Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по джипа днес?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по джипа днес?

    Да добавя още малко снимки и да използвам поста като своеобразно представяне на "Пожарната"
    Прикачени файлове
    Cherokee WJ 4.0L- NP242
    Honda Africa Twin XRV 750

    Коментар


    • От: Какво направих по джипа днес?

      Лилето за сега ще си мечтае за такива, но с сигурност ще има и тя един ден такива БИГ Футове Айде през седмицата да ходим към дедо Владо да ги пробваме, че има какво да ми човъркат по Лилето.

      Коментар


      • Re: От: Какво направих по джипа днес?

        Сменено предно дясно каре и тези гумета стандартен размер -Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Image0212.jpg
Прегледи:1
Размер:183.9 КБ
ID:5370232 .Поздрави колеги и весели празници.

        Коментар


        • От: Какво направих по джипа днес?

          Много тъп въпрос,, малко късно обаче сега намерих време да му подменя гумите от зимни на летни и имам вапрос те са на 2,5 bar обаче появи ми се проблем и сега не зная от какво е проблема със зимните гуми ходейки до сервиза карах със 100 km/h и когато ряско намалявах скороста до 70 km/h нямах ядови,тъкмо смених гумите на същия път карам със съща скорост и когато ряско спирам просто мисля 4е жолана ще ми остане в ръцете ,уж сложих по маркови нови гуми goodyear същтия номер както зимните,
          Въпроса ми е дали има нещо в налягането ,, щото аз на вратата или някаде по джипката не можех да намеря кое налягане трябва да го имат гумите ... става дума за 235/16 за гранд чероке 2003 2,7 црд

          Коментар


          • От: Какво направих по джипа днес?

            Какъв е метода на самодиагностиката.... по-подробно обяснение ако може за начинаещи

            Коментар


            • От: Какво направих по джипа днес?

              Първоначално публикуван от Dany_iv Преглед на мнение
              Здравейте.
              Това буталце е керамично и по-добре го смени, че пак ще блокира. С този двигател, докато го усетиш и ще е изял накладките..

              Поздрави
              Беше прав!Не ги изяде,направо ги запали днес.Вече е с ново буталце/56лв от Вестауто/и нови накладки,добре че имах 2 комплекта.
              Дизелов Jeep, не е Jeep.

              Коментар


              • От: Какво направих по джипа днес?

                Аз през "мокрите" почивни дни поставих дневни светлини на джипа. Незнам дали официално могат да минат за такива, но стоят добре:

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0233.jpg
Прегледи:1
Размер:99.0 КБ
ID:5379503Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0234.jpg
Прегледи:1
Размер:95.1 КБ
ID:5379504Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0235.jpg
Прегледи:1
Размер:95.0 КБ
ID:5379505Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0236.jpg
Прегледи:1
Размер:89.6 КБ
ID:5379506
                Любомир Бончев 0889216605
                Jeep Cherokee Sport 2,5 td - 1998

                Коментар


                • От: Какво направих по джипа днес?

                  Преди няколко седмици обух джипока с малатеста кайман 235/85/16!и от тогава се наслаждавам на хубавото мокро и кално време

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4743.jpg
Прегледи:4
Размер:197.5 КБ
ID:5379697Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4744.jpg
Прегледи:3
Размер:201.1 КБ
ID:5379698Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4746.jpg
Прегледи:2
Размер:206.5 КБ
ID:5379699

                  Е естествено след отстраняването на някои "ненужни части" като пластмасовите рогове на предната броня.част от подкалниците докато пристигнат разширителите за калници и предна броня и лекинко пипване по окачването за което ще пиша и пусна снимки когато е готово! Поздрави
                  Последно редактирано от nickbochev; 03-06-12, 16:00. Причина: Писането само с главни букви във форума е равносилно на "викане"
                  Христо Георгиев-0889022988
                  Jeep Wrangler YJ 4.0l 1995г

                  Коментар


                  • От: Какво направих по джипа днес?

                    Е не точно днес но.......скоро,инсталирах допълнителен радиатор за охлаждане на скоростите,за околу 100лв.Смених и ролката на обтегача на ремъка ,че старата се рзкърца.В последствие се оказа че е останала без грес....почистване и малко грес и вече имам резервна
                    grand cherokee 4.0 MY 2003 LAREDO.....love this car.

                    Коментар


                    • От: Какво направих по джипа днес?

                      Първоначално публикуван от robi Преглед на мнение
                      ...инсталирах допълнителен радиатор за охлаждане на скоростите,за околу 100лв...


                      A термостатче сложили му?
                      Дваиситина долара е и зимата като няма нужда, маслото не минава през радиатора и кутията си стопля по бързо и си държи нормална температура!

                      http://www.neoriginal.ru/cat/dodge/p...p?6q?_i2171793
                      Най ме е страх от хора без мечти...

                      Коментар


                      • От: Какво направих по джипа днес?

                        Първоначално публикуван от onufriz Преглед на мнение
                        A термостатче сложили му?
                        Дваиситина долара е и зимата като няма нужда, маслото не минава през радиатора и кутията си стопля по бързо и си държи нормална температура!

                        http://www.neoriginal.ru/cat/dodge/p...p?6q?_i2171793
                        не съм
                        grand cherokee 4.0 MY 2003 LAREDO.....love this car.

                        Коментар


                        • От: Какво направих по джипа днес?

                          Аз пък смених 4-те амчета, за което благодаря на Жоро и Андро. И после ми смениха по 2 листа от ресорите, шпренгване и сега трябва да си регулирам фаровете щото задницата си дойде както си трябва в нормално положение и те светят в земята. Ще цъкна някоя снимка да кача как е станал!
                          0899278323-0877500798

                          Коментар


                          • От: Какво направих по джипа днес?

                            Отдавна планирани ремонти:
                            Чистене на дюзите-ултразвук
                            Отстраняване на теч от секторната кутия
                            смяна на семеринг на раздатката
                            Опит за смяна на семеринг на коляновия вал,откъм скоростите.
                            За жалост този,които купих за 15лв от Вест ауто веднага след слагането е протекъл (колко е качествен)
                            скростната кутия е качена обратно и поръчах за 45лв от Балканстар
                            Сега,след като дойде (2-3 седмици) ще трябва цялото упражнение със скоростите да се извърши наново
                            Така,че внимавайте какви части купувате
                            P.S Имам неизползван ремонтен комлект за секторната кутия на Чероки XJ -ако някой опре до това
                            Cherokee WJ 4.0L- NP242
                            Honda Africa Twin XRV 750

                            Коментар


                            • От: Какво направих по джипа днес?

                              Добро утро ,, какво направих аз днеска ,, закарах джипката 2,7 црд 2003 мерцедесовия двигател ,на майстора и ми откриха много неща,, първата дюза заминала иска репарация, споните също(в македония ги наричат спони в България за съжаление не зная как ги наричат) метални пръчки които държат предните колела ,, има ги малки и голями ,, маслото в двигателя е за смяна и подгрвателните свещи и нормално филтри за въздух и за масло,,и едно нещо което влиза в търбата кочто излиза от филтера за въздух някакав сензор,,и едно реленце което ми прави проблем с мигачите когато пусна 4 мигача десния забива,, Ако може няакой да ме посъветва в Бургас в кой сервис да се обадя за всичиките ми дефекти,, и ако имате информация за тяхна цена,,, поздрави от Слънчев Бряг,,

                              Коментар


                              • От: Какво направих по джипа днес?

                                Колега кЪде мога да почистя дюзите ?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X