Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнение
    Ronin ти нали имаше акумулаторен. Помня, че много го хвали. Той ли се е предал?
    Не,на ток,но не е лидълски.

    Акумулаторния си работи,освен че му счупих закопчалките на батериите от изпускане,други ядове няма.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Ето и нещата от новата брошура https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?id=624&week=2 . В събота мисля да скачам на това https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=14020 . Даже два броя, че и братовчедът го хареса. Рамковите стеги също ми хващат окото https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=14114 .
      Последно редактирано от mitko 53; 09-08-18, 05:42.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
        Ето и нещата от новата брошура https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?id=624&week=2 . В събота мисля да скачам на това https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=14020 . Даже два броя, че и братовчедът го хареса. Рамковите стеги също ми хващат окото https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=14114 .
        А бе другарю , да те питам дали си изкарваш хляба с тез инструменти или само за хоби ги ползваш . Колкото пъти вляза в лидл и погледна техни инструменти , ме втриса . Ако се занимаваш наистина професионално с тях си голям герой за мен . Допуснах голямата грешка да си купя едни стяги от алди , които са на същото качество от лидл . Не ги ползвам за стягане , а за разтягане и ги ползвам с едни други на волдкрафт . Разлика от небето до земята , а дори волдкрафта не са професионална техника . Отново подчертавам че мнението ми за хоби инструменти е добро и не мога да приема че някой ги използват професионално . Имам два ъглошлайфа на елтос и два на макита . За елтосите смяна на четки и ключове на единият който ползвам основно , другият е дълбок резерв и ги ползвам само за рязане . За макитите вече трета година без забележки . Единият е основен и имам четири или пет различни приставки , а другият играе роля на резервен и на основен на машината за рязане на плочки до 3 метра . Понеже е малко по-трудно регулирането и центроването и не искам да губя излишно време всеки път , стой постоянно монтиран на стойката . Елтосите са купувани когато съм ги ползвал любителски и защото са били ремонтопригодни и сигурни , сега ползвам макита заради сервиза , приставките , заради личното ми удобство и не напоследно място заради моето реноме . Как би погледнал на някой занаятчия да ти ремонтира нещо или да ти влезе в къщата с хоби машини . Аз лично , сам главоболия с неподходящ или неправилен инструмент , не искам и не мога си причиня . Купувайки си само еФтин , си купуваш и подходящите проблеми .
        По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
          ... Как би погледнал на някой занаятчия да ти ремонтира нещо или да ти влезе в къщата с хоби машини . ...
          Масова практика в България. Някои даже и такива нямат. Що да се бърка да купи, примерно, боркорона на Райдер, като може да оформя отвори в плочки с клещи ...
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
            Масова практика в България. Някои даже и такива нямат. Що да се бърка да купи, примерно, боркорона на Райдер, като може да оформя отвори в плочки с клещи ...
            ... а после честно да се чуди защо докато той влага всичко от себе си в плочката с клещите някой друг си е сдал обекта, че и пари взел.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
              Масова практика в България. Някои даже и такива нямат. Що да се бърка да купи, примерно, боркорона на Райдер, като може да оформя отвори в плочки с клещи ...
              Имам поне 300 евро вложени в нови коронки и стоят в буса ,ако някоя се износи веднага да мога да я заменя . Когато си кувам консумативи си купувам по две и след като се износи едната и започна да ползвам втората , веднага купувам още една .

