Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да похвалим децата си

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Да похвалим децата си

    Първоначално публикуван от Николай Колев Преглед на мнение
    ...Всяко нещо в живота си има цена ,успяваш финансово пропускаш живота си в емоционално отношение.Много трудно се постига баланс между двете неща...
    Много, ама много си прав.

    Всъщност за мен е важно да заспивам спокойно, и да има с кого да споделям всичко, и добро, и лошо. Всичко друго е вятър и мъгла.
    Парите както лесно идват и те заробват, толкова и лесно си отиват. Може би най-голямото зло, измислено от човека.

    Всеки път като чуя "Тоя имал това - оня онова", със леко завистлива нотка, се ядосвам вътрешно. Халал да им е. Ако трябва да ходя навсякъде с куп телохранители, които така или иначе не могат да ме опазят, ако някой реши нещо, мерси, ама не.

    Всеки трябва да си даде сметка колко ненужен товар може да носи. Като дойде в повече може да го затрупа безвъзвратно, и после да се пита съжалявайки "Аз живях ли изобщо?". За мен свободата е най-важна. А парите до един момент я дават, а после започват да си я взимат обратно. Трябва да се уцели момента, в който да спреш. Ама е трудно.

    А като се прибера вечер в къщи, и малкото дяволче ме посрещне тичайки към вратата пищейки от кеф, и с усмивка от ухо до ухо, забравям за всичко друго. Аз живея за такива моменти. Другото са глупости. Къде нужни, заради конюнктурата, къде (по-често) абсолютно ненужни.
    Последно редактирано от sparkybg; 29-05-08, 23:28.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • До: Да похвалим децата си

      Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
      Да ти е жив и здрав и да те радва. Моят киликандзер е на 16 и гони каките и ми кара джипките вече))
      И той не живее с мен, но нямаме никакъв проблем с виждането - пием бира и пушим заедно..
      Това се казва татко !
      Може ли да ти стана дъщеря

      Коментар


      • До: Да похвалим децата си

        Хубаво нещо са децата, аз останах само с едно...засега де. Тя щерката гони вече 15, ама аз съм на 38, жената на 35....май всев още не е късно за второ. Абе мечтаем си.....за бебе, за къща - Божа работа си е! "Малката" вече не е толкова малка, следва своя си живот, своите интереси - ето наскоро спечели някакъв конкурс на посолството на Испания и заминава там за 10 дни. Нека ходи, нека види! Баща и само до Албания е стигал засега, нека поне децата обиколят света - нали ги чака!
        Да сме живи и здрави и да се радваме взаимно - това е истината!

        Коментар


        • До: Да похвалим децата си

          Първоначално публикуван от Маги Преглед на мнение
          Това се казва татко !
          Може ли да ти стана дъщеря
          Няма смисъл от безсмислени забрани. Не съм във възторг, че пуши и говорихме по въпроса на по цигара и бира и вече има резултат. Дали ще пуши пред мен или ще се крие не променя факта, че пуши. Предпочитам методите на убеждаване пред забраните, особено, когато няма да се спазват.
          Дъщеря не знам, ама за снаха може и да те взема
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • До: Да похвалим децата си

            Първоначално публикуван от Николай Колев Преглед на мнение
            Когато се събрахме със съпругата ми не сме правили никакви планове за това колко деца ще имаме и за каквото и да било планиране на съвместния ни живот не е ставало и дума.Просто млади и зелени оцелявахме някак ,навреме се научихме да си отстъпване един на друг за разните житейски неприятности . Спомям си за първото ни дете така я бяхме закъсали ,че събирах в мазите на блока празен стъклен амбалаж ,бирени и лимонадени бутилки да можем да купим кисело мляко.Но всичко е минало вече съм дядо имам си зет като мед живот и здраве и с внуци да ни зарадват.
            Всяко нещо в живота си има цена ,успяваш финансово пропускаш живота си в емоционално отношение.Много трудно се постига баланс между двете неща.
            Сега си мечтаем със съпругата ми да направим успешен поправителен евентуално с внуците дай Боже ако е живот и здраве.
            До болка познато развитие на брака!Верно се бъхтехме за оцеляване на потомствмото и нас в частност,не за финансов просперитет.
            Сега е друго,детето пръпна и ние сме успяли малко или много-но внуците/чките ще ги поглезваме като "чужда стока",наши ще бъдат,но не съвсем.Дали ще компенсираме чрез тях неволните грехове към децата ни-не знам,но нашето отсъствие в техния път до порастването определено ще им липсва.
            Жалко,сега е лесно да споделяме-когато ни бяха докарали до почти геноцид нямахме много време да ги възпитаваме.Гледахме да оцелеят,ние също за да ги отгледаме след като сме поели ангажимент пред живота и природата.
            Лека вечер,размислих се през каква центрофуга минахме и оцеляхме.
            Дано това е химера в живота на децата ни-даже налудничаво да звучи,още по-добре!

