Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Terracan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Terracan

    Първоначално публикуван от Иво82 Преглед на мнение
    До 2005 год. излиза система Делфи след което се интегрира система Бош !
    Относно ремонта им говоря от личен опит спрямо 2те системи ! Може да не е изгодно за други колеги но положението си е такова !
    Дай номер на дюзите Бош за този мотор, или поне нещо линк / снимка на такава.
    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

    Коментар


    • От: Terracan

      Първоначално публикуван от BRUKLLIN Преглед на мнение
      Къде я прави помпата колега, че аз съм за дюзи и не съм се насочил още!
      Здравей,правих я в сервиза в Ясенково.
      Фиат Мареа 1.8 113 кончета
      Хюндай Теракан 2.9 150 кончета

      Коментар


      • От: Terracan

        Допуснал съм грешка в годините за което ме извинете ! До 2010 год. CRDi на Хюндай са с Делфи после са с тези BOSCH CRDI DIESEL FUEL INJECTOR 33800-2F610, 0445110584, HYUNDAI, KIA

        Uaz 469 2.4 D MB
        KTM 600 ROTAX
        Hyundai Terracan 2.9 CRDI- 2 бр.
        Иво 0 9 8 осем 9 4 4 2 седем 9

        Коментар


        • От: Terracan

          Първоначално публикуван от Иво82 Преглед на мнение
          Допуснал съм грешка в годините за което ме извинете ! До 2010 год. CRDi на Хюндай са с Делфи после са с тези BOSCH CRDI DIESEL FUEL INJECTOR 33800-2F610, 0445110584, HYUNDAI, KIA
          Теракан се прави до 2006г. Тоя мотор J3 CR го няма след 2009г в Европа, а до тогава е бил в Кия Карнивал. Т.е. те са само с Делфи.
          Успоредно си има още от около 2000г дизели произвеждани от Хюндай, които са си с комън рейл на Бош(Санта Фе, Гетц, Туксон, и много други).
          Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

          Коментар


          • От: Terracan

            В чужбина масово, слагат нови или рециклирани дюзи и карат без да набиват кодове. Не веднъж съм срещал да казват, че компира сам ги обучавал и си набувал кодовете. Тук при нас май някой си е намерил хранилка....
            Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
            Ford Fiesta 1.4 Tdci

            Коментар


            • От: Terracan

              Първоначално публикуван от stoyanchev Преглед на мнение
              Здравей,правих я в сервиза в Ясенково.
              Грешка!
              В Ясенково отдавна вече не са това което им докара доброто име...
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Terracan

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Грешка!
                В Ясенково отдавна вече не са това което им докара доброто име...

                Засега е добре,по натам какво ще стане ще видим,няколко познати имам ходили там и всички са доволни,затова и отидох там.Добро отношение,отзивчиви,нормална цена на ремонта,засега съм доволен и аз.
                Интересно е друго,защо като питаш са доверен сервиз всички мълчат като партизани на разпит,а след като идеш нейде и се обявява за грешка?
                Нали целта на форума е да си помагаме и да избягваме грешките или греша?
                Фиат Мареа 1.8 113 кончета
                Хюндай Теракан 2.9 150 кончета

                Коментар


                • От: Terracan

                  Колеги, някой с теракан усещал ли е някакво пукане при премиаване през неравности в кормилният прът. Беше ми попаднало преди време ,че са износени шлици някъде по снадките на кормилния прът, защото всичко останало е сменено по предницата(ама всичко). Нагледно не съм виждал тези снадки или присъединяване, като резервна част от кормилното управление не излиза като резервна част, но искам да изчистя този проблем, защото ме дразни много.
                  Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                  Ford Fiesta 1.4 Tdci

                  Коментар


                  • От: Terracan

                    Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
                    Колеги, някой с теракан усещал ли е някакво пукане при премиаване през неравности в кормилният прът. Беше ми попаднало преди време ,че са износени шлици някъде по снадките на кормилния прът, защото всичко останало е сменено по предницата(ама всичко). Нагледно не съм виждал тези снадки или присъединяване, като резервна част от кормилното управление не излиза като резервна част, но искам да изчистя този проблем, защото ме дразни много.
                    Погледни там където е закачена кормилната рейка/кутия/.

                    Коментар


                    • От: Terracan

                      Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
                      Колеги, някой с теракан усещал ли е някакво пукане при премиаване през неравности в кормилният прът. Беше ми попаднало преди време ,че са износени шлици някъде по снадките на кормилния прът, защото всичко останало е сменено по предницата(ама всичко). Нагледно не съм виждал тези снадки или присъединяване, като резервна част от кормилното управление не излиза като резервна част, но искам да изчистя този проблем, защото ме дразни много.
                      При мен положението е същото и не съм открил проблем!!!
                      Ще прегледам за тези снадки по колата дали има някакъв видим проблем!
                      За пръв път чувам за такъв вариант..


                      HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
                      VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
                      Няма да е все така!
                      Нула две осмици 724 пет едно пет 1

                      Коментар


                      • От: Terracan

                        Първоначално публикуван от BRUKLLIN Преглед на мнение
                        При мен положението е същото и не съм открил проблем!!!
                        Ще прегледам за тези снадки по колата дали има някакъв видим проблем!
                        За пръв път чувам за такъв вариант..
                        То не остана друго, всичко съм сменил по тая предница и това мизерно пукане все остава.
                        Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                        Ford Fiesta 1.4 Tdci

                        Коментар


                        • От: Terracan

                          Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
                          То не остана друго, всичко съм сменил по тая предница и това мизерно пукане все остава.
                          хуйдая с кутия ли е или с рейка?
                          И къде е закрепена?
                          Моята хия е с кутия закрепена за рамата. И там спукано и скърца.

                          Коментар


                          • От: Terracan

                            http://myterracan.ru/forum/index.php/topic,458.0.html - Прочетете темата до края , има какво да се научи

                            Коментар


                            • От: Terracan

                              И при мен има същото пукане и потропване на завой с неравности. Всички теракани са със секторна кутия, нямат рейка. Здраво хваната е за рамата. Според мен са каретата на кормилния прът. Някои ги мажат обилно с грес други стягат отгоре с още гума да не мърда нищо.

                              Коментар


                              • От: Terracan

                                Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                                хуйдая с кутия ли е или с рейка?
                                И къде е закрепена?
                                Моята хия е с кутия закрепена за рамата. И там спукано и скърца.
                                С кутия закрепена за рамата... Каква ти рейка, това е камион
                                Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                                Ford Fiesta 1.4 Tdci

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X