Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да похвалим децата си

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Да похвалим децата си

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    То, ако приличат на бащите си е много добре. Моите приличат на майка си, а когато имат добри оценки, например на баща си...

    Краси, не е ли по-правилно да се казва "прилича" вместо "мяза". Това е на турски, а имаме толкова хубав език...

    Хайде, и аз станах като Симеон :-)))))
    Сори обърках се ............. не обичам мексиканци пък попивам от тях
    http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

    Коментар


    • До: Да похвалим децата си

      Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
      Така - важна новина - дъщеря ми най-накрая ПРОЯДЕ КЮФТЕТА !!!
      Това ме подсети за една смешна случка.
      На гости сме у чичо ми, преди 13-15 години, а малкият му внук беше много злояд. На масата-всичко което се полага за средностатистически банкет. Обаче това не ще да куса нищо. След доста молби, склони да хапне-компот. Донесаха му някакъв компот, но той вка-Не искам такъъъв... А какъв? Искам компот от МЕСО!
      Още тогава си казах, от този ще стане човек
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • До: Да похвалим децата си

        Кольо, че то това си е направо за "бисерите на нашите деца"!
        Пък туй с пушенето е много сложна работа - трудно е да се прецени как точно да реагираш, особено така, че да ги откажеш завинаги от идеята за пушене. Твоя подход не е лош, може и да даде резултат.
        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

        Коментар


        • До: Да похвалим децата си

          Моят син засега ме слуша.Като си поставя ръката на корема на майка му и престава с лудуването засега...
          Тома Томов
          Вече с Kia Sportage.

          Коментар


          • До: Да похвалим децата си

            Първоначално публикуван от tomisagledva4a Преглед на мнение
            Моят син засега ме слуша.Като си поставя ръката на корема на майка му и престава с лудуването засега...
            И моя така се затаяваше преди 2 години - сега е на година и 5м
            В момента вече ходи стабилен сам и много обича да ме издебне, когато няма никой на компютъра се затичва към него, застава пред бюрото (едва му се подава главето) и почва да ме гледа с хитра усмивка.
            В момента в който го погледна, с бурни възгласи и смях грабва мишката и започва зверско кликане и въртене на колелцето.
            На моите викове "Неееееее, марш от там ......." изобщо не обръща внимание, все едно че не говоря на него

            Коментар


            • До: Да похвалим децата си

              Първоначално публикуван от petrof Преглед на мнение
              И моя така се затаяваше преди 2 години - сега е на година и 5м

              На моите викове "Неееееее, марш от там ......." изобщо не обръща внимание, все едно че не говоря на него
              Моята малка госпожица на 1.9г. даже се обръща към мен и се хили доволно.Едва ли не какво си се развикала - аз работя.Поне едно браво можеш да ми кажеш.
              Женя Вълчанова 0888272565

              Коментар


              • До: Да похвалим децата си

                Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                Да ти е жива и здрава ...
                Благодаря
                Кръвна група 0+

                Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                Коментар


                • До: Да похвалим децата си

                  Отдавна се каня да си похваля момчетата, но все не успявах, сега хем ще ги похваля, хем ще пробвам новата възможност за качване на снимки от албумите.
                  Още като бяха 3-4 годишни им подарихме, вече не помня по какъв повод, първото "Лего". Не сме очаквали, че тази играчка ще ги накара така да се влюбят в нея и така ще ги зариби - оттогава досега сме накупили Лего за над 2000 лв. , предимно от серия "Криейтър" (създател), която все по-трудно се намира - защото и те, както много други фирми се комерсиализираха и не оставят много изява за полета на въображението.
                  Та с тази играчка прекарват часове седнали на пода в творчески унес и правят наистина уникални неща (за съжаление изгубихме голяма част от снимките, например макет на Айфеловата кула, висок колкото мен ).
                  Още преди години се опитвахме да качим техни работи в сайта на Лего, но тогава регистрация от България не беше разрешена. За щастие вече може да се прави такава и те естествено си направиха, качили са си снимки там, гласуват за работите им, щастливи са.
                  Няколко пъти намират липсващи част в новозакупените конструктори и писали имейли на Лего за това. Получаваме един ден писмо от Лего централата с благодарствено писмо и липсващата част, при следващия конструктор пак така.
                  Сега ще покажа няколко от снимките им
















                  П.П. Хм, пак не успях да се оправя с поставянето на снимките, пък уж точно както е описано в темата го направих... Моля някой да ми обясни стъпка по стъпка как от албума да се виждат в темата, а не да се цъка върху линк
                  Последно редактирано от Фани; 23-02-09, 15:31.
                  ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                  Коментар


                  • До: Да похвалим децата си

                    Страхотни са.Браво на децата!
                    Женя Вълчанова 0888272565

                    Коментар


                    • До: Да похвалим децата си

                      Хайде пак аз да хваля.
                      В събота, след като се върнахме от с. Мечка, имахме среща на класа ни, випуск 88. Наред с всички там беше и бившата ми класна ръководителка, която сега преподава и на големият ми син. Изчака ме да се настаня на мястото си, и стана, подаде ми ръка, и пред всички съученици ме похвали за това какъв син съм отгледал и възпитал. Е, и аз не останах длъжен-и сам се похвалих-"На кого ли прилича".

                      Та ако тази похвала не е за в темата...
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • До: Да похвалим децата си

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        След като съм хвалил няколко пъти моите юнаци, да ги помъмря малко.
                        В понеделник, 16. 02. се прибрах в къщи около 10-10:30, момчетата са сами в къщи, и не ме очакват. Влизам в хола, телевизора работи, компютъра работи, вратата към терасата отворена, в стаята няма никой. Отвън се чуват гласовете им. Излизам да се обадя, че съм вкъщи, и какво да видя: и двамата налапали по една цигара, и си пушат с удоволствие. Като ме видяха замръзнаха. Не, че за пръв път ги излавям, че са пушили, но сега сефте ги виждам. Казах им да не мърдат, и да не си и помислят да хвърлят цигарите. Взех фотото, и ето какво заснех:



                        На кого ли приличат?
                        Коле, остани сам на балкона и вземи едно огледало. Погледни в него за отговор

                        Коментар


                        • До: Да похвалим децата си

                          Първоначално публикуван от Симеон Преглед на мнение
                          Коле, остани сам на балкона и вземи едно огледало. Погледни в него за отговор
                          То огледало има в коридора, всеки ден виждам отговора
                          Поне се надявам, де...
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • До: Да похвалим децата си

                            Днес ще похваля маминото пиле-Баба Марта идва в у-ще и раздаде мартенички за здраве! По-интересното, заради което всъщност лично си се фукам е носията, в която е облечена дъщеричката-останала от мен самата, доживяла с радост да я облече горда първокласничка! Люлката, в която виси куклата е от моята баба! Мартеницата-момиченце, което виси за украса пък аз сътворих/по поръчка на г-жата де!/
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • До: Да похвалим децата си

                              Ето ги и мойте хубавци (момиче и момче) дейно участващи във възпитателния процес ...



                              Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
                              LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
                              Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

                              Коментар


                              • До: Да похвалим децата си

                                От днес съм горд родител на дипломирана първолачка!
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X