            Коментар


            • До: Да похвалим децата си

              Ето го и моето "бебе"

              От малка се учи да работи , днес гума, утре лебедка . Докато се усети човек и те пита къде е големия флекс
              Прикачени файлове
              088455338две
              "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
              Джамбазов 2010г..

              Коментар


              • До: Да похвалим децата си

                Първоначално публикуван от lama69 Преглед на мнение
                ...аз съм на 38, жената на 35....май все още не е късно за второ...
                Не е късно, само любов да има! Жена ми роди на 36 малката ни маймунка, сестра ми на 41 нейния маймун!

                Моите преки наблюдения показват, че когато станеш родител в по-зряла възраст, гледаш по-отговорно, повече се радваш на малките моменти. Като сме по-млади гледаме да оставим малките на някоя баба и да ходим по купони. Не, че е нещо лошо, разбира се.

                Та пожелавам и на Вас от сърце!
                Поздрави от Lincoln, UK! :)

                Mitsubishi Pajero II 2.8 TDI GLS '95 (дълга база)

                Коментар


                • До: Да похвалим децата си

                  Първоначално публикуван от Dr.Jend Преглед на мнение
                  Не е късно, само любов да има! Жена ми роди на 36 малката ни маймунка, сестра ми на 41 нейния маймун!
                  Само да си имате едно на ум - след 30-те, вероятността да имате близнаци расте.

                  Не сте ли забелязали колко много близнаци има напоследък. Хората правят деца "късно", и от там - повечето близнаци.

                  Жената е на 36. И живи-здрави "мислим" за второ. Дано само не ни изненада някоя по-голяма бройка.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • До: Да похвалим децата си

                    И ние с жена ми се надявахме на близнаци четири пъти ама де късмет.Все едно по едно се раждаха.А това ,че в Христова възраст щъркелите носят повече близнаци сега го научавам, ама не ми се проверява дали е вярно вече.Предпочитам да се радвам на внуци.
                    Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
                    Място и хора към които да принадлежи ...

                    Коментар


                    • До: Да похвалим децата си

                      Да похвалим децата си, защо не и да ги погалим, но нека е днес...Днес, преди да са пораснали.
                      Сигурно всеки е чувал, че дете не се гали, докато е малко...Времето ми показа, че обръщайки гръб на това правило открих свое:детето знае кога е обичано и ценено и то ни отвръща с похвала-добър родител или без-лош...

                      Коментар


                      • До: Да похвалим децата си

                        Първоначално публикуван от sugar_che Преглед на мнение
                        ...Да похвалим децата си, защо не и да ги погалим, но нека е днес...Днес, преди да са пораснали...
                        Напълно подкрепям!
                        Колкото и да пораснат дъщерите ми, пак ще си ги гушкам, пак ще си ги глезя. Според мен, малките госпожици имат огромна нужда от внимание и нежност, за да бъдат един ден мили, любвеобилни съпруги и майки. Бащите не трябва да разчитат само на съпругите си за това. Бащината ласка е много важна за правилното развитие на малкото момиче и майката няма как да я компенсира.
                        Поздрави от Lincoln, UK! :)

                        Mitsubishi Pajero II 2.8 TDI GLS '95 (дълга база)

                        Коментар


                        • До: Да похвалим децата си

                          Е хайде и аз да си ги похваля.Каката е на почти 4 години , малката на 1.3 г.Много са живи и двете.Каката редовно ходи да помага на татко си в гаража докато работи.След последния ремонт на нейния ( акумулаторен ) джип ( беше го направила на парчета ) , се върна със сини колена.Малко паднала като се оплела в кабелите.Малката е като терминатор - където мине трева не никне.Сега започва да ходи и мама няма миг спокойствие.Само да са живи и здрави още малко да се очовечат пък може и да навия таткото за трето.
                          Женя Вълчанова 0888272565

                          Коментар


                          • До: Да похвалим децата си

                            Първоначално публикуван от jenia7812 Преглед на мнение
                            Малката е като терминатор - където мине трева не никне.
                            Уби ме!!!!

                            Да са ви живи и здрави!
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • До: Да похвалим децата си

                              Първоначално публикуван от jenia7812 Преглед на мнение
                              ...пък може и да навия таткото за трето.
                              Поздрави на моя "колега" - двоен женски татко! Да сте здрави и весели и много да се обичате! ...И като направите третото да се похвалите!
                              Поздрави от Lincoln, UK! :)

                              Mitsubishi Pajero II 2.8 TDI GLS '95 (дълга база)

                              Коментар


                              • До: Да похвалим децата си

                                Ето го и моя хубавец на 9 месеца
                                Вече е почти на 10 месеца, още не ходи и засега имаме спокойствие, но изправи ли се сам на крачетата дупе да ни е яко ....
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X