Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих днес за любимата "Витара"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

    Е бива ли такова зелено на диференциала бе братче,направо сте за убиване.
    Сега ако сънувам кошмари,собственика да се чувства виновен.
    http://vbox7.com/play:398e8b82

    Коментар


    • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

      Първоначално публикуван от васето Преглед на мнение
      Е бива ли такова зелено на диференциала бе братче,направо сте за убиване.
      Сега ако сънувам кошмари,собственика да се чувства виновен.
      Васе зеленото гадно, ама гумата си изглежда яка, само дето немога да преценя за за какво е - сняг, кал..
      898450701

      Коментар


      • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

        95% от хората казват ,че зеленото ми е гадно ...Странно ,но аз го харесвам ,че даже много...Причина незнайна...
        Предложете друг цвят и напролет е готово ама аз наистина не разбирам какво му е на зеленото Та нали заради туй пусто зелено ходим по горите да видим зеленината
        А за гумите....Според собственика са за специализирана машина и са предназначени за кал + наклон ...Въпреки всичко ще отрежа калника малко и се надявам събота да ги разходим гумите...
        Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

        Коментар


        • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

          Първоначално публикуван от MaxBass Преглед на мнение
          95% от хората казват ,че зеленото ми е гадно ...Странно ,но аз го харесвам ,че даже много...Причина незнайна...
          Предложете друг цвят и напролет е готово ама аз наистина не разбирам какво му е на зеленото Та нали заради туй пусто зелено ходим по горите да видим зеленината
          А за гумите....Според собственика са за специализирана машина и са предназначени за кал + наклон ...Въпреки всичко ще отрежа калника малко и се надявам събота да ги разходим гумите...

          Да не се наложи да режеш носача, тогава ще е интересно, имат ли размери тези гуми?!

          Коментар


          • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

            Здравейте колеги имам едно питане и ще ви бъда много благодарен ако някои ми даде инфо какви са размерите на каретата на задния кардан че едното (задното-на задния кардан) е разбито и трябва да го сменям само че един приател с магазин за авто части ми иска размерите или старото а искам като го разглобя да започна да го сглобявам а не тепърва да обикалям за части. Благодаря предварително и поздрави!

            Коментар


            • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

              Първоначално публикуван от devil. Преглед на мнение
              Здравейте колеги имам едно питане и ще ви бъда много благодарен ако някои ми даде инфо какви са размерите на каретата на задния кардан че едното (задното-на задния кардан) е разбито и трябва да го сменям само че един приател с магазин за авто части ми иска размерите или старото а искам като го разглобя да започна да го сглобявам а не тепърва да обикалям за части. Благодаря предварително и поздрави!
              аз си го купих от евро 07 за около 25 лв. (японско) и много кадърно
              http://www.euro07.bg/catalog/catalog...ByCar&id=20278
              Има ли желание, има и начин , няма ли желание - намираме оправдания!!!!!

              Коментар


              • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                Първоначално публикуван от MaxBass Преглед на мнение
                Днес се опитахме да сложим едни гумета на витарата ,но уви упираха Но май май се отказвам и да режа за да ги сложа защото ще натежат на иначе слабата витарка ...Сега чакаме едно саморайче да ги пробва евентуално и ако и той не ги ще може и да ги пусне за продажба собственика им....
                колега даималко инфо за гумите много хубави изглеждат колкоструват иот каде

                Коментар


                • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                  Първоначално публикуван от iacata Преглед на мнение
                  колега даималко инфо за гумите много хубави изглеждат колкоструват иот каде
                  Ти нали си имаш тракторни гуми
                  Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                  Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                  Коментар


                  • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                    Първоначално публикуван от iacata Преглед на мнение
                    колега даималко инфо за гумите много хубави изглеждат колкоструват иот каде
                    31х15.5х15 са гумите...Има тема ,че се продават тук в форума пусната от колегата Русанов при който седят вмомента...Искренно се надявам неделя да (след орязване) да ги поразходя малко тези гумите.... Просто не съм карал с такива гуми и ми е много интересно как ще е ...
                    Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

                    Коментар


                    • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                      Първоначално публикуван от MaxBass Преглед на мнение
                      31х15.5х15 са гумите...Има тема ,че се продават тук в форума пусната от колегата Русанов при който седят вмомента...Искренно се надявам неделя да (след орязване) да ги поразходя малко тези гумите.... Просто не съм карал с такива гуми и ми е много интересно как ще е ...
                      Ще бъдеш очарован. Отрежи предните калници и няма да имаш проблем. Задницата няма нужда от рязане. Малко ми се струват тесни джантите за тези гуми. Аз карах този р-р на 10" джанта и пак бяха тесни за тоя р-р гума .
                      0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                      Коментар


                      • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                        много готина шарка пиши след тестовете мисла чеще кине много карета

                        Коментар


                        • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                          Някой да знае какво е налягането на маслото в маркучите към разширителното казанче на хидравликата?

                          Коментар


                          • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                            Около 1,5 бара, защо?

                            Коментар


                            • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                              Правих бодилифт и окъсяха. Сложих каквито намерих, но се оказа, че трябват два размера, единия 10мм, а другия 12мм.
                              Мерси за бързия отговор, предполагах че трябва да е ниско, но все пак реших да питам. Дори днес тествах и не се пръснаха.

                              Коментар


                              • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                                колега дай някоя снимка...И кажи колко сантиметра е от земята до калника ...А и размера на гумите ,че от време на врем и мен ме спохожда мисъл за боди лифт ама се въздържам...
                                Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X