Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих днес за любимата "Витара"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

    Днес и сложих на мойта Витарка ръчни хъбове.Утре я вкарвам в боя и ще видим кое как е.
    не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

    Коментар


    • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

      Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
      Раздела на Сузуки се нуждае от модератор неистово!! (мое мнение)
      Повечето по-популярни теми станаха манджа с грозде и важното инфо се размива страшно много...
      Абе и аз затова предложих всеки Модел при Сузуки да си има отделна Тема, ама нещо не се получава/извинявайте за обръщението/.А нали ще ги има и общите теми, засягащи общите неща при различните модели, пък и тази:"Общи Приказки".
      Последно редактирано от Валенти; 04-02-12, 21:23.

      Коментар


      • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

        Е има си де,в кавичките в заглавието пише! Друг е въпроса че няма кой да следи за спам и като не ни се правят забележки се о.и.аме.
        http://vbox7.com/play:398e8b82

        Коментар


        • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

          Привет.
          То, че я има-има я.Ама нали това се опитвам да кажа, че "Витара" е сборно наименование.Има много разновидности на Витарата и според мен, тук е разковничето на обсъжданият въпрос:Да има ли общо инфо, обсъждания, дебати/задочни/, системат.информация и др. за всеки един модел, или да няма? Тук според мен, би трябвало да се намесят Модераторите и Админа, за да се изясни този въпрос един път завинаги и да приключим с него.Ако трябва ще си я караме както досега.А за да не напишат някои от участниците/евентуално/, че тук не е мястото на подобни писания, ще кажа предварително:Ами, аз това направих днес за любимата "ВИТАРА"-писах във Форума във връзка с Нея, с най-добри намерения.

          Коментар


          • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

            Колеги моля за малко информация...Някой може ли да каже размерите на резбата на датчика за налягане на маслото...Знам ,че е на конус,но има ли начин по който може да се даде?
            Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

            Коментар


            • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

              Мисля че е инчова , май е същете, като на УАЗ, все се каня да пробвам.
              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

              Коментар


              • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                Днес, при полеви условия си смених стартера с чисто нов-180.00 лв.,производител-Мицубиши.Като разглобих стария се оказа, че и 4-те четки са си заминали, барабар с колектора.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo1433.jpg
Прегледи:1
Размер:80.7 КБ
ID:5346553Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo1437.jpg
Прегледи:1
Размер:82.1 КБ
ID:5346554Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo1438.jpg
Прегледи:1
Размер:92.4 КБ
ID:5346555Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo1439.jpg
Прегледи:1
Размер:87.3 КБ
ID:5346556

                Коментар


                • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                  Незнам защо имам спомен че четките бяха 3,може би се бъркам.
                  http://vbox7.com/play:398e8b82

                  Коментар


                  • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                    На моята витара също е с 3 четки.
                    Николай Папазов

                    Коментар


                    • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                      При мене са 4 броя/вързани са по 2 бр.заедно на плочката/.Днес ще снимам стартера в разглобено състояние и утре ще кача снимките.

                      Коментар


                      • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                        И на моя стартер за 3бр. четки на 100% все пак миналата зима го свалях и отварях 4 пъти за 2 седмици
                        Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
                        Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
                        "Mud Angels" Stara Zagora

                        Коментар


                        • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                          Първоначално публикуван от SaTaNaTa_83_stz Преглед на мнение
                          И на моя стартер за 3бр. четки на 100% все пак миналата зима го свалях и отварях 4 пъти за 2 седмици
                          И моят беше с 3 но при последният ремонт ми сложиха четкодържател с 4.Просто старият се беше скапал и намерихме такъв с 4, явно може и така.
                          не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                          Коментар


                          • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                            Здравейте.
                            Прилагам снимки както обещах, с едно уточнение: За колектора има надежда, след избърсване се видя, че не е много зле.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo1441.jpg
Прегледи:1
Размер:164.4 КБ
ID:5347011Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo1443.jpg
Прегледи:1
Размер:76.0 КБ
ID:5347012Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo1444.jpg
Прегледи:1
Размер:187.2 КБ
ID:5347013Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo1445.jpg
Прегледи:1
Размер:198.9 КБ
ID:5347014Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo1446.jpg
Прегледи:1
Размер:161.2 КБ
ID:5347015Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo1447.jpg
Прегледи:1
Размер:190.8 КБ
ID:5347016Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo1448.jpg
Прегледи:1
Размер:114.6 КБ
ID:5347017Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo1449.jpg
Прегледи:1
Размер:114.9 КБ
ID:5347018Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo1452.jpg
Прегледи:1
Размер:160.8 КБ
ID:5347019
                            И едно извинение, ако поста не е за тук/според мен си е за "Хронични ......", ама нали тази е за "Какво направих днес......"та затова писах тук.

                            Коментар


                            • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                              Нищо му няма на колектора . Вземи един център и го хвани на менгемето, хвани ротора в патронника на ръчна бормашина от противоположната на колектора страна, след това натискаш ротора към центъра (от страната на колектора има центров отвор) и пускаш да се върти с високи обороти . Предполагам се сещаш какво трябва да прави асистента ти с шкурка от 180 до 600 .
                              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                              Коментар


                              • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                                Благодаря на travelling за съвета .На снимката не личи много/защото се е паднало от другата страна на кол-ра при снимането,ама има малки язвички- явно където четките са подавали първоначално ток,се е получило нагаряне и материала/медта/ е прогорял в дълбочина.Според мен ще трябва да се мине колектора на струг/ да му се вземе една фаска/за да е равномерно отнемането на материала от кол-ра/.Правил съм го и друг път на някои от другите ми коли преди време, но сега гледам, че каналите на кол-ра са много плитки и не зная дали ще се получи.Но ще опитам, пък каквото стане.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X