Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Здравейте търся бърка за бои и строителни смеси Parkside PFMR 1400 D3,ако някой има за продаване дори и употребявана но работеща ако пък е и с гаранция да се обади.
    0887 627 396 Стелиян

    Трагичното не е смъртта, а животът, който
    хората живеят или не изживяват до смъртта си.
    Чарлз Буковски

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Миксер (бъркалка) намерих 0.л.х. Изглежда яко направен,ето как е отвътре

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180804_093137.jpg
Прегледи:1
Размер:30.6 КБ
ID:5795802


      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180804_093148.jpg
Прегледи:1
Размер:145.8 КБ
ID:5795803

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180804_093151.jpg
Прегледи:1
Размер:214.0 КБ
ID:5795804

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180804_093203.jpg
Прегледи:1
Размер:154.8 КБ
ID:5795805

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180804_093211.jpg
Прегледи:1
Размер:36.9 КБ
ID:5795806

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180804_093221.jpg
Прегледи:1
Размер:33.0 КБ
ID:5795807
      Трагичното не е смъртта, а животът, който
      хората живеят или не изживяват до смъртта си.
      Чарлз Буковски

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Доста ги хвалаят техните миксери, виждал съм много майстори да джуркат с тях. За по- големи количества смес(60-70литра) обаче съм скептичен, поне да беше с две скорости. Аз от 4 години бъркам с такава https://www.discounto.de/Angebot/Ati...-Twin-1181989/ , просто няма спирка машината, бърка по 2,5 четиридесет килограмови чувала в 90 литрово корито. Скоро и смених четките, добре че си имаше резервен комплект.
        Ето нещо, току що излезе, което коментирахме преди месеци по една снимка https://www.lidl.de/de/florabest-akk...-li-a1/p269129 . Оказва се с безчетков мотор , но батерията беше добре да е с по- голям капацитет.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнение
          Тия Лидл ме изумяват. Преди време си купих един ролков шлайф. Най-рядко използвана машина в работилницата ми. Даже първия път върнах една, защото видях, че това, за което я мислех, не може да го направи. Но след време пак си взех, че все пак има шанс някога да ми потрябва и би ме било яд, ако я нямам. Както и да е. Втората ми (вече си за мен) след няколко месеца чакане я извадих да ползвам за нещо. Дребно беше, но я забелязах, че се мъчи. И без товар при промяна на положението във въздуха - мени обороти. Мислях да я отворя да погледна пружинките на четките, ама нали е в гаранция - занесох я. Върнаха ми чисто нова. Или не е подлежала на ремонт, или не е имало кой да се занимава с нея. Та тя ми е третата. За нея скоро имах повече работа. Но тя не изкара повече от 2 часа и директно изгоря. И сега ми върнаха отново нова. Та четвърта машина вече е при мен, а съм платил една. Ако с всички машини са така - де ще им излезе края...
          Преките ми лични впечатления от ъглошлифовъчните машини, брандирани с марка ,,Парксайд", които се продават в ЛИДЛ не са добри. Съветвам да се избягва покупката на такива ъглошлайфи, било то малкия 125 мм или големият- 230 мм. Големият ъглойшлайф го върнах след едночесечно ползване, малкият от 125 мм се губи някъде по мазетата и не съм го върнал все още. На ,,Парксайд" ще си запазя само акумулаторния ъглошлайф, който на галено наричам ,,Пиличката за нокти". Ъглошлайфите ,,Парксайд", са като цяло меудобни, силно вибриращи, тежки кютуци, фучат, загряват.
          За сметка на това обаче винтовертите ,,Парксайд", бормашините, лекия перфоратор са отлична покупка, като съотношение ,,цена-качество-ефективност".
          https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Той малкият ъглошлайф само името му е малък,идиотския предпазител също няма да го коментирам,някъде колега от форума беше споменал как прекомерното обезопасяване опропастява машините и всички го наскачаха.Нека тези експерти по безопасност да използват в по-навряно място само 1 месец тоя "малък" ъглошлайф с предпазител дето скрива целия диск.Като цяло оттам взимам машини на преценка и само ако се ползват рядко.Винтоверт си взех първо 3.6в за вкъщи акумулаторна отверка,вече 5-6 години се ползва съвсем професионално,после така стана и с 12в винтоверт и с 20 волтовия,освен някои нормални износвания не са гъкнали,същото мога да кажа и за един такер беше на цена от 10-12лева,изкарал си е парите поне 10 пъти,но имат и машинки,които още докато ги погледне човек и се вижда,че не стават.Само един път сгреших в преценката си,взех си макетно ножче от тези с късо острие като бях сигурен,че острието е прекалено късо и не става,но след първия ден работа ходих да взимам още 3,понеже всеки,който го видя го хареса и впечатленията бяха ебати скалпела.Сега всеки ден работя с него и ако продължава така ще забравя как се точат ножове.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Колеги някой да има наблюдения за туристическата екипировка която пускат в четвъртък : обувки, якета , панталон, чорапи ?

