Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да похвалим децата си

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Да похвалим децата си

    Малката ми дъщеря вече се справя с компютъра и рови в интернет.
    След 3 месеца навършва 3 години.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:didi1.jpg
Прегледи:1
Размер:128.5 КБ
ID:5051529

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:didi2.jpg
Прегледи:1
Размер:127.0 КБ
ID:5051530
    2010 CRF 250 R

    Коментар


    • До: Да похвалим децата си

      Първоначално публикуван от Димитър Преглед на мнение
      Малката ми дъщеря вече се справя с компютъра и рови в интернет.
      След 3 месеца навършва 3 години.

      [ATTACH]25556[/ATTACH]

      [ATTACH]25557[/ATTACH]
      Браво,браво-такива хора трябват на тази ошеметена държава.
      Сладка е-отдавна нямам спомен за подобни възрасти.
      Скоро може и да ми припомнят,да мисли майка и.Все се дуе че иска да и викат баба.То не е лошо че си дядо-лошото е че си лягаш до баба .
      Лека!

      Коментар


      • До: Да похвалим децата си

        Аз ... не знам откъде да започна .. хубавииии, умнииии...
        Впечатляват ме всеки ден. Общуването с тях е скок в друга реалност.
        Особено щастие изпитвам при прояви на любовта им един към друг ..

        За възпитанието дето става дума по-горе - при "младежа" ми е по-ясна "концепцията" -плува от две години,от тази зима прокара и ските, но с девойкатаааа-знам само, че ВЕЧЕ не са "добре дошли" семейства с момченца в къщи , май със спорта ще е същото-с батко си, при момченцата

        ... тази сутрин в колата Тя ми каза " Татко,виС една мартеничка е седнала до мен ..." -беше и паднала мартеничката

        П.П.
        Митко, ми те нашите красавици май са връстнички
        ______2
        Е = MZ

        Коментар


        • До: Да похвалим децата си

          Та като е станало дума за децата, въпреки че аз още нямам 18год. нека ви дам една песен на БТР - "Цветята на живота" се казва. Наслаждавайте се, все пак е БТР.

          Коментар


          • До: Да похвалим децата си

            Да ви кажа честно, познавам родители, които не смеят да похвалят децата си, защото щели да се разхайтят, щели да спрат да се развиват или пък защото "похвалата разваля човека" . С други думи: от ритник в задника (образно казано) се растяло повече отколкото от погалена буза. Само дето тези майки и бащи (по моето скромно мнение) забравят, че едно нестимулирано чрез похвали дете няма да прави разлика кога е свършило добра работа и кога наистина е за "ритник" . Да не говорим, че по този начин го поставяме в риск вечно да е недоволно от себе си - по подобие на нашето собствено вечно непълно удовлетворение от него. А както споменах в друга подобна тема - децата ни учат предимно чрез подражание. Ако ние, от страх че ще се "размекнем" и детето ще остави всякакви усилия за по-нататъшно развитие, ще "ни се качи на главата" , не го стимулираме - с добра дума, ласка, награда, дори и тогава, когато усилията му не се оправдаят напълно, рискуваме да отгледаме едно безкрайно невротично дете! Има да се чудим тогава защо се доказва на хора, които "оценяват" физическата му сила (или търпят последиците от нея), защо доказва, че заслужава утвърждаване често чрез непристойни постъпки и... да не продължавам нататък с криминалните изброяванията!

            Коментар


            • До: Да похвалим децата си

              Ето го и моят разбойник
              Прикачени файлове

              Коментар


              • До: Да похвалим децата си

                Много са сладки да са ви живи и здрави, и много радост да ви носят!
                Като ги гледам тия сладкишчета чак на мен ми се прищя да ме направят баба, ама нали съм още млада, пък и аз до дядка трябва да си лягам, а а а, само ще помагам и ще ми викат маминка да му мисли дядото!
                Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                Коментар


                • До: Да похвалим децата си

                  Това са моите хулигани
                  Прикачени файлове
                  Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
                  NULLA TENACI INVIA EST VIA

                  Коментар


                  • До: Да похвалим децата си

                    Колеги, помагайте с акъл!
                    Малкият ми син(13) се мъчи да ме краде!!! Преди две седмици го залових, че е скрил в сака си с дрехите с които ходи на село един електродвигател от "рига", с него въртях една стара дървена веялка, и този хаймана си мисли, че му е право да си взема каквото си иска, и да го дава за скрап. Не е лишен от дневни, но явно му се искат повечко пари, и е решил, че това е лесният начин.
                    Да, ама не!!! Резултата е, че сега е без дневни, без телефон, сърдит съм му, отделно крясъците вечерта след като видях какво се мъчи да направи. На другия ден бях пресипнал, честно! Ама и той е един чешит, на майка си се е метнал, и май не му пука много, отчаян съм, давайте акъл, не искам да отглеждам бандити в къщи, но май го изтървам, помощ!
                    Знам, че темата е за хвалби, все пак е моя рожба, но като гледам, че е доста "вървежна", реших да пиша тук, та дано да получа някой друг съвет.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • До: Да похвалим децата си

