Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Рено Колеос 4х4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Здравейте!

    Искам и аз малко помощ за тези коли! Принципно, бях се спуснал към Гранд Витара, после след като видях 3 гниещи, реших друго, гледах Туарези, после Субару Трибека... Накрая реших, че не съм способен да издържам толко висок клас джипки и ТОГАВА, след като голедах малко паркетници на Рено и Нисан, попаднах на тази тема.

    Накратко, колегата alex_markov ми отвори очите и напълни душата - и мисля, че колата ще ми свърши работа. Трябва ми за малко по-проходими терени, но в никакъв случай гори. Неизчистен сняг, наклони големички, такива неща. Лед...


    Въпроса ми към вас е - тъй като ще купувам от преди 2012 година, все пак стари, харесал съм една бензинка 2009-та година - какво да гледам по колата?
    Има ли скрити дефекти?
    Как да тествам 4х4 дали си работи добре? (Не съм карал)
    Прочел съм, пък и Алекс е писал, че автоматика е по-добре за зимните условия, за което основно ми трябва - та ще имам ли проблем реално, ако е ръчка? Особено с изкачването?

    Разбирам, че имат специален режим за спускане - но нямат бързи бави, за изкачване, това проблем ли би било?

    Коментар


    • Първоначално публикуван от ophelis Преглед на мнение
      Здравейте!

      Искам и аз малко помощ за тези коли! Принципно, бях се спуснал към Гранд Витара, после след като видях 3 гниещи, реших друго, гледах Туарези, после Субару Трибека... Накрая реших, че не съм способен да издържам толко висок клас джипки и ТОГАВА, след като голедах малко паркетници на Рено и Нисан, попаднах на тази тема.

      Накратко, колегата alex_markov ми отвори очите и напълни душата - и мисля, че колата ще ми свърши работа. Трябва ми за малко по-проходими терени, но в никакъв случай гори. Неизчистен сняг, наклони големички, такива неща. Лед...


      Въпроса ми към вас е - тъй като ще купувам от преди 2012 година, все пак стари, харесал съм една бензинка 2009-та година - какво да гледам по колата?
      Има ли скрити дефекти?
      Как да тествам 4х4 дали си работи добре? (Не съм карал)
      Прочел съм, пък и Алекс е писал, че автоматика е по-добре за зимните условия, за което основно ми трябва - та ще имам ли проблем реално, ако е ръчка? Особено с изкачването?

      Разбирам, че имат специален режим за спускане - но нямат бързи бави, за изкачване, това проблем ли би било?
      Рено не се слави с особено високо качество - още като нов Колеоса показваше някой дребни дефекти (електроника, прегряване на скоростната кутия и виско муфата при сериозни натоварвания...) а на 11 години... трябва да си Голям Късметлия, а дано де
      След много години лутане аз открих за себеси "перфектната" кола и тя е Jeep Grand Cherokee WJ 4.7 V8 - евтина, сравнително здрава, Много комфортна, много бърза, доста проходима и сравнително евтина за поддръжка - а и Дядо Владо е Безценне за тази работа та така - Успех!

      Коментар


      • Здравейте

        Искам да попитам, може ли да имам актуална карта за навигация, която е на DVD Носител?
        Колата е Рено Колеос 2009г.
        Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
        Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

        Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X