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Дългите свредла на сдс + или макс са?
                Sent from my Nokia s fenerche

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от xcm Преглед на мнение
                  Колеги някой да има наблюдения за туристическата екипировка която пускат в четвъртък : обувки, якета , панталон, чорапи ?
                  Миналата година си купих от обувките, не са същите поне на цвят, но като модел са подобни или същите. Моите са от по-високите и ги носих цяла зима. Много съм доволен и четвъртък ще отида да видя тези които са пуснали, по всяка вероятност ще си купя пак.
                  Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                  Телефон - в профила!

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                    Дългите свредла на сдс + или макс са?
                    СДС + видях...



                    Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
                    .Само един път сгреших в преценката си,взех си макетно ножче от тези с късо острие като бях сигурен,че острието е прекалено късо и не става,но след първия ден работа ходих да взимам още 3,понеже всеки,който го видя го хареса и впечатленията бяха ебати скалпела.Сега всеки ден работя с него и ако продължава така ще забравя как се точат ножове.
                    Почти всеки ден го ползвам за обелване на по дебели кабели,върши чудна работа.
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      SDS Max досега свредла не са пускали, само шила и длета. От въпросните SDS plus имам тези 60 см. , помня навремето от Германия ги мъкнах през 2014г. Нищо особено, едното беше ужасно криво, лесно заклиняват и имат лошо прахоотвеждане, но за толкова пари, толкова.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Самозалепващите елементи, тия правоъгълните са, ако са като тези от Хомем@кс - вършат идеална работа и цената е ТОП.
                        Нещо като велкро са и позволяват многократно закрепване на нещо. Лепя си камерата на каската с това - няма яд.
                        Публикувайте отговор

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Аз за пореден път не издържах и си купих перфоратора ,,Парксайд" PAH 1500 E2. Изглежда доста по-солиден от лекия 1050 ватов. По спецификация го дават 5 джаула сила на удара, но не го вярвам. Доста тежък стои. Предстои ми монтаж на корнизи и ще видя, колко удобно се работи с него. Лекият перфоратор от два месеца съм го дал на еди приятел и не съм го пробвал. З жената, която Лидл иска на 1500 ватовия, при наличия на 3 годишна гаранция, считам, че е подарък.
                          Препоръчайте ми марка грез за смазване на вертикалния перфоратор, моля Ви.
                          https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Къде ще го мажеш ,а и да пробваш отвори за корнизи е все едно да караш зимата детето на училище със автобус.6 ММ свредла направо ги забива на 5 джаула и отвора в началото е доста по голям.Май трябва и аз да взема един,че бойния се предаде и сега ползваме една много скъпа макита а пък те, инструментите стоят по колите и е опасно,а тоя няма какво да го мисля.
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Ronin ти нали имаше акумулаторен. Помня, че много го хвали. Той ли се е предал?

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Имам първия модел А1, този с двете копчета за избор на режима. Купих го есента на 2015г. и сташен бой е изял, предимно като къртач, досега не ме е подвел. Много е добър за къртене на плочки, мазилки и циментови замазки и според мене 5J си отговарят на спецификациите. С един такъв изкъртих 27 квадрата много яка замазка на една тераса за ден и половина. Много ме впечатли тогава и на следващата година го купих. Сега в момента къртя с него канали за тръби, канализация и кабели. Напоследък патронникът за свредла ми прави мизерии. Като го монтирам в СДС- а, после трябва с дърво да чукам да излезе. Със свредла няма проблеми.
                                Гледам румънците пускат кабелния винтоверт https://www.lidl.ro/ro/saptamana-act...rticleId=11635 , предполагам утре ще излезе и в нашата брошура.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X