Взех та го посъблякох малко-жега голяма, нищо специално, но си е кеф лятото.
Пробвах и снимки да пусна, но нещо не ми се отдава, та го сложих на аватара.
Пробвах и снимки да пусна, но нещо не ми се отдава, та го сложих на аватара.
.Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар