Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да похвалим децата си

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Да похвалим децата си

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Марийке, то аз съм ги хвалил, хвалил в първите страници на темата...
    Пък и си е моя темичката, заради тях съм я пуснал, и ме радва колко голяма е порастнала
    Винаги има новости, ако не знаеш - нещо се крие значи ...
    никога не е късно за приятна изненада, поне аз на такива се надявам ... (не , че са много чести ....)
    Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

    Коментар


    • До: Да похвалим децата си

      Моята кукличка Алекса мога да я похваля с това, че въпреки, че е мъничка, е много самостоятелна и оправна - сама се справя с повечето ежедневни дреболии (обличане, хранене, пеене, каране на детска моторетка и ядосване на майка си) Ето я и нея:

      Кръвна група 0+

      Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

      Коментар


      • До: Да похвалим децата си

        Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
        и ядосване на майка си)
        Що ли ми е познато?
        Само, че във варианта "баща си".
        А на Марийка да отговоря-то приятните изненади се чакат с нетърпение, но за съжаление с порастването на децата намаляват прогресивно. Нали отдавна е известен "конфликтът на поколенията" Т. е. докато са малки са ангелчета, но като станат на 15-16, придобиват собствено мислене, и започват да ни се "опъват", все са недоволни, все сме ги ограничавали... Много труден период ит развитието на човек, и ако не се подходи правилно може да има сериозни последствия и за двете страни. Аз по всякакъв начин се мъча да дам всички възможни знания на момчетата, но дали съм успял ще покаже бъдещето.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • До: Да похвалим децата си

          И аз да си похваля момчетата, докато още не са пораснали достатъчно, та да почнат да ми се дърлят и опъват нервите
          Миналата събота се състезаваха на полуфинала на ученическия шампионат по картинг - група 10-14 години (малкия беше на 1-во място, а големия на 3-то в класирането по времена за полуфинала) и след тежка битка с останалите, не много добър старт, отлично справяне с по-лошите в техническо отношение картове дето им се паднаха, серия от атаки и успешни изпреварвания се класираха съответно на 2-ро и 4-то място! Тази събота им предстои финала

          Отделно са класирани и за участие и в годишния финал - така, че стискайте им палци и им пожелайте успех!
          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

          Коментар


          • До: Да похвалим децата си

            Успех! Нека в любимите си занимания винаги да са първи, колкото и труднасти да има, така победата е по-сладка.
            Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

            Коментар


            • До: Да похвалим децата си

              Преди време, още нямах дете ми попадна един текст, който още тогава ми направи силно впечатление. Сега вече имам син на 1 годинка и още повече оценявам написаното там.
              Приятно четене.
              Прикачени файлове

              Коментар


              • До: Да похвалим децата си



                http://www.youtube.com/watch?v=9VBZXMOJuOI


                ...и ако може да допълня нещо. Нашите Деца са от щастливите такива. Детството им може да не е полято с боза.... и настелено с павета и Фафли от 5 стотинки. Но си струва, определено, яко

                Коментар


                • До: Да похвалим децата си

                  Ето го и моето семеиство.Малките не пропускат нито една разходка с джипа,за сметка на майка им която предпочита да си стои в къщи.Дъщеря ми е на 7години а синът ми на 4години и са луди по оффроуда.
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • До: Да похвалим децата си

                    Първоначално публикуван от nenoA Преглед на мнение
                    Ето го и моето семеиство.Малките не пропускат нито една разходка с джипа,за сметка на майка им която предпочита да си стои в къщи.Дъщеря ми е на 7години а синът ми на 4години и са луди по оффроуда.
                    Късметлия. Да са ти живи и здрави.

                    Аз само чакам моя хубостник малко да дръпне че е още малък, пък живи-здрави, ще видим като как му се струва offroad-а.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • До: Да похвалим децата си

                      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                      Късметлия. Да са ти живи и здрави.

                      Аз само чакам моя хубостник малко да дръпне че е още малък, пък живи-здрави, ще видим като как му се струва offroad-а.
                      Е ти как мислиш че ще му се струва?Според мен ще е очарован и постояно ще ти вика тате хаиде пак в гората.

                      Коментар


                      • До: Да похвалим децата си

                        Първоначално публикуван от petrof Преглед на мнение
                        Преди време, още нямах дете ми попадна един текст, който още тогава ми направи силно впечатление. Сега вече имам син на 1 годинка и още повече оценявам написаното там.
                        Приятно четене.
                        Синът ми е на 6

                        в момента си хапя бузите и съм в дълбок размисъл - кога съм постъпвал така?
                        защо?
                        какво съм искал?

                        много ми докривя - имало е такива случаи, за съжаление...

                        безценно е това, което прочетох ..

                        благодаря ти!!!!

                        Коментар


                        • До: Да похвалим децата си

                          Първоначално публикуван от petrof Преглед на мнение
                          Преди време, още нямах дете ми попадна един текст, който още тогава ми направи силно впечатление. Сега вече имам син на 1 годинка и още повече оценявам написаното там.
                          Приятно четене.
                          Благодаря за текстта, който ме провокира да се поразтърся малко в нета. Доста е популярен:

                          http://www.limpa.bg/blogs.php?entry=23142

                          http://izkustvoto.com/content/view/1084/178/

                          http://www.kaldata.com/forums/lofive...hp/t43676.html
                          - тук има и стихчета за мама

                          Надявам се, че с поместването на линкове към написаното от У. Ливингстън Ларнд не нарушавам правилата на форума.

                          Коментар


                          • До: Да похвалим децата си

                            Не съм сигурен дали е вярното място... но днес ми бръмчаха по телефона - отчетливо бръм, бръм... брррръмм. Забавното е че хлапето (Явор) хваща де що пръст напипа и го върти точно като масура на мотора Явно нещата вървят към още един моторджия във фамилията...

                            Коментар


                            • До: Да похвалим децата си

                              То не е много за хвалба, но да кажа-онзи ден на големия, като му върнаха бележника-в него 9 (девет) двойки! Аз по неговите години бях почти отличник, голям яд, имаше скандал, сега е лишен от компютър, всяка вечер го препитвам, и се надявам нещата да се оправят.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • До: Да похвалим децата си

                                Кольо, психолозите, а и учителите съветват да не се караме на децата си за оценки. Дори и сега, при това масово неучене и незаинтересованост към учението има самоубиващи се заради ниски оценки деца или превъртащи от учене.
                                Това, че си взел нещата в свои ръце и го припитваш всеки ден е правилното решение, само не се отказвай, бъди последователен, търпението е много важно - не се гневи и не му е карай, ако не възприема бързо и добре. Постарай се да му обясняваш нещата на "простоцарски" език, така че да му е интересно на сина ти.
                                Още много мога да пиша, защото имам двама ученици в къщи, защото повечето учебници са пълно безумие, уроците не следват естествената логика, а прескачат и... изобщо не им е лесно и на децата (без да ги защитавам) да се ориентират Ако съчетаеш това и с незаинтересован или не на мястото си учител и нещата стават трагични...
                                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X