Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новата придобивка - ТЕRRANO 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Новата придобивка - ТЕRRANO 2

    МЕрсии !

    Коментар


    • #77
      От: Новата придобивка - ТЕRRANO 2

      Здравейте, виското дойде и ми мяза на прилично пък ще видим тези дни като го сменя. Днес сменях няколко изгорели лампички по таблото и забелязах, че часовника ми е изостанал. След като го сверих, за 6 часа даде 4 отклонение. От акумулатора ли е ?

      Коментар


      • #78
        От: Новата придобивка - ТЕRRANO 2

        Да добавя, че осветлението на часовника не работи :-o

        Коментар


        • #79
          От: Новата придобивка - ТЕRRANO 2

          Да не остана някъде без ТОК ?

          Коментар


          • #80
            От: Новата придобивка - ТЕRRANO 2

            Абе стига бе... Часовника не може да изостане заради липсата на ток в акумулатора. Ако пък изостане-значи акумулатора отдавна е трябвало да бъде претопен, и направения нов, и той трябва да е претопен... Часовника дърпа толкова малък ток, че не можеш да си го представиш.
            Виж, акумулатора може и да не е добре, ама часовника по никакъв начин не може да е критерий за състоянието му.

            Часовника прави номера, може би иска смяна...
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #81
              От: Новата придобивка - ТЕRRANO 2

              Това значи да се занимавам ден, два с таблото - , ще стои без часовник.

              Поздрави !

              Коментар


              • #82
                От: Новата придобивка - ТЕRRANO 2

                Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                Това значи да се занимавам ден, два с таблото - , ще стои без часовник.

                Поздрави !
                И да се занимаваш, пак не е сигурно че с нещо ще подобриш точността на часовника. Проблема може да е в самия часовник, дори е почти сигурно че е там.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #83
                  От: Новата придобивка - ТЕRRANO 2

                  Okeyy, благодарности.


                  Поздрави !

                  Коментар


                  • #84
                    От: Новата придобивка - ТЕRRANO 2

                    Часовника се оправи, имам само едно питане. Днес проверих задния диференцял и открих, че всичко си му е в ред, работи си LSD-то, има си масло - всичко. Въпросът ми е дали е нужно да сменям маслото като няма никакви проблеми и евентуално с какво трябва да го сменя, че тука по наще географски ширини като им кажа за мсало и ме гледат като препил хамалин.

                    Ааа.. и какъв е стандартният (оригиналния) размер на резервната гума ?

                    Сега съм с 235/75/R15 и Резервната ми е с този размер, ще има ли проблем ако сложа по-тясно с цел да не тежи толко на капака. Примерно 205/75/R15

                    Коментар


                    • #85
                      От: Новата придобивка - ТЕRRANO 2

                      235/75/15 е оригиналния размер на всички гуми, включително резервната. Можеш да сложиш по-тясна, но посочения от теб размер освен че ще е по-тасна, ще е и със различен диаметър. Рабирай, ако спикаш задна гума, ако искаш да останеш с LSD, ще трабва да свалиш една от предните, да я сложиш отзад, посла малката да сложиш отпред, след което ще предницата ще започне да дърпа в някоа посока и сериозно да износва и двете гуми.

                      Другото е че от тая операция няма да спечелиш твърде много като тегло. Вратата ти е в състоянието, в което е, защото предполагам е имало инциденти - подпирания с резервната гума тук-там, а после и заварките, които още преди да зная че ги има ти казах че не са удачен вариант.

                      Аз карам с 265/75/15 и вратата ми е в значително по-добро състояние. По-добро решение е да замениш стандартната стоманена джанта на резервната гума с алуминиева такава.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #86
                        От: Новата придобивка - ТЕRRANO 2

                        За сега няма да променям нищо, пъка времето ще покаже, ако вратата земе да сдава багажа, ще я сменя


                        Поздрави !

                        Коментар


                        • #87
                          От: Новата придобивка - ТЕRRANO 2

                          Такаам, днес съвсем случайно наливайкитечнос за чистачките и забелязах леко омасляване около спирачната помпа. Доколкото успях да видя мисля, че тече м/у казанчето и помпата, може би и м/у болчето което държи стойката на резервоара (корпуса на цилиндърчето) и голямото кръгло нещп. В ръководството видях, че има 2 тампончета, показано е и как се сваля казанчето, но ня можах да го схваня - на ляво развиваш и се сваля, на дясно завиваш. Таа въпросът е :
                          От къде да взема такива тампончета, как да сваля казанчето ?

                          Спирачната течност почти не е мръднала, но се личи омасляването и мисля да го предотвратя докато е време. Джипа спира нормално, помпата е лукас.

                          Благодаря !
                          Последно редактирано от I.Stoyanov; 09-10-12, 18:21.

                          Коментар


                          • #88
                            От: Новата придобивка - ТЕRRANO 2

                            Не знам как се маха това чудо. Мойто не тече и не смятам да го пипам докато не протече. И съвета ми е ако има само омасляване а не капки и течове - хич не го закачай.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #89
                              От: Новата придобивка - ТЕRRANO 2

                              Ами сего го преглеждах с фенера и открих че се е стекло надолу и има следи по калника, но са доста одавнашни. За сега ще го следя, че може и да не е от казанчето, щото от близко като го разгледах уж установих,че теча е м/у самото цилиндърче (там дето е зафанато казанчето и кръглото .

                              Поздрави !

                              Коментар


                              • #90
                                От: Новата придобивка - ТЕRRANO 2

                                Аа, може ли да откажат спирачките от такъв теч ?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X