От: Какво направих по Хондата днес
Ясно
Мерси за отговора
Ясно
Мерси за отговора
Пробвах ги онзи ден и на мокро - на тръгване превърта със зор, а на спиране щях да си захапя волана. Като цяло ми се струват чудни, пък и по нета доста ги хвалят.
Пробвах ги онзи ден и на мокро - на тръгване превърта със зор, а на спиране щях да си захапя волана. Като цяло ми се струват чудни, пък и по нета доста ги хвалят.Тук са 8 потребители онлайн. 0 потребители и 8 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар