Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
    Понеже въобще не е ясен отговора на тоя въпрос, аз си го поръчах от Лидъл - Германия, и чакам да пристигне тия дни.
    Като си дойде пиши впечатления, че мисля да се оборудвам с един такъв. (Ще ме открехнеш как да си го викна и колко излиза като пари, ама това като се завърна за по-продължително.)
    Батериите същите ли са като на другите анджъклъми?(на вид сякаш е същата)

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
      Има ли такава доставка?
      Нормалната цена е пет евра за доставка в Германия.
      Периодично пускат, да. Понякога само за няколко часа само, около обяд. Друг път от 18:00 до 24:00 или за цял ден, или с код. Ако си абониран за бюлетина им, понякога и там пращат някакви кодове. И трите пъти като съм поръчвал от там, е било в тези периоди с безплатна доставка, няма ядове.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Как я калкулират тази цена на ударния, не знам, ама чак 125лв., отникъде не се връзва с 55 евро. Ако я карат така на безчетковия ще турнат 200.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
          Как я калкулират тази цена на ударния, не знам, ама чак 125лв., отникъде не се връзва с 55 евро. Ако я карат така на безчетковия ще турнат 200.
          Като изключим батерията и зарядното,под тази цена се купува боди девалт !
          Не са много евтини, лидълските играчки .
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
            Как я калкулират тази цена на ударния, не знам, ама чак 125лв., отникъде не се връзва с 55 евро. Ако я карат така на безчетковия ще турнат 200.
            Ами сравнително лесно. Цена на артикул + доставка + ддс (в БГ е с 1% повече от Германия) + печалба (която у нас е завишена заради голямото търсене на марката)

            При условие, че пазара в Европа е съвсем свободен и отворен не разбирам защо има оплаквания, че нещо у нас е скъпо.
            Като е скъпо тук го взимаш от Германия или Англия или Румъния или.... от където ти душа иска.
            I'm not Lost, I'm Discovering !

            088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              За други артикули май не важи тази калкулация ддс и прочие. Кое , как им скимне.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                За други артикули май не важи тази калкулация ддс и прочие. Кое , как им скимне.
                При все, че машините (поне повечето) свършват за няколко часа, се чудя как не са вдигнали още цените [emoji1]

                Тоя ударния верт в разните сайтове спокойно го продават за по 180-200лв и явно се продава и на такава цена щом продължават да се случват тези неща.
                I'm not Lost, I'm Discovering !

                088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                  При все, че машините (поне повечето) свършват за няколко часа, се чудя как не са вдигнали още цените
                  За кой ли път в тая тема: Лидл не печелят от продажбата на тия инструменти. Направо казано ги продават на такава цена за да си бутат другите продажби.

                  Ако печелеха нямаше да допуснат празни кошници.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Да видим утре румънците какво ново ще изкарат, нашенци обикновено дублират техните предложения. Но този ударния ми намирисва на разкарване на количества и то на висока цена. Дразни ме да ме правят на глупак.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      За кой ли път в тая тема: Лидл не печелят от продажбата на тия инструменти. Направо казано ги продават на такава цена за да си бутат другите продажби.

                      Ако печелеха нямаше да допуснат празни кошници.
                      Това до някъде е така, поне за повечето европейски страни. В Германия почти всички машини си ги има налични, че и доста по-сериозно разнообразие, виждал съм стругове за дърво и какво ли още не, там веригата явно е нещо като нашенското метро.
                      Но гаранция не ги продават на загуба
                      Та дори печалбата да е нищожна, и да не е основна.
                      Идеята, освен вкарване на клиенти с цел да си купят и сирене примерно, е да имат широк асортимент от артикули. Да знаеш, че като влезеш там можеш да си вземеш и хляб и бира и материали за ремонт на барбекюто и гащи на жената и косачка за ливадата и...
                      I'm not Lost, I'm Discovering !

                      088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        По мои наблюдения в германските филиали е същата акционна схема като тука. За нещо интересно ако отидеш в 9 часа, намираш празен рафт. Но поне имаш възможност за поправителен онлайн.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Шлайфът тука не беше ли 75лв? В немско е 40 евра.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Взехме два Импакта, но на първо четене на сухо забелязахме че и двата имат биене, като единия е доста осезаемо. Нормално ли е?
                            Едва ли ще ни го сменят с нов и читав?

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от hakama Преглед на мнение
                              Взехме два Импакта, но на първо четене на сухо забелязахме че и двата имат биене, като единия е доста осезаемо. Нормално ли е?
                              Едва ли ще ни го сменят с нов и читав?
                              Малко по-конкретно да обясниш проблема, може и някое видео да дадеш, да видим/чуем за какво иде реч.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Здравей,и аз имах съшия проблем с моя импакт.Още на паркинга го проверих(и друг път съм имал проблеми с дефектни бройки)и го смених за друг който също има биене но доста по малко от първия.Успех с рекламацията от Лидл за коректни

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X