олх-то няма никаква причина да бъдат докарвани до фалит - те допринасят за успеха на плана.
                  Изкуственият дефицит не играе в схемата им. Никаква полза няма за тази верига от клиенти, които влизат само за промишлените стоки на "промоция", още по-малко от такива, които влизат само за да направят дребна спекула.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                    Изкуственият дефицит не играе в схемата им. Никаква полза няма за тази верига от клиенти, които влизат само за промишлените стоки на "промоция", още по-малко от такива, които влизат само за да направят дребна спекула.
                    Лидъл малко или много полза имат, щото покрай тая лудница и спекула се изкупуват всичките машинарии и така не остава с непродадена стока, а в олх има бая залежали инструменти от марката [emoji1]
                    В началото (преди спекулантите) си висяха машини по щандовете и след официалния край на промоцията.
                    Като цяло май взе да поотминава еуфорията та пак остават разни количества де, но все още е рядкост.
                    А вЕрвайте ми, машините не се продават на загуба, само и само да вкараш народ в магазина. Достатъчно време се занимавам с търговия та да знам що е то “прИмоция” и как се смята [emoji1]
                    I'm not Lost, I'm Discovering !

                    088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                      Не съм сигурен, но е много вероятно. Като чета коментари из нета, разбиран, че е виновен за надпреварата във въоръжаването, глобалното затопляне, сушата, наводненията, пясъчните бури, световния тероризъм,скакалците в Африка и закъсняващия цикъл на комшийката. Предполагам, че и за веригите е виновен.
                      Скоро пишеше че, не Чък Норис,а Путин е убил „Мъртво море“.
                      Дизелов Jeep, не е Jeep.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Трудно ми е да повярвам,че някой може да изкрънка някаква комисионна от лидл,за да пуска мнения в тяхна полза в някой форум. Предлагал съм имот на лидъл -отказа се върна със 7-8 печата и подписи под печатите.
                        Това че на някои места свършва дадена стока,предполагам е заради някаква квота. Единственото нещо което съм си набелязал и не съм можал да си го купя във варна е 4 ач батерия ,а никога не съм отварял магазина.
                        Това че някои от стоките не стават си е ясно и не подлежи на коментар. Затова пък всеки може да върне нещото ако не става.
                        Както каза колегата по-горе-излиза нещо,зне се че е добро но вуйчото звъннал за 2 бройки,че маже вилата. На другия служител брат му иска една.... Без спекула и тарикатщина-ето ти дефицит.
                        Всяка машина я пускат периодично и ако не сега след 6месеца можеш да я вземеш. Ако ти трябва точно сега-има аналози в други марки ,в други магазини,по-евтини и по-скъпи.
                        Същото важи и за другите им нехранителни стоки,щот например жена ми я боли сливата за степенчатите свредла,и гледа други стоки за нея и децата.
                        Последно редактирано от //Радо//; 23-01-19, 00:44.
                        Sent from my Nokia s fenerche

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                          Та и при най-голямото желание на големия директор на Лидъл България да няма такива тарикатлъци от страна на служителите няма как да ги проконтролира и спре. А е факт, че 90% от населението е на принципа “аз на тоя тука и без тва му бачкам та той да става богат, що да не си врътна някоя далавера”.
                          Може стига да иска . Бедна ти е фантазията каква система за видео наблюдение имат в магазините и централния склад .
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            И в какво да ги обвинят служителите, ако си маркират и платят стоката най- надлежно? Не вярвам че има проблем, ако пуснат няколко касови бележки и внесат парите с отварянето на магазина.
                            Ето новостите от румънско https://www.lidl.ro/ro/saptamana-act...?id=813&week=2 , утре да видим кое ще се дублира тука. Много от нещата ги имам, по-стари модели, тези възглавнички ме интересуват https://www.lidl.ro/ro/saptamana-act...rticleId=17844 . Мисля че са пускани и тука, някой да има впечатления?

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Лидъл ако иска да продава по много бройки от машинериите си ще ги пусне в електронен магазин.Ама не ще...в България.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от valsodar_rn Преглед на мнение
                                Лидъл ако иска да продава по много бройки от машинериите си ще ги пусне в електронен магазин.Ама не ще...в България.
                                Оборотът в България едва ли ще им е достатъчен за да оправдае създаването и поддържането на електронен магазин и цялата логистика към него.
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X