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              ... а после честно да се чуди защо докато той влага всичко от себе си в плочката с клещите някой друг си е сдал обекта, че и пари взел.
              А как ще погледнете на окъсан и мръсен от главата до петите с лепило или шпакловка . На мен дори кофите дето си бъркам разтворите са ми чисти ( нямат засъхнали материали ) .Имам снимки на инструментите на колеги германци , голяма мизерия . Да не говорим в какво състояние оставят обектите в края на деня . Лепя само плочки и много рядко се занимавам със сухо строителство и вече нямам място в буса си за превоз на материали . Не мога да си представя ако искам да правя много и различни неща . Отивам на обекта , свършвам си моята работа , вземам си парите и ЧАО . Имам си всичко необходимо за моята професионална дейност и никога не съм изпитвал потребност от нещо в процеса на работа . Това да мога и да правя всичко , го играх в БГ . Сега вече моята бизнес практика показа че е неправилно и непечелившо .
              По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Само Волфкрафт не ми хвали. Купувах навремето едни техни ножчета за мултикътър, по зле са и от лидълските. Една тяхна боркорона, една капа пари ми скъса нервите да се развива болтът, който застопорява свредлото. Теамата е за лидълските инструменти. И аз имам един куп други марки, но не им е тука мястото да ги коментирам.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Имам го в 12-волтовия вариант и той патронник е малко кофти замислен,има да доста луфт,но с него пробивам ламарина с боркорона и степенчато свредло и хич не ми пука.Другия кусур на патронника е,че лесно преплъзват бургиите и не виждам лесен начин да се смени с някакъв по-читав.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    И аз го имам, но нямам забележки към патронника, е с боркорони не съм го зорил, 12 волта ми се виждат слаби. Слагал съм на 18 волтов. Да видиме кабелният как ще се представи, ще споделя, ако го купя.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                      Само Волфкрафт не ми хвали. Купувах навремето едни техни ножчета за мултикътър, по зле са и от лидълските. Една тяхна боркорона, една капа пари ми скъса нервите да се развива болтът, който застопорява свредлото. Теамата е за лидълските инструменти. И аз имам един куп други марки, но не им е тука мястото да ги коментирам.
                      Въобще не ги хваля съвкупно . Искам само да кажа че тяхна стяга е в пъти по-добра от лидълска и от алди . И за мен волдкрафт са малко по-добри в някой инструменти от лидли и са по-лоши от истински професионален инструмент . Стягите са спомагателен инструмент при моят занаят и не са от основна значение за качеството ми на работа и мога да си позволя компромис .
                      По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
                        А бе другарю , да те питам дали си изкарваш хляба с тез инструменти или само за хоби ги ползваш . Колкото пъти вляза в лидл и погледна техни инструменти , ме втриса . Ако се занимаваш наистина професионално с тях си голям герой за мен . Допуснах голямата грешка да си купя едни стяги от алди , които са на същото качество от лидл . Не ги ползвам за стягане , а за разтягане и ги ползвам с едни други на волдкрафт . Разлика от небето до земята , а дори волдкрафта не са професионална техника . Отново подчертавам че мнението ми за хоби инструменти е добро и не мога да приема че някой ги използват професионално . Имам два ъглошлайфа на елтос и два на макита . За елтосите смяна на четки и ключове на единият който ползвам основно , другият е дълбок резерв и ги ползвам само за рязане . За макитите вече трета година без забележки . Единият е основен и имам четири или пет различни приставки , а другият играе роля на резервен и на основен на машината за рязане на плочки до 3 метра . Понеже е малко по-трудно регулирането и центроването и не искам да губя излишно време всеки път , стой постоянно монтиран на стойката . Елтосите са купувани когато съм ги ползвал любителски и защото са били ремонтопригодни и сигурни , сега ползвам макита заради сервиза , приставките , заради личното ми удобство и не напоследно място заради моето реноме . Как би погледнал на някой занаятчия да ти ремонтира нещо или да ти влезе в къщата с хоби машини . Аз лично , сам главоболия с неподходящ или неправилен инструмент , не искам и не мога си причиня . Купувайки си само еФтин , си купуваш и подходящите проблеми .
                        Гаечните ключове и отверките ги ползвам напълно професионално,отначало си взех един комплект за колата,но след като ги изпробвах с прилична по дължина тръба взех още 2 комплекта и всеки ден работят.Да,нямат нищо общо с Beta,Gedore,Elora,Unior и другите професионални марки,но за цената си са перфектни и до сега нямам нито един счупен или разпънат.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
                          .........................Да,нямат нищо общо с Beta,Gedore,Elora,Unior и другите професионални марки,но за цената си са перфектни и до сега нямам нито един счупен или разпънат.
                          Само като хвана в ръката един истински инструмент и еФтин хоби инструмент , осъзнавам че не съм толкова богат да си купувам дубликати . Различни хора , различни цели и различни идеали !
                          По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Някой да сподели впечатления от уреда за заточване на свредла! Мисля да се сдобия с един такъв ако е читава изработка.
                            HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
                            VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
                            Няма да е все така!
                            Нула две осмици 724 пет едно пет 1

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Имам подобен (от предишни промоции). Когато ме мързи да ида до шмиргела ги тръквам на него и съм доволен. Преди известно време дебнех едно друго за заточване на бургии. Едно четвъртито, педесетина лева, точеше и ножици и ножове... Поне 2-3 години го мирисАх, повъртАх и все не ми се даваха 50 лв за него. Падна ми вднъж на трийсетина лева в Кауфланд. Миии много се кефих, че го хванах, но след 2 дена го върнах и на тая цена. Мислех, че ще ми е по-лесно от шмиргела, но не беше. Това лидълското го взех с такава презумпция (да го върна, ако не ми хареса), но си остана. За него не съжалявам.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
                                Гаечните ключове и отверките ги ползвам напълно професионално,отначало си взех един комплект за колата,но след като ги изпробвах с прилична по дължина тръба взех още 2 комплекта и всеки ден работят.Да,нямат нищо общо с Beta,Gedore,Elora,Unior и другите професионални марки,но за цената си са перфектни и до сега нямам нито един счупен или разпънат.
                                Ако говорим за комплекта "гедоре" в Лидъл,съм много доволен обаче успях да строша голямата тресчотка и то класически... сдаваме един голям обект,цяла немска фабрика спря работа за да можем да прехвърлим 500 ампера захранване по новите линии и на присъединяването шинопровода се стяга със 80 нютона и тресчотката превъртя предателски,не че преди това три месеца не и бях взел здравето ,ама се строши точно когато трябва.Естествено беше лидълска...замених я с факом ,на половин цена на целия комплект...

                                Въпреки това ,съм доволен...просто я чанчих зверски....
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X