Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да похвалим децата си

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Да похвалим децата си

    [quote=Skorpion_BG;238896 Абе както казаха колегите - спомнете си какви сте били на тяхната възраст!! Жената сега ми чете - виж сина бе, какво прави, къде ходи и т.н.!! Ама какво да му кажа, като се сетя за мене си?!![/quote]

    Прав си, обаче и някакви нови моменти се промушват.

    Станаха години вече, бях направил на малкия ми син забележка, че не помага достатъчно вкъщи. Рекох му: "Като бях като тебе, се знаеше, че миенето на чинии е задължение мое и на брат ми, и никога не сме занимавали големите дали е мой или негов ред." (Така и си беше.)

    Отговори ми:

    - Да, ама тогава времената са били други...



    Поздрави!
    Искам България чиста!

    Коментар


    • #62
      До: Да похвалим децата си

      Първоначално публикуван от Spas55 Преглед на мнение
      Прав си, обаче и някакви нови моменти се промушват.

      Станаха години вече, бях направил на малкия ми син забележка, че не помага достатъчно вкъщи. Рекох му: "Като бях като тебе, се знаеше, че миенето на чинии е задължение мое и на брат ми, и никога не сме занимавали големите дали е мой или негов ред." (Така и си беше.)

      Отговори ми:

      - Да, ама тогава времената са били други...



      Поздрави!
      Ние сме три сестри и се се караме коя да зареди миялната а и не само за тва

      Коментар


      • #63
        До: Да похвалим децата си

        Моите и двамата имат обеци(така се казва по български, какви са тия пирси-мирси-нги). Отначало бях непреклонен, но и майка им застана на тяхна страна, и ме "убедиха", че след като всичките им връстници имат, защо и те да нямат, и...
        Сега големият иска да си пуска дълга коса, отначало пак бях против, но като се намеси пак майка им(според Тихомир Севов-най-големият враг на човека:-)))) с аргумента "спомни си ти каква коса имаше" изплуваха спомени за едни накъсани плакати на металика, една нарязана ученическа чанта, която си беше цяло произведение на изкуството, и омекнах. Даже си спомних, че като ученик се бях зарекъл да не бъда толкова строг с бъдещите си деца...
        Конфликт на поколенията. Винаги го е имало, и ще го има, знам, но като не мога да търпя разните му рапъри, азис, и т.н. какво да правим? Всъщност и моят баща не можеше да търпи металика, сега се сещам, и разбирам как се е чувствувал...
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #64
          До: Да похвалим децата си

          Майка ми се беше заканила да ме подстриже докато спя и да ми довърши дънките до къси панталони

          но се кефеше на металика честно, сама си ги пускаше

          за децата ... ще видим. и аз съм се зарекъл, но ....
          - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
          - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

          Коментар


          • #65
            До: Да похвалим децата си

            При всички положения децата малко или много приличат на родителите си. За добро или за лощо.

            Аз за нищо не се заричам, щото обикновено излиза че не съм прав.

            Мойто е още малко (година и половина), пък и мислим за още едно. Още от сега се вижда що за чишит ще е.


            Да са живи и здрави. Другото си зависи от нас/тях.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #66
              До: Да похвалим децата си

              "Децата идват от нас,
              но не ни принадлежат..."

              Ужасяващо е колко много родители го забравят...
              НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
              Omnia vincit amor !

              Коментар


              • #67
                До: Да похвалим децата си

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Моите и двамата имат обеци(така се казва по български, какви са тия пирси-мирси-нги). Отначало бях непреклонен, но и майка им застана на тяхна страна, и ме "убедиха", че след като всичките им връстници имат, защо и те да нямат, и...
                Сега големият иска да си пуска дълга коса, отначало пак бях против, но като се намеси пак майка им(според Тихомир Севов-най-големият враг на човека:-)))) с аргумента "спомни си ти каква коса имаше" изплуваха спомени за едни накъсани плакати на металика, една нарязана ученическа чанта, която си беше цяло произведение на изкуството, и омекнах. Даже си спомних, че като ученик се бях зарекъл да не бъда толкова строг с бъдещите си деца...
                Конфликт на поколенията. Винаги го е имало, и ще го има, знам, но като не мога да търпя разните му рапъри, азис, и т.н. какво да правим? Всъщност и моят баща не можеше да търпи металика, сега се сещам, и разбирам как се е чувствувал...
                Еми то така се почва пиърсинг , дълга коса на която после 100 % ще направи раста,някои и друг флеш , реге или метъл ,трева ... Мисля че трява от време на време да си налагаш повече Но това родителите ти да не са много строги е много хубаво

                Коментар


                • #68
                  До: Да похвалим децата си

                  Първоначално публикуван от ~m@g!~ Преглед на мнение
                  Еми то така се почва пиърсинг , дълга коса на която после 100 % ще направи раста,някои и друг флеш , реге или метъл ,трева ... Мисля че трява от време на време да си налагаш повече Но това родителите ти да не са много строги е много хубаво
                  Растата и тревата не са чак такъв проблем.Временно е и отминава.Амфетите и
                  хероинът са големият проблем(изпържват мозъка).Но това е въпрос на друга тема, за
                  различните видове наркотици.

