Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвети и мнения преди покупка на Land Rover Discovery1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Нов член и то доста объркан :-)

    Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
    Ти взими успокой малко топката че после да не питаш "как да го оправя".
    Джип се избира със сърцето а се копува с главата.
    Така е, прав си. Именно така съм купил и мотора си, със сърцето си. Но за съжаление Джипа все още няма как да го усетя със сърцето си. Утре ако го усетя го взимам. И ако има нещо за оправяне ще попитам: "Кinex, помощ! Как да го оправя"? хахах Шегувам се. Вярвам, че няма да стигнем до там

    Коментар


    • До: Нов член и то доста объркан :-)

      Първоначално публикуван от VIVA-HIT
      Quadra Да, точно този е. Изглежда наистина много добре на външен Вид. Благодаря ти за интереса, чак и снимки качи
      Изглежда добре, но като казва Пламен успокой малко топката че доколкото съм чул от колегите се случват скъпи и неприятни ремонти така че ако го гледаш ходи с някой който разбира и не обещавай нищо на продавача.
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • До: Нов член и то доста объркан :-)

        Вярно е! По-добре не скачай "с главата надолу у дълбокото", че после много боли (джоба). Огледай го хубаво и задължително с човек, който разбира от джипове. А най-добре го закарай в сервиза на колегата Vladi333 или при Митко Фулдата.
        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
        Неизвестен мъдрец

        Коментар


        • До: Нов член и то доста объркан :-)

          Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
          Абе статично за мен е или окачване в покой - демек колата стои на място или такова което не се движи - сиреч без окачване, като трактор... Или преводачите са нещо не в час или аз нещо съм забравил. В цял свят на това му казват зависимо и независимо окачване
          Моля quadra за извинение! Проверих и ето използваните термини - "Beam axle system" и "Independent system".

          Коментар


          • До: Нов член и то доста объркан :-)

            Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
            Вярно е! По-добре не скачай "с главата надолу у дълбокото", че после много боли (джоба). Огледай го хубаво и задължително с човек, който разбира от джипове. А най-добре го закарай в сервиза на колегата Vladi333 или при Митко Фулдата.
            Едва ли продавач от Горубляне ще ми даде да закарам стоката му до сервиз не мислисш ли? Според мен ще каже: "Плати го и си го карай където искаш" И После връщане назад няма Ами бих платил на някого да дойде с мен и да го погледне но кой ли ?

            Коментар


            • До: Нов член и то доста объркан :-)

              Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
              Моля quadra за извинение! Проверих и ето използваните термини - "Beam axle system" и "Independent system".
              Ти пък чак се извиняваш, нали сме тук да научаваме нещо ново. Ето аз всеки ден научавам по нещо ново от тук. Споко, всичко е наред
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • До: Нов член и то доста объркан :-)

                Първоначално публикуван от VIVA-HIT Преглед на мнение
                Едва ли продавач от Горубляне ще ми даде да закарам стоката му до сервиз не мислисш ли? Според мен ще каже: "Плати го и си го карай където искаш" И После връщане назад няма Ами бих платил на някого да дойде с мен и да го погледне но кой ли ?
                Като ти каже така,му кажи много здраве и се огледай за нещо друго.Знам какво е да се запалиш по джип...
                Сервиза на Влади333 е съвсем наблизо.А тове право,като купувач,е да огледаш стоката,която купуваш.
                Успех!!!
                0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                Коментар


                • До: Нов член и то доста объркан :-)

                  Рейнджа, за който става въпрос е една от много редко намираните и ценени джипове поради лимитираната серия на която е пуснат в тази комплектация.
                  Това е РР класик, но с табло от New RR, двигателят е 200TDI (познава се по TDI-то на багажника, на италянците (VM) пише Turbo D), тук са вградени много екстри и много електрика има.
                  Раздатката май е "правилната" - демек само с H и L с диференциал и виско (ама не съм сигурен - трябва да се види на място).

                  Такава машина търих повече от 2 години и така и не намерих на нормална цена.

