Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да похвалим децата си

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Да похвалим децата си

    Време за хвалба
    Ян ще става на 5 години, не го свърта на едно място, лесно учи песни и стихотворения. Вече се интересува повече от бебето, учи се да лъже, че не му яде от кашата, но не му се получава много. От една година не ходи на детска градина и не е боледувал въобще- чукам на дърво да продължава все така.

    Ина и Ян

    Бебе Ина след 2 дена става на 6 месеца, вече може да се върти, да пълзи по малко и седи клатейки се леко и това много я радва - че гледа от високо. Гризе яростно крокодила за опашката - зъбките скоро ще се покажат явно. Лапа всичко което докопа . Все още има завиден апетит и плаче само като е гладна.
    Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

    Коментар


    • До: Да похвалим децата си

      Големи садури са, да са ти живи и здрави.
      Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
      Място и хора към които да принадлежи ...

      Коментар


      • До: Да похвалим децата си

        Първоначално публикуван от Николай Колев Преглед на мнение
        Големи садури са, да са ти живи и здрави.
        Благодаря , Бебе Ина се опитва да пълзи с все сила вече, а Ян играе на криеница с думичката слушам.
        Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

        Коментар


        • До: Да похвалим децата си

          Страхотни са! Да са ти живи и здрави и да ти носят много радости!
          Живей за всеки дъх!

          Коментар


          • До: Да похвалим децата си

            Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
            Време за хвалба ...

            Големи сладури са!
            Живи и здрави - то другото си се нарежда!

            Коментар


            • До: Да похвалим децата си

              Да се похваля и аз, след епична битка с ред бебешки книжки с кончета, агънца, зайчета и прочие сърнички, моята лудетина най-после си хареса четиво



              Поне вече ще знам какви книги да и давам.



              Жив интерес



              А и страниците шумолят много приятно.



              Директно минаваме на раздел "Цепене на двутактов двигател"



              След който идва разделът "как да счупим бутало по сто различни начина".



              И естествено раздел "Изпускателни клапи"



              И пак те.



              Това е за момента. Ще свирна като минем на "Критика на разума" на Кант
              Издъних се на Тюринг теста

              Коментар


              • До: Да похвалим децата си

                Аа Гоблин, това четиво и на мен дори сега ще има да му се радвам и да си го чета и чета и чета ... докато не го науча на изуст.
                Жива и здрава да ти е.
                Иван Маринов
                Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                ЕНДУРО ВАРНА

                Коментар


                • До: Да похвалим децата си

                  Като го преведа ще ти свирна
                  Издъних се на Тюринг теста

                  Коментар


                  • До: Да похвалим децата си

                    Да похваля отрочето си:

                    Стоян Георгиев e победителят в плувната надпревара, организирана днес от община Балчик и Морския клуб на Белия град.
                    38-годишният балчиклия премина най-бързо дистанцията от 400 метра край „Нов плаж”. Той дари паричната премия, дадена за постижението му, на Морския клуб.
                    Близо 20 участници се включиха в традиционното за Седмицата на морето в Балчик състезание по плуване.
                    Най-малкият плувец бе 6-годишният Калоян Димитров, а 56-годишната Мария Кардамова бе най-възрастният участник в спортната проява.
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • До: Да похвалим децата си

                      Goblin ама ти ли ще го превеждаш , аз си помислих, че малкото слънце ще го преведе
                      fly_free, да ти е жив и здрав наследника и все по-големи победи да печели!

                      С малко закъснение, а и защото бях забравила тази хубава тема да се похваля и аз от малкия син, всъщност и от двамата.
                      Докато с таткото помагахме за почистването на боклуците в яз.Въча, малкия син беше поканен за месечния шампионат по картинг, където в оспорвана битка с доста по-големи батковци и даже чичковци се класирал за финала и спечелил 3-то място! Сега ще чака годишния финал, стискайте му палци да се класира в челната тройка! А като се сетя как започна "картинг кариерата" му - тъкмо набра скорост и самочувствие, започна да се спавя много добре и на едно състезание при сблъсък изхвърча от карта, а следващия мина през него... направо браво на детето, че преодоля този шок и продължава!
                      След картинг финала, същата вечер момчетата заминаха за националния скаутски лагер "Дунав 2008", където освен игрите и учението са свършили куп полезни неща: чистили са в резервата "Сребърна" - паднали клони по пътеките, хвърлени боклуци, паркинга към резервата и много други социални дейности...
                      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                      Коментар


                      • До: Да похвалим децата си

                        Имаме си първо зъбче
                        Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                        Коментар


                        • До: Да похвалим децата си

                          Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
                          Имаме си първо зъбче
                          дави е честито де да можеха и моите да порастнат
                          sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                          Коментар


                          • До: Да похвалим децата си

                            Честито! Това да не е от зора от разходката? Интересно, че не беше никак неспокойна. Моят, на времето, преди поникване на зъб, ревеше, та се късаше поне два дена преди това. Да ти е жива и здрава!

                            Коментар


                            • До: Да похвалим децата си

                              Хайде пак да си ги похваля.
                              Голямата принцеса стана на 4 год.


                              И с дългоочаквания подарък - рибки.
                              Последно редактирано от cveti; 28-09-08, 16:55.
                              Женя Вълчанова 0888272565

                              Коментар


                              • До: Да похвалим децата си

                                И аз да похваля моя син- днес е рожденик, нека да е жив, здрав и щастлив, и дай боже от късмет да не се отърва!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X