Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Някой знае ли, дали изобщо продават отделно батерия за това:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:vintovert-parkside-akumulatoren_rev007.jpg
Прегледи:1
Размер:20.7 КБ
ID:5792972

    че напоследък само него използвам. Имам два големи, но това ми е по-удобно.
    Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      https://www.kompernass.com/index.php...gory&path=1059
      Я погледни тази ли е? Между другото моите три батерии вече пътуват към България с UPS-куриер.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Винтоверта Performance пристигна. На пръв поглед - читава работа - винтоверта, батерия, чарджър, куфар. В батерията има 1/3 немски ток, сега я сложих да се зарежда.

        Всичко очаквано го прави както трябва - изкефи ме автоматичното заключване на патронника.

        Не ме кефи огромния чарджър, ама вероятно е трябвало да е толкова голям.

        Доста компактна и лека машина, с ергономичен захват, гумирана и неплъзгаща се дръжка, подсвет на мястото за пробиване, или въртене, 21 степени на стягане плюс пробиване, метален патронник - мин диаметър на свредлото - ф2.

        Функционални тестове май не се очертават скоро, че задачите са ми много, и се увеличават с отхвърлянето им.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от hakama Преглед на мнение
          По Европата няма ли го? Защо да ме е Ок?

          Утре откривали на Ч.Връх, с/у Фантастико... дали има нещо интересно?
          Днес от там се уредих с ъглошлайфа на батерия. Имаше още два останали.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
            ...задачите са ми много, и се увеличават с отхвърлянето им...
            Нали знаеш, че в жуотя на мравките задачите се решават в аритметична прогресия, а се размножават в геометрична такава
            -Чем занимаетесь по жизни?
            -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
            -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              В единия от плевенските днес мярнах че още има триони и батерии със зарядни.

              TT
              Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                На някой да му се намира ръчен циркуляр Парксайд , но не акумулаторен , че от доста време дебна но нищо такова не са пускали скоро ...
                VEREYA MOTORSPORT TEAM

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                  На някой да му се намира ръчен циркуляр Парксайд , но не акумулаторен , че от доста време дебна но нищо такова не са пускали скоро ...
                  В магазина на Лидъл Дружба 2 (София) към 11 ч днес (28.6) имаше 3 броя от двудисковите ръчни циркуляри - модела със 125 мм дискове. Ако вече не е късно...Късмет!

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                    Винтоверта Performance пристигна. На пръв поглед - читава работа - винтоверта, батерия, чарджър, куфар. В батерията има 1/3 немски ток, сега я сложих да се зарежда.

                    Всичко очаквано го прави както трябва - изкефи ме автоматичното заключване на патронника.

                    Не ме кефи огромния чарджър, ама вероятно е трябвало да е толкова голям.

                    Доста компактна и лека машина, с ергономичен захват, гумирана и неплъзгаща се дръжка, подсвет на мястото за пробиване, или въртене, 21 степени на стягане плюс пробиване, метален патронник - мин диаметър на свредлото - ф2.

                    Функционални тестове май не се очертават скоро, че задачите са ми много, и се увеличават с отхвърлянето им.
                    Честито! Няколко въпроса относно покупката. Колко се върза цената франко домашен адрес? Има ли в куфара място за втора батерия и патронникът каква марка е?

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от rusiga Преглед на мнение
                      При "Бушоните", ако се появи, 4Ah-вата PAP 20 A3 батерия няма да е на по-евтина от 60 лв (към момента там PAP 20 A2 батерия 3000 mAh е на 55 лв).
                      Не разбирам, защо да се чака евентуалната поява при бушона на 4Ah-вата батерия, а да не се чака сигурната и в крайна сметка излизаща по-евтина (цена 27.99€ + 0€ за доставка) от kompernas?
                      Да допълня - на мен "чакането" на 4Ah-вата батерия, закупена онлайн от Компернас отне точно 4 денонощия. Крайна сума 54.86 лв

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                        Днес от там се уредих с ъглошлайфа на батерия. Имаше още два останали.
                        А пък днес имаше поне 15бр.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Да допълня - на мен "чакането" на 4Ah-вата батерия, закупена онлайн от Компернас отне точно 4 денонощия. Крайна сума 54.86 лв
                          Току що поръчах и аз от Компернас. С кой доставчик дойде батерията колега?
                          HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
                          VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
                          Няма да е все така!
                          Нула две осмици 724 пет едно пет 1

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от BRUKLLIN Преглед на мнение
                            Току що поръчах и аз от Компернас. С кой доставчик дойде батерията колега?
                            UPS STANDARD. Доставката - до посочения при онлайн покупката адрес в БГ

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                              На някой да му се намира ръчен циркуляр Парксайд , но не акумулаторен , че от доста време дебна но нищо такова не са пускали скоро ...
                              Скоро ще го пуснат, излезе упътването http://www.lidl-service.com/static/2.../298883_BG.pdf . Имам му версията PHKS 1350 A1, доволен съм, имам и Sparky TK70, китаецът по нищо не му отстъпва. Ето и едно ревю на колега от Франция http://woodbg.blogspot.com/2014/08/p...s-1350-a1.html .

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Абе, в Лидл пускали ли са перфоратори с батерия, или не е имало такова жувотно?

                                п.п. явно са пускали, защото този модел: PABH 20-Li A1 го има на сайта на Компренас... Ако някой надуши, че пак ще пускат, моля да алармира
                                Последно редактирано от bushiDO; 30-06-18, 11:53.
                                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X