                      Мен един път майка ми ми взе телефона и се прибрах много късно вярно вика ми но поне ми го върна А джобните никога не са ми ги взимали , но очевидно има нужда от повече пари и при всеки е така . Но не е това начина . Аз лично колкото и да ме наказват правя напук , и ако съм на твое място бих поговорил с добър тон и ако той не отвърне по същия начин да му върнеш поне парите , но ако не го остави да си се сърди и да си е без пари защото се пак всеки прави грешки и трябва да се прощава

                      Коментар


                      • До: Да похвалим децата си

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        Колеги, помагайте с акъл!
                        Малкият ми син(13) се мъчи да ме краде!!! Преди две седмици го залових, че е скрил в сака си с дрехите с които ходи на село един електродвигател от "рига", с него въртях една стара дървена веялка, и този хаймана си мисли, че му е право да си взема каквото си иска, и да го дава за скрап. Не е лишен от дневни, но явно му се искат повечко пари, и е решил, че това е лесният начин.
                        Да, ама не!!! Резултата е, че сега е без дневни, без телефон, сърдит съм му, отделно крясъците вечерта след като видях какво се мъчи да направи. На другия ден бях пресипнал, честно! Ама и той е един чешит, на майка си се е метнал, и май не му пука много, отчаян съм, давайте акъл, не искам да отглеждам бандити в къщи, но май го изтървам, помощ!
                        Знам, че темата е за хвалби, все пак е моя рожба, но като гледам, че е доста "вървежна", реших да пиша тук, та дано да получа някой друг съвет.
                        Абе аз да си призная като малък понякога пребърквах портфейлите на нашите, но за стотинки или някои дребен лев. Та на кой му стигат "джобните"/зависи и от размера им/. И ти сигурно си го правил като малък- я се замисли. Да са живи и здрави, умни, красиви, талантливи и още....
                        Аз само мога да се хваля с моята щерка /е само дето е малко щуричка/ , но те са деца. Иначе бихме се оплаквали, че са много заспали.
                        Борислав Русенов - 0889593977

                        Коментар


                        • До: Да похвалим децата си

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Колеги, помагайте с акъл!
                          Акъл да искаш!
                          Забелязал съм, че на 13+ годишните е трудно да забраниш или да ги откажеш от каквото и да е! Затова според мен канализирай "спестовността" и бизнес-напъните му към нещо, което ще ти отърва и на теб. Например вместо да го наказваш като му спираш джобните, накарай го да свърши нещо полезно за теб, за семейството, за земеделието ти (трудна работа, сигурен съм) като му плащаш за свършената работа. Може в началото и по-щедро, отколкото е заслужил с цел да го отклониш от лесния, мангалския начин за печалба.
                          Успех!

                          Коментар


                          • До: Да похвалим децата си

                            Бех бандит от малък постоянно пребърквах джобовете им на наще .Беха дигнали ръце от мене
                            К мирной жизни не пригоден.
                            Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                            ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                            Коментар


                            • До: Да похвалим децата си

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Колеги, помагайте с акъл!
                              Малкият ми син(13) се мъчи да ме краде!!! Преди две седмици го залових, че е скрил в сака си с дрехите с които ходи на село един електродвигател от "рига", с него въртях една стара дървена веялка, и този хаймана си мисли, че му е право да си взема каквото си иска, и да го дава за скрап. Не е лишен от дневни, но явно му се искат повечко пари, и е решил, че това е лесният начин.
                              Да, ама не!!! Резултата е, че сега е без дневни, без телефон, сърдит съм му, отделно крясъците вечерта след като видях какво се мъчи да направи. На другия ден бях пресипнал, честно! Ама и той е един чешит, на майка си се е метнал, и май не му пука много, отчаян съм, давайте акъл, не искам да отглеждам бандити в къщи, но май го изтървам, помощ!
                              Знам, че темата е за хвалби, все пак е моя рожба, но като гледам, че е доста "вървежна", реших да пиша тук, та дано да получа някой друг съвет.
                              О със викане няма да стане,повярвай!Децата имаме свойството като започнат да ни викат..и просто да не чуваме нищо!Мисля,че трябва по някакъв начин да го накараш да се засрами..например пред някой..и сам ще разбере,че това което прави е неправилно!На мен са ми го прилагали като по-малка-действа!

                              Коментар


                              • До: Да похвалим децата си

                                Аз пък крадях Шкодата 100 на баща ми и си ходех с нея на училище - беше геройство тогава Накрая бях заставен насила, поне да изкарам курсовете Разликата е, че сина ми на 16 кара кола доста по-добре от повечето завършили смехотворния двуседмичен курс. Предпочитам, ако ми вземе колата да знае, че тя се подчинява на физичните закони, а не на емоциите и гъзарията, та затова съм го научил. Засега не я пипа без разрешение И общо взето, като иска нещо си казва и обикновено го получава.
                                А на Адаша не зная какво да кажа.... не е до електромотора от Рига.. Склонен съм да се съглася с Паджеровода.
                                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X