Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin Colorado 300

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Garmin Colorado 300

    Алманака е горе-долу това за което си се сетил. Просто при невалиден такъв апарата трябва да си го изгради наново, а това иска време.

    Държането на прозореца е нормалмо, особено ако си в блок, или в масивна сграда с бетонни плочи и т.н.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • До: Garmin Colorado 300

      Първоначално публикуван от valdos Преглед на мнение
      Забелязах, че паметите на апарата и картата се появяват като външни устройства в уиндоуса. От което си правя може би правилното заключение, че дори и да се осере зверски софтуера на апарата, то винаги може да се копират на ръка правилните файлове. За целта си направих BACKUP на всичко това в една папка на компютъра - за черни дни.
      Здравей колега,мога ли да помоля за BACKUPа който сте направил,тъй като по невнимание изтрих от паметта световната карта от уреда.
      Мисля,че ще сте полезен и на други заплеси като мен ,благодаря предварително!

      Коментар


      • До: Garmin Colorado 300

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        Ня някои колеги, и на мен, ми се случи същото. При някои ъпдейти явно си разрушава алманаКа.
        Спарки, за да сме точни - алманаХа

        Коментар


        • До: Garmin Colorado 300

          Първоначално публикуван от bno Преглед на мнение
          Здравей колега,мога ли да помоля за BACKUPа който сте направил,тъй като по невнимание изтрих от паметта световната карта от уреда.
          Мисля,че ще сте полезен и на други заплеси като мен ,благодаря предварително!

          Да, разбира се. Ето тук http://78.90.89.115:280/gmapbmap.zip и http://78.90.89.115:280/gmapsupp.zip - това са gmapsupp.img и gmapbmap.img. Не зная (не съм прочел) колко големи файлове мога да качвам тук в сайта, затова линковете са си мои; след някой и друг ден ще са невалидни.
          За съжаление не ми се иска да пускам настоящото състояние на файловете ми, защото то вече е с новата версия на ГЕОТРЕЙД, а в писмото, с което ми ги изпратиха, пише "Този e-mail е конфиденциален. Моля, не го разпространявайте. Благодарим Ви."

          На тези, които не са се регистрирали за съпорт към геотрейд, а притежават техни продукти, мога да кажа: "Направете го, има смисъл".

          Коментар


          • До: Garmin Colorado 300

            Нова версия на софтуера - 2.70!
            https://buy.garmin.com/shop/store/do...=161&pID=11019

            Changes made from version 2.60 to 2.70:
            Improved accuracy of altimeter for large altitude changes.
            Fixed text writing on top of itself in some geocaches descriptions.
            Fixed freeze when loading some geocaches descriptions.
            Fixed issues with power off pressure trending.
            Added support for downloading geocaches written using Groundspeak v1.1 extentions.
            Improved map drawing performance in some situations.
            Fixed 3D View not showing detail from supplemental maps.
            Fixed waypoint and geocache symbols not updating on the map after being changed.
            Fixed issue where the Colorado would temporarily stop responding after a spell search.
            Fixed issue with elevation over time plot.
            Fixed issue with position format not saving over power cycles.
            Fixed issue with display of selected location config field.

            Коментар


            • До: Garmin Colorado 300

              Не бързайте да ъпдейтване. Аз имам проблем с ъпдейта. Мисля, че ще се реши, така че на ваш риск.

              Коментар


              • До: Garmin Colorado 300

                Какво става с новата версия на софта .... има ли проблеми?
                Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                Коментар


                • До: Garmin Colorado 300

                  Тотално се развали устройството. Не може да се пусне! НЕ ъпдейтвайте!

                  Коментар


                  • До: Garmin Colorado 300

                    А 2.60 от къде да си я дръпна ... защото Ъпдейтъра иска да ми сложи 2.70.
                    В момента съм 2.40
                    Последно редактирано от CarTest™; 16-09-08, 12:15.
                    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                    Коментар


                    • До: Garmin Colorado 300

                      http://www.tramsoft.ch/gps/garmin_colorado300_en.html
                      ПОВЕЧЕ ОРЪЖИЕ, ПО-МАЛКО ПРЕСТЪПНОСТ !

                      ( John R. Lott, Jr.)

                      Коментар


                      • До: Garmin Colorado 300

                        А някой вече да е сравнявал Oeegon с Colorado? Само в тъч скрина ли е разликата. Как се държи по време на работа? И други подобни въпроси.

                        Коментар


                        • До: Garmin Colorado 300

                          И аз чакам това сравнение, но в другата тема за Орегона. Tuono пише, че "ще ги поразходи" двата, но още не е дал коментар.

                          Коментар


                          • До: Garmin Colorado 300

                            Първоначално публикуван от tomovvd Преглед на мнение
                            Благодаря за ъпдейта!!!
                            Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                            Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                            Коментар


                            • До: Garmin Colorado 300

                              Проблема беше решен.

                              Вече съм с новата версия - 2.70, работи безпроблемно.

                              Някой да знае, дали в скоро време ще излиза ъпдейт на GPS софтуера?

                              Коментар


                              • До: Garmin Colorado 300

                                A какъв беше проблема, че и аз мисля да се ъпдейтна?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X