Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Имам го още от 2014г., когато го пуснаха за първи път. Малко е проблем с резервните шмиргелни камъни, с отвор 16мм., а там набита пластмасова втулка за ос 1/2. Добре е на струг да се направи една преходна втулка 12,7-20мм., за да стават берковските камъни. Оригиналният на Grizzly доста биеше. Oбаждах се в сервиза за резервни дискове поне десет пъти, така и не внесоха. Шкурки поне се намират, стават от Raider, пет броя струваха към 7лв., три различни едрини, но петте са една едрина, та ако иска човек да се оборудва изцяло, трябва да купи три комплекта. Иначе машинката е корава, слуша ме трета година. За шкурене на лентата е малко слаба, ако е пилиш по- голяма площ лесно спира, но за заточване на длета, ножове е добра. Шмиргеловият диск понася по- сериозно натискане, сравнен с машинките от 150 вата.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
      Вече и аз съм в групата, вчера купих комбинирания шмиргел с гриндер и то последния в един голям Лидл( а ужким имаше промоция от събота, а в неделя свършили). Ще монтирам и ще споделя става ли.
      Имам го от някоя от предните промоции. Слаб е и лентовия шлайф нещо не ми хареса, лесно спира, подскача. Та съм махнал приставката и си сложих кече за полиране на нейни място.
      I'm not Lost, I'm Discovering !

      088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
        Ходих вчера, ама нямаше. Казаха, че са ги изтеглили в централен склад.
        За такера не бих съжалявал. Преди време имах такъв, който не издържа много - взе да изпуска въздух и му се счупи и едно езиче.
        Сега като ги пуснаха, пак взех един, включих към компресора - изпущаше въздух от горната част.
        Върнах го и взех втори - и той изпущаше въздух.
        Върнах и него. Може такъв да ми е късметът, но съм дотук с такерите от Лидл.
        БИО пчелен мед и пчелни продукти
        0888 66 59 73

        Коментар


        • От: Re: От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от Rachido4x4 Преглед на мнение
          Имаш лично .
          До "турбо.." - не става да е разопакована , не че няма да работи .
          Целоста на опаковката е важна - подарък....ще е .
          Край на търсенето - намерих я .

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от ivokbg Преглед на мнение
            Някой има ли впечатления от тази прахосмукачка за пепел, която ще пускат?

            Требе ми И за пепел, ама основно за стружките в гаража, да не задръствам домашната.
            Може би вече е късно, но тъй като и аз бях хвърлил око на същата:
            http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=203233

            След като прочетох горната тема се отказах, но бих си взел модел PAS 500 D3 заради "предфилтъра".

            Имам "индустриална" Керхер, тя може да работи и без торбичка, на практика става като тази за пепел. Тръгнах да чистя сгурията под гредореда на тавана - филтъра буквално за секунди се запушва. Тогава емулирах филтъра от Лидълския модел с една стара тениска, защипана между капака и кофата. Много културна работа стана.
            Все пак най-добре си е с торбичките - 10литрови, малко по-скъпо, но си и е най-чисто.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Как и защо замених прахосмукачката Парксайд с Файн . Надявам се че ще оцените разликата.

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20171106_091259.jpg
Прегледи:1
Размер:314.1 КБ
ID:5771999

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20171106_091333.jpg
Прегледи:1
Размер:108.4 КБ
ID:5772000
              По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от connann Преглед на мнение
                Може би вече е късно, но тъй като и аз бях хвърлил око на същата:
                http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=203233

                След като прочетох горната тема се отказах, но бих си взел модел PAS 500 D3 заради "предфилтъра".

                Имам "индустриална" Керхер, тя може да работи и без торбичка, на практика става като тази за пепел. Тръгнах да чистя сгурията под гредореда на тавана - филтъра буквално за секунди се запушва. Тогава емулирах филтъра от Лидълския модел с една стара тениска, защипана между капака и кофата. Много културна работа стана.
                Все пак най-добре си е с торбичките - 10литрови, малко по-скъпо, но си и е най-чисто.
                Днес си я взех ... за чистене на колите - зер и там има праоляк .

                Проблем едно - къс маркуч - около 130см.
                Не става за колочистене .
                "Редактирах" я с една останала от друга смукачка трЪбЪ , и о чудо ....
                Да се надявам освен пепел от камини да смуче и пепеляк от коли.
                Още не е пробвана в боя . Имам я от няколко часа и бях каталясал, камо ли да се заигравам с хигиена по каруците.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от bilbo27 Преглед на мнение
                  Виж zigifly направо.
                  Билбо, БЛАГОДАРЯ! В сайта, от линка ги има всички батерии...
                  БЛАГОДАРЯ!
                  https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                    Билбо, БЛАГОДАРЯ! В сайта, от линка ги има всички батерии...
                    БЛАГОДАРЯ!
                    Пристигнаха мойте даже.
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Единствено че 3 амперчасовата батерия не влиза в куфара на импакта.Трябва да си стои във куфара на флекса
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Честито! Сега ще дебнеме 85W зарядно да пуснат, че това от перфоратора зарежда по час и четиридесет минути. Завивах онзи ден с импакта и въпросната батерия стотина 5Х80 винтове, направо е огън.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Би ли развинтил 3Ач батерия да знаем какво има вътре? 2Ач се отваряше чисто и лесно.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            Би ли развинтил 3Ач батерия да знаем какво има вътре? 2Ач се отваряше чисто и лесно.
                            На това клипче човекът отваря такава батерия:
                            https://youtu.be/PXTZwA7ZALA

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от wscientist Преглед на мнение
                              На това клипче човекът отваря такава батерия:
                              https://youtu.be/PXTZwA7ZALA
                              Аман от булшит-генератори събиращи кликове. Ще си купя и ще отворя. И ще пиша.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                Аман от булшит-генератори събиращи кликове. Ще си купя и ще отворя. И ще пиша.
                                Не знам защо реагираш така. Клипът не е мой, а просто го споделих.
                                Ако смяташ, че линкът е фалшив, ще ти преразкажа какво се вижда на клипа. Човекът отваря три батерии - 16V, 20V 2Ah и 20V 3Ah. Последната има 10 елемнта по 1500mAh, вероятно свързани по 5 последователно в две групи, които накрая са свързани успоредно за достигане на 3000mAh.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X