Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Пускали са досега три модела. Първият беше двускоростен( на безударната функция) на Ейнхел, но до България не дойде. Другият беше с някаква батерия Х20 Max и от миналата година пуснаха този с батерията Х 20Team, където става на 11 машини. Обикновено го пускат в средата на лятото, аз тогава го купих. Читава машинка според мене, засичал съм с 2Ah батерия прави 17 дупки Ф10мм. в бетон с дълбочина 100мм., или 24 такива с Ф8мм. Като винтоверт също върши някаква работа, с всякакви винтове 5мм. няма ядове.
    Ама как вървят нещата, докато го пуснат и излязло нещо ново.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Преди десетина дена поръчах от lidl.de 2 батерии 4ah и усб приставки за x20 team батериите през gabco. Вчера си ги взех от спиди. На който платих ~14 лева. Това е сметката от лидъл. Мисля че приключих с ранното ставане и състезанието с "бизнесмените".

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:lidl.jpg
Прегледи:1
Размер:50.8 КБ
ID:5793185
      When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Я кажи стават ли приставките че си мисля нещо за тях.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Батериите са с 6 месеца гаранция, която най- вероятно важи и тука. Но на усб адапторите тука май няма да важи 3 годишната гаранция.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Гаранциите са за слабите духом.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Днес в Лидлот в Младост 4 имаше 5 /пет/ броя ударната акумулаторна бормашина...
              Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
              0888854582
              Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
              Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                Днес в Лидлот в Младост 4 имаше 5 /пет/ броя ударната акумулаторна бормашина...
                И още колко други инструменти. Бяха напълнили сергията -винтоверти , циркуляри, шлайфове, прободни триони - изобилие!!! Младост 2 - Андрей Лябчев.
                Последно редактирано от stilnik; 30-06-18, 22:16.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Я кажи стават ли приставките че си мисля нещо за тях.
                  Ето съдържанието им и малко цифри.

                  Първото е без включен консуматор. След това с включен телефон moto x force с батерия на около 40 процента. Turbo charge не се поддържа но не мисля че е болка. Нямам по голям консуматор да видя дали ще изкара по висок ампераж. Ако те интересува нещо конкретно питай. Пластмасата е солидна и приставката пасва на батерията идеално. Led Фенерчето е колкото да го има за работна светлина не мисля че става.
                  When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Какви са тези приставки?!?
                    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                      Какви са тези приставки?!?
                      Можеш да си ползваш батерията като usb power банка.
                      When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Батерията+зарядно => важи ли 6мес гаранция, за да знам да пазя ли касовата?

                        От Компернас - с пощите ли идват - т.е. домашен адрес ли давате и за колко време пристигат?
                        Освен батерии, какво друго интересно? Търсим за оберфрезата набор:

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от klintan Преглед на мнение
                          https://www.kompernass.com/index.php...gory&path=1059
                          Я погледни тази ли е? Между другото моите три батерии вече пътуват към България с UPS-куриер.
                          Благодаря. Това e B2, моята е B3, но едва ли се различава батерията. Само да се случи наличност и поръчвам.

                          P.S. Намерих я точно моята, обаче иска 5 евра за доставка. Видя ми се много ...
                          Последно редактирано от kbot; 02-07-18, 12:46.
                          Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            И моите батерии от Компернас пристигнаха.При мен за около седмица защото съм в провинцията ,международно пътуваха с UPS ,а тук ми ги доставиха IN-TIME на адреса посочен при регистрацията в сайта.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от hakama Преглед на мнение
                              Батерията+зарядно => важи ли 6мес гаранция, за да знам да пазя ли касовата?

                              От Компернас - с пощите ли идват - т.е. домашен адрес ли давате и за колко време пристигат?
                              Освен батерии, какво друго интересно? Търсим за оберфрезата набор:
                              За съжаление, четейки упътването http://www.lidl-service.com/static/2.../290853_BG.pdf , става ясно че има 3 години гаранция за зарядното, която( 3години) не важи за батерията. Питай на клиентският номер как стоят точно нещата. Когато се продават отделно батерии пише 6 месеца http://www.lidl-service.com/static/1.../297719_EN.pdf .
                              В сервиза гледам продават комплект 12 фрезери 8мм. за 24 лева. Имам го въпросния комплект, вървеше с първата им оберка, досега на три от фрезерите лагерчетата заминаха.
                              Последно редактирано от mitko 53; 02-07-18, 15:46.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
                                Благодаря. Това e B2, моята е B3, но едва ли се различава батерията. Само да се случи наличност и поръчвам.

                                P.S. Намерих я точно моята, обаче иска 5 евра за доставка. Видя ми се много ...
                                То и тука в сервиза я има, поне така пише за PABS 12 B3, за 40 лева.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X