Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по джипа днес?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по джипа днес?

    Хайде да се отбележа - Днес ТНТМосах джипката- присадих и казанче за течност за чистачките от неизвестен автомобил и сега отново си мия стъклото нормално, а не с шише през джама.
    Също така се сдобих и с доста добри кабели за подаване на ток, тествах ги (след като запоих добре кабела за щипката) и действат. Кабелите купих от Baumax за 40лв, на тях пише 1200A и определено не са като китайските , Щипките са масивни - метални, кабела е със сечение някъде към 20-30 квадрата.
    I'm not Lost, I'm Discovering !

    088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

    Коментар


    • От: До: Какво направих по джипа днес?

      джипа е с рециклиран trackbar, краткия тест показа липса на тракане, утре пак ще го тествам, че беше станало нетърпимо и опасно.....
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • От: Какво направих по джипа днес?

        Вчера и аз си взех от тук http://emk-33.com/shop/product_info....roducts_id=361 амортисьор за предния капак.
        Напълно еднакъв с оригиналния и е 500N. Кат. N. TST 110114, но не го намират по него.. В магазина е от лявата страна с амортисьорчртата.. в червена опаковка.

        Приятен ден на всички.
        WJ 4.7 Limited
        0889 70 70 42

        Коментар


        • От: Какво направих по джипа днес?

          Аз да добавя към амортисьорчетата, онзи ден като бях при Веско да оправяме пак подгряването, вдигнах капака и какво да видя.. на едното му "изтекли водите"... сега пак не държи капака... ще ходя да им правя рекламация...

          СЪЖАЛЯВАМ АКО СЪМ ПОДВЕЛ НЯКОЙ С ТЕЗИ АМОРТИСЬОРИ - НЕ Е БИЛО УМИШЛЕНО!
          Audi A6 Avant - 2.7TDI (4F)
          Kawasaki Vulcan S ABS SE '17

          LZ1FLY

          Коментар


          • От: До: Какво направих по джипа днес?

            Здравейте днес сложих на джипа оригиналната мизика която предишния собственик беше махнал.
            JEEP CHEROKEE 2.5 TDI 1999
            0887 67 08 79

            Коментар


            • От: Какво направих по джипа днес?

              Днес с помпща на един прриятел и със съветите на Дядо Владо почистихме задръстеното радиаторче на парното.
              и джипа вече е със парно.
              JEEP CHEROKEE 2.5 TDI 1999
              0887 67 08 79

              Коментар


              • От: Какво направих по джипа днес?

                Вчера започнах плановите ремонти за годината. За начало два кормилни накрайника - цена 134 лв. от САЩ, тампони на предна стабилизираща щанга - 54 лв. от Дарс ауто, тампони на задна стабилизираща щанга - 18лв. от САЩ. Смяна + реглаж = 110лв. Тръгнал е задния тампон на единия заден носач, ама ще почака, че много скъп - в БС/Дарсауто искат 236лв.., да им ...кожодерите, при положение че в САЩ е 55$ но пък е много тежък
                WJ 99 4.7 V8

                Коментар


                • От: Какво направих по джипа днес?

                  НЕ разбрах за какъв джип говориш но 4 носача в ибей за Гранд 98 са 170$ с доставката.
                  Grand Cherokee ZJ 96 5.9 Limited + 4'' Rubicon Express Coils. 4'' Rough Country 2.2 shocks, MAxxis Mudder 33/12.5/15

                  тел. 0897818449

                  Коментар


                  • От: Какво направих по джипа днес?

                    Аз ,пък си смених клемите на акумолатора. Дано да са читави!
                    0899278323-0877500798

                    Коментар


                    • От: Какво направих по джипа днес?

                      И аз тези дни какво ли не направих - нови тампони на горните носачи, поправка на долните носачи, които са някакви оф-роудаджийски и не са с втулки, а са на ябълки..шарнири де и гумени тампони отстрани; нов кормилен хАмортисьор..остава само лагерите на главините и лумбуркането отзад! Някой има ли идея на 4-литровия Чурук 2001г, дали има лагери, които могат да станат отпред, или направо нова главина?
                      Jeep Cherokee XJ 4Lx4Inch Lift
                      Компютърна диагностика

                      Коментар


                      • От: Какво направих по джипа днес?

                        От днес с новите амове, виско и кормилен демпфер, за които Жоро-ЦСКА има най-голяма заслуга!
                        JEEP CHEROKEE '98 XJ. 4.0 190 hp

                        Коментар


                        • От: Какво направих по джипа днес?

                          Днеска тръгнах да се изкачвам по една писта и препляка предното каре на предния кардан.
                          Джипа е WJ 3,1 ТD , 1999г.
                          Маншона е здрав , но карето е смляно!
                          Някой знае ли със сигурност номера на предното каре на предния кардан /ТОЧНО ЗА ТОЗИ МОДЕЛ/?
                          Цени някакви /точно за това каре/?
                          Благодаря предварително!
                          ________________________________________________________________________________________
                          Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
                          HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

                          Коментар


                          • От: Какво направих по джипа днес?

                            И така днес пак с помоща на един Приятел се смени семеринга на коляновия вал от към скоростите . Семеринга от Вест ауто за около 40 лева. А сервиза и работата от нас двамата с Камен така се казва приятеля. За информация на всички колеги които ще свалят скорости и не са ги слаляли преди . За да ги свалите не се сваля стартера да знаето да не се мъчите като нас, не е нужно да се сваля.
                            JEEP CHEROKEE 2.5 TDI 1999
                            0887 67 08 79

                            Коментар


                            • От: Какво направих по джипа днес?

                              Смених каретата вчера и пак съм 4х4.
                              Горд съм че успях сам с помощта на един приятел да се справя, не беше лесно.
                              Жорка как е с новите амове?
                              Grand Cherokee ZJ 96 5.9 Limited + 4'' Rubicon Express Coils. 4'' Rough Country 2.2 shocks, MAxxis Mudder 33/12.5/15

                              тел. 0897818449

                              Коментар


                              • От: Какво направих по джипа днес?

                                И аз оня ден, с помощта на един приятел ( да не кажа, че той го направи без моя помощ...), смених маслото на дигателя с прилежащите му филтри...
                                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X