                  Коментар


                  • #69
                    До: Да похвалим децата си

                    Първоначално публикуван от ~m@g!~ Преглед на мнение
                    Еми то така се почва пиърсинг , дълга коса на която после 100 % ще направи раста,някои и друг флеш , реге или метъл ,трева ... Мисля че трява от време на време да си налагаш повече Но това родителите ти да не са много строги е много хубаво
                    Сигурно съм остарял, не знам какво е раста, за флеш имам някакви мисли-като блясък, плът, но явно не това имаш предвид, нали съм дърт:-(((( (не съм, бе, само на 37). А относно метъла- нищо въпреки, даже напротив, дори ме открехнаха на една съвременна група-Nightwish, доста свежо ми се видя, но в момента слушам Before the dawn на Judas Priest, и разликата е огромна,поне за мен. Силно препоръчвам на по-младите, незапознати с тази музика да чуят песента, страхотна е! Не мисля, че съм много строг, все пак обичам децата си, но не съм и много ларж, може би според момчетата прекалено строг, но както писах по-горе-конфликт на поколенията.

                    Не, сериозно, ако нямате тази песен намерете я из нета, и я чуйте. Пускам си я за трети път.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • #70
                      До: Да похвалим децата си

                      А ти пък се позаслушай в Nightwish, аз много им се кефя, пък съм по-дърт от тебе!

                      Коментар


                      • #71
                        До: Да похвалим децата си

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        Сигурно съм остарял, не знам какво е раста, за флеш имам някакви мисли-като блясък, плът, но явно не това имаш предвид, нали съм дърт:-(((( (не съм, бе, само на 37). А относно метъла- нищо въпреки, даже напротив, дори ме открехнаха на една съвременна група-Nightwish, доста свежо ми се видя, но в момента слушам Before the dawn на Judas Priest, и разликата е огромна,поне за мен. Силно препоръчвам на по-младите, незапознати с тази музика да чуят песента, страхотна е! Не мисля, че съм много строг, все пак обичам децата си, но не съм и много ларж, може би според момчетата прекалено строг, но както писах по-горе-конфликт на поколенията.

                        Не, сериозно, ако нямате тази песен намерете я из нета, и я чуйте. Пускам си я за трети път.
                        За музиката няма нищо лошо и аз слушам долу-горе това Растата - пускаш си коса и после отиваш на фризиор далаш около 100 лв да ти я сплетат и ако после искаш да я махнеш трябва да си обръснеш косата http://vbox7.com/play:4f2c5175 нещо такова зависи колко ти е дълга косата .Флеш - разширява ти се дупката на ухото и не само и после може само с операция ухото за да се върне както е било http://vbox7.com/play:ee9447bf Мислех и аз да си правя ама един френд ме разобеди .
                        Последно редактирано от Маги; 19-11-07, 21:58.

                        Коментар


                        • #72
                          До: Да похвалим децата си

                          Нещо май го обърнахте на чат а ?
                          Моля придържайте се към темата !!!
                          LZ1HKW
                          Реглаж на преден и заден мост
                          My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                          Коментар


                          • #73
                            До: Да похвалим децата си

                            Проблема е в това, че после дълго време не трябва да си миеш косата, за да не
                            развалиш прическата.Това води до някои хигиенични проблеми.А хората носещи
                            такива прически по принцип са фенове на Боб Марли и пушат трева.

                            Коментар


                            • #74
                              До: Да похвалим децата си

                              Сега, като разбрах, и видях какво са тези неща се успокоих, просто такова не може да се случи в моето семейство, поне докато аз командвам, надявам се, де. И сега питам малкия-би ли си направил раста, надявайки се да ми каже "какво е това", но той отговори "не, но бати искаше да си прави, но май се отказа" Изумих се, май наистина съм остарял. Но ако някой от синчетата се появи с такава кошница на главата единственият начин да влезе в къщи е през машинката за "нула номер".
                              А май наистина остаряваме........
                              Влади, не се впрягай, не мисля, че предните постове са много встрани от темата. Е, не точно по нея, но имат общо, поне с възпитанието, нищо, че май вместо да си похваля децата почнах да ги порицавам, но преди съм ги хвалил(в темата), и да не се получи, че са най-големите ангели...
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • #75
                                До: Да похвалим децата си

                                Нито едно дете не е такова каквото родителите му искат даже в някои редки случаи има минимелни прилики с родителите;но най-мразя да ми се карат преди да са ме ислушали което е гадно а конфликт между поколинията винаги е имал и ще има а дотогава и родители и деца ще се надяват на примирие и по добри отношения по между си
                                8)!!!Живей за деня в който ще умреш!!!8)
                                bg.wikipedia.org [url]www.free.hit.bg/igrite[/url]
                                [url]http://translate.google.com/translate_t?sl=en&tl=bg[/url]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X