Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin Colorado 300

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Garmin Colorado 300

    Нов бета софтуеър за Колорадо: http://www8.garmin.com/support/downl...ls.jsp?id=4531

    Коментар


    • До: Garmin Colorado 300

      Май няма да го огрее Колорадото да показва повече от един трак едновременно
      [B][U]NISSAN PATROL Y61 II 3.0TD[/U][/B]

      Коментар


      • До: Garmin Colorado 300

        Гледам,че в 2.94 Бета фърмуера са вкарани някои от благинките на Орегон серията. Например възможността да работи с IMG файлове с каквито и да е имена. Любопитно ми е как работи това при Колорадо. Никой ли не е тествал фърмуера?
        Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

        Коментар


        • До: Garmin Colorado 300

          Май Колорадото сте го зарязали тотално. Интересуваше ме дали работи коректно със всякакви IMG файлове за да имам някакво мнение за този уред. Здраве да е!
          Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

          Коментар


          • До: Garmin Colorado 300

            Първоначално публикуван от neptun61 Преглед на мнение
            Май Колорадото сте го зарязали тотално. Интересуваше ме дали работи коректно със всякакви IMG файлове за да имам някакво мнение за този уред. Здраве да е!
            Не сме. Много са отпускарите.

            До колкото знам работи с всякакви IMG-та. Аз съм с колорадо и никак не мисля да го сменям засега.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • До: Garmin Colorado 300

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              Не сме. Много са отпускарите.

              До колкото знам работи с всякакви IMG-та. Аз съм с колорадо и никак не мисля да го сменям засега.
              Какво значи "всякакви"?
              Да не би да вижда gmapprom-ове вече?

              Коментар


              • До: Garmin Colorado 300

                Абе, тия ъпдейтите вече за нищо ги нямат
                Change History

                Changes made from version 2.94 to 2.95:

                • Fixed issue importing GPX files introduced in 2.94 beta. If updating from 2.94 beta, please remove any GPX files from the device before installing software.
                • Fixed issue navigating to points.

                (изтрийте всички gpx - файлове от устройството, преди да ъпдейтнете на 2.95)


                http://www8.garmin.com/support/downl...ls.jsp?id=4531

                Коментар


                • До: Garmin Colorado 300

                  Прочел съм само втория пост на колегата. И отговорът ми беше в смисъл че работи и със старите IMG-та от предни модели Garmin. До колкото знам не поддържа IMG-та с различни от стандартните имена, и може да работи само с 3 - GMAPPROM.IMG и по един GMAPSUPP.IMG в самото устройство и на флаш картата.

                  Но с новите ъпдейти не съм пробвал. Може и да са го направили. От софтуерна гледна точка нищо не пречи. Когато обаче се намеси и маркетинговия отдел, мазалото е пълно.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • До: Garmin Colorado 300

                    Първоначално публикуван от denislav Преглед на мнение
                    Какво значи "всякакви"?
                    Да не би да вижда gmapprom-ове вече?

                    Трябва да вижда абсолютно всякакви, с произволни имена. Както направиха с Орегона с последния ъпдейт. Аз съм качил на Орегона едновременно 8 карти, други са пробвали и с много повече. С Колорадото трябва да е същото.
                    "Аз знам, че нищо не знам. Но вие и това не знаете."

                    Коментар


                    • До: Garmin Colorado 300

                      Въпроса ми сигурно е малко тапичък,ама не мога примерно да разгледам
                      някои град или улиците му.Как да стане просто да напиша името на града и да си го разледам със стрелките/и евентуално да видя POI/.

                      благодаря предварително

                      Коментар


                      • До: Garmin Colorado 300

                        Колеги имате фърмуер ъпдейт 3.00 от 14.09.09. В него са вкарани почти всички благини от серията Орегон. Това са промените:

                        Changes made from version 2.90 to 3.00:

                        Added Waypoint Averaging application. (For more information visit our new Trail Tech website at http://garmin.blogs.com/softwareupdates/trail-tech/)
                        Added ability to load maps from any img file in the Garmin directory
                        Added ability to see a list of points from the map when several points are at the same location
                        Added customizable text to unit power-on screen (see \Garmin\startup.txt)
                        Improved render quality of GB Discoverer maps and maps with satellite imagery
                        Improved power on reliability
                        Improved connection reliability with Spanner
                        Improved appearance of depth data field when using big numbers
                        Fixed some scan points not working properly with Garmin GB Discoverer maps
                        Fixed issue with Garmin GB Discover maps not showing at some zoom levels with detail set to least
                        Fixed errors in user grid entry
                        Fixed the time label of the graph in Elevation Plot
                        Fixed selection of Leap Day on Calendar, Hunt & Fish and Sun & Moon pages
                        Fixed hunting waypoint symbols not transferring properly
                        Fixed issues with routing avoidances


                        Линк за сваляне:

                        http://www8.garmin.com/software/Colorado300_300.exe

                        Вече може да чете всякакви img файлове.
                        Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

                        Коментар


                        • До: Garmin Colorado 300

                          В случай, че някой го е пропуснал - версия 3.10

                          http://www8.garmin.com/support/downl...ls.jsp?id=3889

                          Коментар


                          • До: Garmin Colorado 300

                            Здравейте, за пръв път пиша и не съм много в час. Имам Колорадо 300 и прочетох всичко по темата. Ъпдейтнал съм софтуера до 3.20, но пак отвреме на време както си човъркам в менюто и гпс-а изгасва с прословутото избледняване на екрана. Пропуснал ли съм нещо или проблема с изгасването си остава? Знам, че може би ви заболяха езиците /пръстите/ да обяснявате, ама....дано все още има някой, който да посещава темата! брагодаря предварително.

                            Коментар


                            • До: Garmin Colorado 300

                              Малко късничко, но все пак ако си още с проблема Николайчо, пробвай да си ъпдейтнеш устройството с последна версия на софтуера му. За целта потърси в сайта на Гармин.

                              Коментар


                              • До: Garmin Colorado 300

                                Колорадото може ли да изобразява в списъка с точки същите с иконите им, а не само по име? 60цс имаше тази възможност и така дори можеше да се трият определени видове групи точки, а не всичките или една по една.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X