Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
    Има я и онлайн в Lidl.de https://www.lidl.de/de/parkside-akku...-20-a3/p280172 . Но като сложиш разни такси за доставка, ще излезе златна. За повече бройки сигурно си заслужава.
    От линка на Kompernass ми дава че е с безплатна доставка и ми взеха 54.74 лева от картата.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от klintan Преглед на мнение
      От линка на Kompernass ми дава че е с безплатна доставка и ми взеха 54.74 лева от картата.
      Аз още като търсих 3Ah-рова батерия в началото на годината, видях че при проба за поръчка не ми начисляваше нищо допълнително за директна доставка до България, ама не ми се вярваше много-много и така и не го тествах. Ама ако наистина няма ядове, то това реално ще се окаже най-културният и изгоден начин за закупуване на всякакви консумативи за машинките от ЛИДЛ.

      Между другото, какво стана с колегата от форума, дето поръча безчетковия верт, има ли вече насъбрани някакви впечатления?
      Последно редактирано от M.A.K.; 24-06-18, 09:46.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        за триене...

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от klintan Преглед на мнение
          От линка на Kompernass ми дава че е с безплатна доставка и ми взеха 54.74 лева от картата.
          С каква карта поръчваш? Аз батерията я имам, но ме интересуват други неща.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
            С каква карта поръчваш? Аз батерията я имам, но ме интересуват други неща.
            Ами с Мастеркард Дебитна ,ама това няма значение -можеше и с Виза и с Американ експрес и с банков превод.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              А поръчката от там директно до адреса си ли я поръчвате, защото ми се струва, че ще ми я доставят през Български пощи. Нищо не пише за куриер.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                А перфораторът от снимката горе - има ли го изобщо?

                Сподели колко ти идва от Компернас, от лидл.де е с 10лв отгоре за вътрешна доставка.

                Ясно, ще си търся свредла на бройка, понеже от по-големите си имам руски комплект.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от klintan Преглед на мнение
                  Ами с Мастеркард Дебитна ,ама това няма значение -можеше и с Виза и с Американ експрес и с банков превод.
                  Благодаря за отговора! Есента синът ми се опитва да ми поръчва, но ми разправя че искали превод в германска банка, явно нещо не е разбрал от сайта на Kompernass Aко стане поръчката сподели как е протекла финансово!

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от hakama Преглед на мнение
                    А перфораторът от снимката горе - има ли го изобщо?

                    Сподели колко ти идва от Компернас, от лидл.де е с 10лв отгоре за вътрешна доставка.

                    Ясно, ще си търся свредла на бройка, понеже от по-големите си имам руски комплект.
                    Този перфоратор(че) го пускат август https://www.promooferti.com/%d0%bb%d...3%d1%81%d1%82/ , тогава и аз го купих, но сега бих пропуснал. Много е добър, но очаквам да се появи нещо по съвременно. Конкурентите им от Aldi пуснаха по- интересен модел.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от meneldor Преглед на мнение
                      А поръчката от там директно до адреса си ли я поръчвате, защото ми се струва, че ще ми я доставят през Български пощи. Нищо не пише за куриер.
                      Първо си направих регистрация в kompernass в която си вписах адреса и при поръчката ми излезе адреса ,ще видим кой куриер ще я достави.От компернас мисля че може да се поръчват само консумативи.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                        Този перфоратор(че) го пускат август https://www.promooferti.com/%d0%bb%d...3%d1%81%d1%82/ , тогава и аз го купих, но сега бих пропуснал. Много е добър, но очаквам да се появи нещо по съвременно. Конкурентите им от Aldi пуснаха по- интересен модел.
                        По Европата няма ли го? Защо да ме е Ок?

                        Утре откривали на Ч.Връх, с/у Фантастико... дали има нещо интересно?

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от hakama Преглед на мнение
                          По Европата няма ли го? Защо да ме е Ок?

                          Утре откривали на Ч.Връх, с/у Фантастико... дали има нещо интересно?
                          ОК си е перфораторчето, лошо не мога да кажа, но това от кунуренцията е по- ОК https://www.aldi-nord.de/angebote/an...6.article.html . Сега Lidl минават на безчеткови, батерии 5Ah, та аз бих изчакал, сега си купувам само батерии за окомплектовака на машините които имам от Х20.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                            Прави ли корем като е подпряна на стената максимално висока и стъпиш по средата.
                            По-скоро не, ......много малък.
                            Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              От Компернас няма такса за доставки или други такси и ти го носят до адреса, който си дал! Аз преди си поръчах 3А батерия от там и всичко беше точно.Плащах с Виза и нямаше проблем докато от лидл.де плащането върви само през пей-пал и курса е малко трънски.
                              Николай Папазов

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
                                От Компернас няма такса за доставки или други такси и ти го носят до адреса, който си дал! Аз преди си поръчах 3А батерия от там и всичко беше точно.Плащах с Виза и нямаше проблем докато от лидл.де плащането върви само през пей-пал и курса е малко трънски.
                                пейпал отдавна го правят това с курса, има и тема във форума - смени си настройките на профила в пейплала или всеки път, преди да потвърдиш плащане сменяш настройката на курса, да е курса на твойта банка, а не измисления курс на пайпал и си ОК
                                ________________________________________________
                                Subaru OUTBACK 2,5
                                Hyundai TUCSON 2.0

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X