                  Друго което ме притеснява е ниската цена. От тази година и този модел вътвят твърдо над 10 000. Тук или има нещо гнило или продавача не е в час (което може да го изключим като факт) или има нещо скрит дефек или явен - не е ясно поне за мен.
                  Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
                  LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
                  Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

                  Коментар


                  • До: Нов член и то доста объркан :-)

                    Ако наистина ти откаже да го караш в някой сервиз за оглед-ОТКАЖИМУГО тия са си е...ли мамата и не в техен сервиз на техен приятел, тук има доста хора отфорума които могат да ти съдеистват с оглед и мнение ако те не могат да доидат ти иди притях с джипката задължително .Не плащай предварително никога,ако е наред всичко огледайго за окомплектация-крик,кюч гуми....колко комплекта ключове има. Задната рамка на прозореца гният доста и са скъпи тази изгежда добре, да не е маскирана.Късмет иуспех, абе бий се мъжки и до пследен лев с тях.От каде е внос?Сигурно ще ти кажат,че го е карал лекар,медицинска сестра или възрастна жена да ходи до мзина да пазарува а сега са включили в репертоара и адвокати.Ако ти обещаят нещо да ти намерят после което липсва не се връзвай.От умрял писмо и от змия вълна няма.Мерака ти е по-силен от тока нему се връзвай,че ще ти го пази който дойде с парите той е ,а риби в морето много.

                    п.п.И довечера докладвай дай отчет
                    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 19-10-07, 12:14.
                    Land Rover Discovery:
                    - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                    Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                    Коментар


                    • До: Нов член и то доста объркан :-)

                      Здравей и на мен ми се струва много ниска цената.Колегите са прави не бързай.След като имаш парите се поогледай.Вчера порових из мобиле.бг гледах ,като моя цените държат а вече мина повече о година откакто го взех.Колегите са прави.Успех.
                      Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                      "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                      "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                      Коментар


                      • До: Нов член и то доста объркан :-)

                        ...И най-важното, според мен. Първо го покарай ! Не само на улицата пред автокъщата. Един по-дълъг маршрут, като пример: Горубляне - Младост - Дружба - Горубляне. Ти го карай, не се вози! Обърни внимание дали тресе, тропа - лопа, свири, скърца и т.н. Също така, докато го караш, гледай в огледалото и виж дали не пуши яко синьо, (като камаз). Черно може, но само ако си го изпънал на максималната скорост която може, напр. 120-130км/ч...
                        Ако минеш през кв.Дружба, може да се отбиеш при Влади333 : http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=10326

                        Успех.


                        П.П.
                        Яро?
                        Последно редактирано от Lazar; 19-10-07, 11:14.

                        Коментар


                        • До: Нов член и то доста объркан :-)

                          Първоначално публикуван от VIVA-HIT
                          Quadra Да, точно този е. Изглежда наистина много добре на външен Вид. Благодаря ти за интереса, чак и снимки качи
                          Аз го имам същият само дето е 89 година, и е с двигател на Алфа Ромео. Вози перфектно, минава навсякъде където си пожелаеш (недей да прекаляваш обаче с желанията), направен е от алмин. Абе на мен си ми харесва много и това е. Ако продължа да го хваля някой ще си помисли че пускам обява да го продавам.

                          Коментар


                          • До: Нов член и то доста объркан :-)

                            Радо,

                            Този Рейндж Ровър не е с 200tdi а с 300tdi, и скорости R380 което е много добре и цената е отлична, стига да не е един огромен скрит лимон.

                            Радо е прав, че това са на практика стотици произведени коли и се намират много рядко. .Само до преди година такъв РР вървеше над 12-13К лв.

                            Ако колегата се е ориентирал да купува Рейндж Ровър Класик (за New Range Rover бюджета от 12К лв. твърдо няма да стигне, има един чудесен за 17К ) - това е най-добрата възможна комплектация с дизел! Няма и какъв друг ЛР да се вземе за тези пари с тези параметри.

                            успех!

                            Коментар


                            • До: Нов член и то доста объркан :-)

                              Изглежда запазен Класик, какво стана, взе ли го?
                              LZ1PER

                              Коментар


                              • До: Нов член и то доста объркан :-)

                                Не че много разбирам , но не бързай.
                                Аз бързо се влюбих в моя Frelander , но като се прибрах ми се приплака.
                                Имам доста да ремонтирам---- кажи речи още един джип.
                                На горубляне са факири

                                Вземи си само след оглед на познавач, за да не като мен.

                                И късмет!!!
                                [U][I]Land Rover Freelander 2.0 D [/I][/U]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X