Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да похвалим децата си

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Да похвалим децата си

    Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
    Аз пък искам да се оплача от моя !
    Краде ми гаджетата !!!
    А ти защо го запознаваш с тях ?

    Коментар


    • До: Да похвалим децата си

      Ми, щот' съм бунак !
      Викам му да изчака поне да си напише домашните, ама ...
      Ендурото и сексът не са шега работа !
      -------------
      Животът се измерва с броят на издишванията !

      http://sixdayscrazyjob.com
      http://crazy-job.com

      Коментар


      • До: Да похвалим децата си

        Ееее, темата е да похвалим децата си, а не да се оплакваме от тях

        В тази връзка моите все повече ме кефят, защото всяка сутрин пътувайки към училище, обсъждаме сериозни теми и те сондират мнението ми, обсъждат го, спорим, съгласяваме се един с друг, разминаваме се в мненията си и т.н. Темите са например - осиновяване на дете и с какво може да се сблъска човек, предприел такава стъпка. Ами ако детето е циганче? Защо хората хем подкрепяха с есемеси инициативата за Могилино, хем сега отхвърлят същите деца. Какво е да си болен от рак или твой близък... И т.н. и т.н.
        Кефят ме, защото задават неочаквани и нестандартни, и неудобни въпроси и ме карат да мисля
        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

        Коментар


        • До: Да похвалим децата си

          Първоначално публикуван от Фани Преглед на мнение
          Ееее, темата е да похвалим децата си, а не да се оплакваме от тях

          В тази връзка моите все повече ме кефят, защото всяка сутрин пътувайки към училище, обсъждаме сериозни теми и те сондират мнението ми, обсъждат го, спорим, съгласяваме се един с друг, разминаваме се в мненията си и т.н. Темите са например - осиновяване на дете и с какво може да се сблъска човек, предприел такава стъпка. Ами ако детето е циганче? Защо хората хем подкрепяха с есемеси инициативата за Могилино, хем сега отхвърлят същите деца. Какво е да си болен от рак или твой близък... И т.н. и т.н.
          Кефят ме, защото задават неочаквани и нестандартни, и неудобни въпроси и ме карат да мисля
          Определено децата ти са случили на родител!!! Много мои връстници ми се чудят как така ми е по- хубаво да си стоя в къщи с родителите ми, отколкото да изляза някъде, въпреки че съм на 21 години. От личен опит знам колко е хубаво да имаш "точни" родители" Деца все още нямам (мънАчка съм още), но се надявам някой ден и аз да ги хваля, а не да споделям по колко бои за коса си купувам Но съм на мнение, че начина, по който те възпитават рефлектира и върху възпитанието на собствените деца... Може и да греша, но след някоя друга годинка ще се разбере
          Daddy's girl! Always & Forever!
          Сбогом, Макс, страшно ще ни липсваш, приятелче..!

          Коментар


          • До: Да похвалим децата си

            имам две нашарил съм ги дори момиче на 13г и момче на 7г да ми са живи и здрави
            Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

            Коментар


            • До: Да похвалим децата си

              Малко встрани от темата, но искам да кажа на всички които скоро станаха родители и на тези, чиито деца са още малки - ако имате възможност, дори и "крадейки" от времето си, записвайте всичко за децата си - данните им - тегло, височина, точен час на раждане, проблеми, кога са поникнали първите зъбки, кога са направени първите стъпки, първите думички, изречения, случки... Всичко, каквото ви е направило впечатление и свързано с тях.
              Нямате представа колко ще ви е приятно и на вас и на тях след години, заедно да четете това, което сте записали. Много неща се забравят, дори и да си мислим, че помним добре.

              Казвам го от личен опит - имах щастието да се занимавам 3-4 години само с децата си (макар и не толкова много, колкото би ми се искало) и винаги намирах време да записвам в един тефтер всичко за тях. През годините си го четяхме и припомняхме заедно със съпруга, четяхме и на тях - основно за думичките и словосъчетанията им. Умираха си от смях, беше им интересно, а на нас изключително мило. Сравнително скоро успях да набера на компютъра написаното и да го оформя като книжка, посветена специално на тях. Нарекох я "Чичеринчета" (не знам какво означава думата, не съм я чувала от друг - така ме наричаше майка ми в детството ).

