Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
    Имам циркуляра, първото му издание без разцепващ клин А1. Според мене е много добра машина, една от двете лидълски с константна електроника(поне по описание). Ето и едно ревю на колега от Франция http://woodbg.blogspot.com/2014/08/p...s-1350-a1.html . Тази новата С2 няма как да се знае как е, за сефте я пускат.
    Ъгловите приставки ги имам и двете, по- стари издания, цвят червен и мога да кажа само добри неща. Тази за завиване има лагерче зад 1/4 холдера, имам и друга подобна от Баумакс, която е на втулка, голямо дърво.
    Благодаря ! [emoji481]

    TT
    Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Имам лентов шлайф от предните версии. Предавката му е с гумен назъбен ремък. Замина за няколко часа работа. Не си намерих касовата бележка...

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Ремъци се продават отделно в сервиза за 600 и за 900 ватовите, но цената сигурно няма да ти хареса, около 20 лева мисля беше.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Не мисли! Толкова е.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
            Ремъци се продават отделно в сервиза за 600 и за 900 ватовите, но цената сигурно няма да ти хареса, около 20 лева мисля беше.
            Е, що не казвате предварително бре ?
            Вчера си купих лентов шлайф.
            Нищо де, ще си свърша работата, която имам в почивните дни и в Понеделник ще ида да го върна,

            Вече имам един електрически такер, за който не се продават таки, ама там изпуснах срока.
            Най мразя, инструмент без консуматив, или със оскъпен такъв.

            20 лева ремък !!! Я мощно и под вода ....
            Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Гледай да не го обезобразиш нещо, докато го ползваш, че няма да ти го вземат!

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                Е, що не казвате предварително бре ?
                Вчера си купих лентов шлайф.
                Нищо де, ще си свърша работата, която имам в почивните дни и в Понеделник ще ида да го върна,

                Вече имам един електрически такер, за който не се продават таки, ама там изпуснах срока.
                Най мразя, инструмент без консуматив, или със оскъпен такъв.

                20 лева ремък !!! Я мощно и под вода ....
                Шлайфа който сега е на промоция ползвам от миналата година и проблеми нямам. Преди това имах предния модел - ремък сменях веднъж (взех го със скъсан) намерих си го от фирма продаваща ремъци за всякакви машини, платих крупната сума от 12лв (това ремък + доставка до офис на куриер) та нещата не са толкова грозни
                I'm not Lost, I'm Discovering !

                088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  В тоя ред на мисли, преди около месец - два продаваха акумулаторен поялник (в смисъл на батерии), та човката му е някаква странна, не мога да я намеря никъде по интернета, а неговата се предаде много бързо. Някакви идеи от къде да си закупя?
                  Три дена глупави експерименти икономисват половин час четене!

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                    Е, що не казвате предварително бре ?
                    Вчера си купих лентов шлайф.
                    Нищо де, ще си свърша работата, която имам в почивните дни и в Понеделник ще ида да го върна,

                    Вече имам един електрически такер, за който не се продават таки, ама там изпуснах срока.
                    Най мразя, инструмент без консуматив, или със оскъпен такъв.

                    20 лева ремък !!! Я мощно и под вода ....
                    За такера консумативи има скоби новус мисля че 4/12 пирони райдер. Порови по онлайн сайтовете.
                    Sent from my Nokia s fenerche

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                      Шлайфа който сега е на промоция ползвам от миналата година и проблеми нямам. Преди това имах предния модел - ремък сменях веднъж (взех го със скъсан) намерих си го от фирма продаваща ремъци за всякакви машини, платих крупната сума от 12лв (това ремък + доставка до офис на куриер) та нещата не са толкова грозни
                      Можеш ли да пуснеш линк?

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнение
                        Можеш ли да пуснеш линк?
                        Провери в стима инженеринг или адрия трейдинг. Търсих го по размер и нямам спомен точно от коя фирма го поръчах
                        I'm not Lost, I'm Discovering !

                        088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Oт моделите на Sparky дали няма да стане някой от ремъците, че са евтини. Преди две години сменях на моят MBS 876 и беше към 6 лева.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            От бош със сигурност ще станат. Поне един бош взех веднъж да си довърша нещо - същия беше като моя.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              И аз си взех лентовия шлайф, но само го пробвах. Когато ми остане време ща видя ремъка къде, колко и какъв е точно. Сега го отворих само да го видя - нищо специално и невероятно не е.
                              До макс 10лв ще се намери ремъка.
                              Така че мисля за тази цена няма смисъл да се мисли за колко е скъп ремъка..

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                                И аз си взех лентовия шлайф, но само го пробвах. Когато ми остане време ща видя ремъка къде, колко и какъв е точно. Сега го отворих само да го видя - нищо специално и невероятно не е.
                                До макс 10лв ще се намери ремъка.
                                Така че мисля за тази цена няма смисъл да се мисли за колко е скъп ремъка..
                                Факт е, че ремък за лентов шлайф струва горе долу толкова (десетина лв), без значение дали шлайфа е 40 или 400лв [emoji1]
                                Та не разбирам каква е драмата. Е вярно, че трябва да го търсиш по размер щото като кажеш ремък за шлайф парксайд и те гледат странно.
                                I'm not Lost, I'm Discovering !

                                088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X