Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Terracan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Terracan

    Колеги, имате ли стелки в багажниците? Искам да сложа такова чудо, но се чудя откъде да си купя. В онлайн магазините има доста предложения, но не ми се занимава да поръчвам и после да връщам, защото видимо качеството не е добро.
    Предпочитам предложения от първо лице!

    Коментар


    • От: Terracan

      Купих Petex преди седмица. Поне видимо са ОК (по-добре от повечето, които съм заглеждал по бензиностанции и хипермаркети). Купих и за в купето - изрично си пише че са без PVC, което за мен е важно. Тая на багажника не мирише изобщо, тия за купето съвсем слабо.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: Terracan

        Първоначално публикуван от riba Преглед на мнение
        Колеги, имате ли стелки в багажниците? Искам да сложа такова чудо, но се чудя откъде да си купя. В онлайн магазините има доста предложения, но не ми се занимава да поръчвам и после да връщам, защото видимо качеството не е добро.
        Предпочитам предложения от първо лице!
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:решетка.jpg
Прегледи:4
Размер:99.7 КБ
ID:5804032
        Ей такъв, като моя ако може да намериш ще си особено щастлив. Не е гума , и се вади цялото без никакви драми. Обаче цената доколкото си спомням беше трицифрена в евро.
        Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
        Ford Fiesta 1.4 Tdci

        Коментар


        • От: Terracan

          https://stelkite.com/stelka-za-bagaj...-terracan-2002

          Това ли е въпросната стелка?

          Колега Juiced, стелката ти е страхотна, но толкова скъпо изделие не търся! Без да обиждам никой, тези джипове няма да надживеят такава стелка.

          Коментар


          • От: Terracan

            Здравейте, мой познат с Терракан има проблеми с предния мост и по-точно с вакумите или може би клапана. Бихте ли могли да ме насочите към подходящ и компетентен сервиз или майстор във Враца, където да му обърнат внимание. Колата е очаквано дизел, 2004г. 150к.с. Малко по-късно ще напиша и дали е парт-тайм или TOD.
            Благодаря!

            Коментар


            • От: Terracan

              Първоначално публикуван от riba Преглед на мнение
              Имам същата повече от 3 месеца не е мръднала, като се има на предвид, че отзад постоянно се возят две големи кучета. Пластмасата е много здрава.

              Коментар


              • От: Terracan

                Поръчах такава! Благодаря на колегите за консултацията!

                Коментар


                • От: Terracan

                  Здравейте,

                  Преди време бях писал, че когато намалявам рязко ми се случва по някой път да ми гасне в движение а аз съм автоматик.
                  Закачих колата на компютър и това излезна:
                  "P0190 Сензор горивно налягане (rps) - не функциониращ"
                  https://imgur.com/a/80U50KF

                  Отделно от няколко дни ту на топло ту на студено не иска да пали веднага и трябва да помпам на крушата по 10 мин докато запали. Възможно ли е проблема да идва пак от този сензор.
                  Тази седмица ще го сменя.

                  Поздрави,

                  Коментар


                  • От: Terracan

                    И още един въпрос:
                    Някой има ли идея дали този датчик от 150 к.с. може да стане за 163?
                    Намерих ето това и се чудя дали да го купувам:
                    https://www.megaparts.bg/product/1639576736

                    Коментар


                    • От: Terracan

                      Здравей колега.
                      При 150 и 163к.с. са различни помпа и дюзи -та не зная дали тези датчици са съвместими.

                      Коментар


                      • От: Terracan

                        Сравнете номерата на вашия и на посочения в линка датчик. Няма по-лесен начин да се разбере.

                        Коментар


                        • От: Terracan

                          Вероятно смуче въздух отнякъде и връща горивото в резервоара.

                          Коментар


                          • От: Terracan

                            Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                            Вероятно смуче въздух отнякъде и връща горивото в резервоара.
                            Вероятно, там са бързи връзки дето с времето почват да страдат от именнно това.
                            Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                            Ford Fiesta 1.4 Tdci

                            Коментар


                            • От: Terracan

                              След смяна на съединителя светлините на задна светят при включване на първа скорост и неможем да открием причината моля ви ако някои може да помогне.

                              Коментар


                              • От: Terracan

                                Какво се случва със светлините, когато включиш задна? Виж къде се намира датчика за включване и какво го задейства. Да не са ви останали части след смяната?
                                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                                Из "Златния телец"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X