Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Имам водоструйка от изправените (и доста по-скъпа) и прахосмукачка по-стар модел, но подобна. Засега вършат това, което се декларира че вършат. Не съжалявам за покупката им.

    Прахосмукачката я тормозя с омаслени стружки редовно. Водоструйката въм ползвал 3-4 пъти, та нищо по-дългосрочно не мога да кажа за нея.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Доста оффтопик - някой може ли да услужи с перяща прахосмукачка за един следобед ( едно диванче имам за пране ) в София.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от speedevolution Преглед на мнение
        Мнение за водоструйката и прахосмукачката, някой има ли такива/подобни и дали си струват според вас?
        Имам водоструйка от големите , от февруари да сега и хвърлям як тормоз - кални джинове , коли , мазни части , последно изпрах всички килими на майка ми Работи безупречно , единствено от време на време , главата със въртящата дюза прави номера и не иска да се върти , но такъв ми бил късмета . За парите си е просто перфектна
        VEREYA MOTORSPORT TEAM

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
          ...единствено от време на време , главата със въртящата дюза прави номера и не иска да се върти , но такъв ми бил късмета...
          Не ти е такъв късмета. Моята прави същото. Явно нещо не са я догодили тая глава.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Кажете нещо за компресорите Парксайд? Гледам че имало 50лт. модел с двуглав моноблок. Някой да ползва такъв?
            -Чем занимаетесь по жизни?
            -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
            -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              Не ти е такъв късмета. Моята прави същото. Явно нещо не са я догодили тая глава.
              Трябва да погледана дали от Керхер няма да стане , че много хубава работа върши особено при яко мазните части
              VEREYA MOTORSPORT TEAM

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от KingofROAD Преглед на мнение
                Кажете нещо за компресорите Парксайд? Гледам че имало 50лт. модел с двуглав моноблок. Някой да ползва такъв?
                Tези, двуглавите бяха на Ейнхел, при нас никога не са пускани. От около 3 години Лидл спряха да предлагат ейнхелски продукти и сега компресорите им ги доставя Шерпах, но двуцилиндров не предлагат.
                Последно редактирано от mitko 53; 05-07-18, 21:01.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от speedevolution Преглед на мнение
                  Мнение за водоструйката и прахосмукачката, някой има ли такива/подобни и дали си струват според вас?
                  Имам този модел https://www.lidl.de/de/parkside-nass...500-b3/p223740 , много съм доволен. Изгълтала е досега десетки килограми фин, циментов прах , свързана с фреза за канали. Отделно други строителни боклуци. За мокро почистване не съм я ползвал. Иначе добра смукателна мощност, добре пипната като изпълнение, даже тръбите са иноксови, не ги лови магнит. С торбичките беше малко терсене, аз ползвам от 30 литрово Спарки, но са една идея по- къси, та подлагам в казана да не провисват. Има и оригинални в сервиза на Grizzly, но от там рядко съм взимал. Там имат и резервни филтри, мисля по 26лв. бяха и съм мераклия да взема един с метална оплетка отвътре.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                    Tези, двуглавите бяха на Ейнхел, при нас никога не са пускани. От около 3 години Лидл спряха да предлагат ейнхелски продукти и сега компресорите им ги доставя Шерпах, но двуцилиндров не предлагат.
                    Доколкото виждам е имало и на парксайд, но в България дали са пускани? В друга тема тук, колега го беше харесал този, но дали го е купил не разбрах. Ще питам и там.
                    Прикачени файлове
                    -Чем занимаетесь по жизни?
                    -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
                    -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Parkside, но виж страници 12 и 13 кой ги доставя и гаранционно подържа http://www.lidl-service.com/static/9090166/64577_EN.pdf . При нас никога не е пускан.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                        Трябва да погледана дали от Керхер няма да стане , че много хубава работа върши особено при яко мазните части

                        Ще стане - с това :

                        https://www.amazon.de/Adapter-Parksi.../dp/B01I3LBCRC

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Малката им водоструйка не става. Тази е с различен дизайн,но не очаквам чудеса.
                          Sent from my Nokia s fenerche

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            С тази водоструйка дали може да се чисти баня и/или теракот или ще има плач след това ?
                            When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от KingofROAD Преглед на мнение
                              Доколкото виждам е имало и на парксайд, но в България дали са пускани? В друга тема тук, колега го беше харесал този, но дали го е купил не разбрах. Ще питам и там.
                              Това е пребоядисан Scheppach HC52DC:
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:scheppach hc52dc.jpg
Прегледи:2
Размер:62.2 КБ
ID:5793785


                              Имам непребоядисан HC53DC и до тук съм доволен. Разликата между 52 и 53 е 15 кинта, и 53-ката е на 10 бара, срещу 8 за 52-ката. Нещо като 550лв им е цената.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Откъде си го купувал? Цената за България ли се отнася? Реалния дебит на изхода какъв е при 10 баровия?
                                -Чем занимаетесь по жизни?
                                -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
                                -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X