              Записвайте си - написаното остава! И какъв по-хубав спомен от вас за тях? А децата ви непременно ще оценят това!
              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

              Коментар


              • До: Да похвалим децата си

                Първоначално публикуван от Zorka Преглед на мнение
                Много мои връстници ми се чудят как така ми е по- хубаво да си стоя в къщи с родителите ми, отколкото да изляза някъде, въпреки че съм на 21 години...
                ... Деца все още нямам (мънАчка съм още), но се надявам някой ден и аз да ги хваля...
                Мдам, като голям експерт точно в тази тема, мога да кажа, че тука виждам две взаимно изключващи се твърдения.
                ... освен някоя вечер Карлсон да се подхлъзне на някоя керемида, падайки на тераста ти и да ме опровергае ?!
                Ендурото и сексът не са шега работа !
                -------------
                Животът се измерва с броят на издишванията !

                http://sixdayscrazyjob.com
                http://crazy-job.com

                Коментар


                • До: Да похвалим децата си

                  Ей я и моята гордост. Хамава кат татка си.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • До: Да похвалим децата си

                    Извинявам се ако са големи снимките. Козлето още е живо.
                    Прикачени файлове
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • До: Да похвалим децата си

                      Много е сладка , да ти е жива и здрава ! Имаш ли още някоя снимка от "боя" с козлето Хмм козлето още е живо казваш...

                      Коментар


                      • До: Да похвалим децата си

                        Ето го, живо и здраво.
                        Прикачени файлове
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • До: Да похвалим децата си

                          Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                          Ето го, живо и здраво.
                          Ау. Да не ви видят природозащитниците.
                          И аз да се похваля с моята 5 годишна дъщеричка. Тази зима вече се качва сама с влека/паничка/ и макар че терена е доста неравен стига до върха и после пускане от там. Абе щастлив съм много , че цялото семейство сме на ските. Е аз се проявих като ски-учител първо със съпругата си, а после с детето. Ще ви кача някоя снимка тзи дни за да ни видите. Ех, ако имаше състезания за "мама-татко и аз", както беше навремето.
                          А за да има повече хвалби според мен е нужно повече време със семейството и повече търпение при опитите ни да научим децата на нови неща.
                          Борислав Русенов - 0889593977

                          Коментар


                          • До: Да похвалим децата си

                            targa страхотни снимки! Много е готина щерката!
                            Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                            A2 (+)

                            Коментар


                            • До: Да похвалим децата си

                              Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                              Мдам, като голям експерт точно в тази тема, мога да кажа, че тука виждам две взаимно изключващи се твърдения.
                              ... освен някоя вечер Карлсон да се подхлъзне на някоя керемида, падайки на тераста ти и да ме опровергае ?!
                              Тука нали е за хвалене,не за задомяване и т.н.?
                              Ако питаш майка и е още бебе и не трябва да кара джипа!А на Карлсон какъв караминьол ще му спретне-не е истина.Колко пъти ще се подхлъзва нарочно...докато му хареса!Те и нашите майки докато са живи ни броят за деца...А на моето му набивам чивиите,че не си голям когато си полово съзрял,а когато си самостоятелно обезпечен.Което е наистина трудно тук на тяхната възраст.Само да не ги лигавим,че като си отидем ще им спретнат голям минусов купон ако не са в час.
                              Тръгнах да отговоря на Жоро на майтап,ама се отплеснах.
                              Жоро,извинявай-нищо лично,мисля на глас.

                              Коментар


                              • До: Да похвалим децата си

                                Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                                Тръгнах да отговоря на Жоро на майтап,ама се отплеснах.
                                Жоро,извинявай-нищо лично,мисля на глас.
                                Макс, отплеснал си се съвсем по темата, не се извинявай !
                                Да продължаваме нататък...
                                Други добри деца ?
                                Ендурото и сексът не са шега работа !
                                -------------
                                Животът се измерва с броят на издишванията !

                                http://sixdayscrazyjob.com
                                http://crazy-job.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X