Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin Colorado 300

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Garmin Colorado 300

    За много години на всички!
    Колеги, драснете впечатления от последните версии на SW за Колорадото. Гледам, че е излязла и v.2.90.
    В момента съм още с 2.70, понеже ако не се лъжа не са направили много с 2.80.
    Благодаря предварително.

    Коментар


    • До: Garmin Colorado 300

      благодаря за отговора и аз подозирах нещо подобно но не бях сигурен
      Николай Гогов 0898676912

      НЯМА ИДИОТО - УСТОЙЧИВИ НЕЩА. ПРОСТО ИДИОТИТЕ СА ТВЪРДЕ ИЗОБРЕТАТЕЛНИ!

      Коментар


      • До: Garmin Colorado 300

        Колеги ,моля кажете ми ,че бъркам .
        Вярно ли е ,че Колорадото не може да преизчислява маршрут.
        Значи ли ,че като го пусна да ме води и по някаква причина ми се наложи да се отклоня ,няма да преизчисли маршрута от новата ми позиция.
        Когато съм с I GO ,малко да кривна и веднага ми се преизчислява маршрута .

        И още :
        Prompted off route recalculation :
        Colorado - No , 60CSX - yes
        Нали уж е Колорадото е флагмана .Да не се окаже че царя е гол.
        Последно редактирано от ianakiev; 22-01-09, 19:49.

        Коментар


        • До: Garmin Colorado 300

          Споко, преизчислява до побъркване...
          Ма ако си се упътил натам, по-добре стигни до Орегон - ей го на къде е
          Че да не проклинаш мига, в който решиш да си напишеш име на някоя точка (като мене)
          Prompted off route recalculation иде да рече, че на 60-ката можеш да го изключиш, ако не щеш да ти преизчислява...
          Последно редактирано от denislav; 22-01-09, 20:41.

          Коментар


          • До: Garmin Colorado 300

            Ако не беше това магаре от аватара ми ,до сега да съм
            го отнесъл Орегона като куцо пиле домат .Ама тоя тъчскриин.....
            Имам вече в къщи едно мио а701 със спукан екран.

            Колеги ,помогнете на дилетанта .Какво е :
            Detour route : Colorado - yes , 60csx - no
            Recalculate route : Colorado - no , 60csx - yes
            Това го чета в извадката от сравнението на двете машинки
            http://garmincolorado.wikispaces.com/Colorado+vs+60csx

            Денислав мерси за разяснението по горе.
            Последно редактирано от ianakiev; 22-01-09, 22:56.

            Коментар


            • До: Garmin Colorado 300

              Благодаря на всички участници във форума, прочетох го и доста нища научих от тук.
              Специално благодаря на Sabin за картата за в бъдеще и аз ще се опитам да помогна като изпращам информация но засега искам да разуча GPS.
              Благодарности и за optron, denislav, sparkybg и alexmitev за превода на български и редакцията му.

              Аз успях да добавя българският език в GPS без да махам руският език.
              Изпращам прикачен файл в които е описано какво трябва да се направи.
              С молба към горе упоменатите хора да направят тест и да споделят резултатите, ако резултатите са положителни нега да се даде възможност и на други да го направят.
              Прикачени файлове

              Коментар


              • До: Garmin Colorado 300

                Благодаря на всички участници във форума, прочетох го и доста нища научих от тук.
                Специално благодаря на Sabin за картата за в бъдеще и аз ще се опитам да помогна като изпращам информация но засега искам да разуча GPS.
                Благодарности и за optron, denislav, sparkybg и alexmitev за превода на български и редакцията му.

                Аз успях да добавя българският език в GPS без да махам руският език.
                Изпращам прикачен файл в които е описано какво трябва да се направи.
                С молба към горе упоменатите хора да направят тест и да споделят резултатите, ако резултатите са положителни нега да се даде възможност и на други да го направят.
                Накратко...Първите три думички "Русский" в *.txt файла ги коригирате в "Български" и си правите ъпдейт на фърмуера до последната версия
                Последно редактирано от asterix85; 26-02-09, 08:27.

                Коментар


                • До: Garmin Colorado 300

                  Предлагам ви вариант за захранване от мотоциклет на GPS Клорадо,коeто аз съм съм направил и тествал около 5000км. 100% безотказно.

                  http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...6&postcount=13

                  Коментар


                  • До: Garmin Colorado 300

                    Здравейте. Искам да ви питам какъв формат карти се използват за този GPS и дали картите които използвам за телефон с програмата SmartComGps могат да станат по някакъв начин... Благодаря.

                    Коментар


                    • До: Garmin Colorado 300

                      Значи картите които се използват в Колорадото са с разширение *.img и са векторен тип карти. Доколкото ми е известно за тази програма която споменаваш тя работи с растерни карти, а колорадото работи само с карти предназначени за GPS приемници Гармин така че картите са несъвместими.

                      Коментар


                      • До: Garmin Colorado 300

                        Колеги може ли да ми кажете Coloradoto за колко време си намира спътниците и каква грешка държи средно в градски условия. Искам да разбера дали моя ГПС е с проблем, че напоследък се бави адски много и грешката му е кам 12м. Сравнявах го с един Oregon и разликите са огромни в полза на Орегона, но незнам дали проблема е в моя апарат или по принцип Колорадото си е по-бавно и по-неточно.

                        Коментар


                        • До: Garmin Colorado 300

                          Не е по-бавно и по-неточно. Остави го някъде на хубав изглед да си свали спътниците.

                          Моя градско държи някъде от порядъка на 4-5 метра, а на хубави открити места - 2-3 метра. С външна антена 2-4 метра, и само на много гадни места сваля до 10-12.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • До: Garmin Colorado 300

                            Ясно, значи проблемът е в моя уред. Имеше едно падане от мотора и се обели изолацията на антената, аз я залепих, но предполагам, че се е получила по сериозна повреда, защото и на открити места максимално сваля грешката до 6-7м което си е много според мен. А след като го пусна пред блока (което пак си е на доста открито място) му трябват поне 10-12мин да си намери спътници..

                            Коментар


                            • До: Garmin Colorado 300

                              Здравейте,
                              Имам проблем с режима 3D View на Колорадото - изписва съобщение от сорта на maps do not have sufficient elevation information - kakva karta ще има 3Д? Благодаря
                              Поздрави

                              Коментар


                              • До: Garmin Colorado 300

                                Здравейте колеги! От скоро имам Colorado 300,но не мога да открия има ли възможност за увеличаване на тоновете(звуците) при навигация. Прочетох темата......, но уви! Благодаря!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X