Уважаеми потребители, драги приятели и GPS ентусиасти,
Екип ОФРМ Ви благодари за споделянето на Вашите впечатления от представянето на карта ОФРМ. Тази обратна връзка допринася много за подобряването на картата между отделните й версии. За да оптимизираме ефекта от това сътрудничество нашата молба към Вас е оттук нататък да изпращате всякаква информация за открити неточности и липси в картата, както и нови данни под формата на тракове директно на нашия е-мейл адрес: karta (маймунка) offroad-bulgaria (точка) com. Там има изградена система за обработка на съобщенията и информацията която изпращате ще бъде разгледана по-бързо и без възможност да бъде пропусната от екипа по разработка на картата. Също така полезната информация, изпратена на нашия е-мейл адрес Ви носи удължаване на абонаментния срок за безплатно обновление на картата. Неточностите и липсите по картата сами по себе си не представляват обект на дискусия и запълват страниците на форума с ненужно съдържание. Занапред съобщенията в раздел GPS, касаещи липса на данни или неточности по карта ОФРМ ще бъдат препращани към посочения по-горе е-мейл адрес и ще бъдат изтривани. Поради това ще ни улесните много ако не ги публикувате във форума, а ги изпращате директно на нашия е-мейл адрес.
здравейте обяснете ми като глъм човек как да записвам и изпращам данни от gps марка garmin nuvi 255 искам да помогна за разработката на картата ще ви бъда блягодарен ако обясненията са като за дете имам апарата от два дни ето e-mail-go4o.m@abv.bg машинката ми е с българско меню благодаря предварително
Здравейте имам картата на събин и гледам че е точна за Габрово около 50 до 70 % .Например ако някой е решил да посети село Шарани трябва да скачате от моста на околовръсното за Севлиево,а пътя минава под моста от индустриална зона север а ви уверявам че не е ниско около 50 м .Еднопосочната за полицията не е еднопосочна .Прахали не са Прахали ,а Петър Петров строй да не говорим за квартал Русеци че входовете на блоковете са показани като номера на блокове и т.н. .АЗ съм начинаещ в тази област ,но ще съм благодарен ако някой ми помогне да направя по точна картата за Габрово имамGPS MAP EDIT но много не мие ясно как след корекция на дадена карта да я направя съвместима за garmin .искам и да помогна за по подробна карта offroad 4.70 благодаря предварително
Здравейте имам картата на събин и гледам че е точна за Габрово около 50 до 70 % .Например ако някой е решил да посети село Шарани трябва да скачате от моста на околовръсното за Севлиево,а пътя минава под моста от индустриална зона север а ви уверявам че не е ниско около 50 м .Еднопосочната за полицията не е еднопосочна .Прахали не са Прахали ,а Петър Петров строй да не говорим за квартал Русеци че входовете на блоковете са показани като номера на блокове и т.н. .АЗ съм начинаещ в тази област ,но ще съм благодарен ако някой ми помогне да направя по точна картата за Габрово имамGPS MAP EDIT но много не мие ясно как след корекция на дадена карта да я направя съвместима за garmin .искам и да помогна за по подробна карта offroad 4.70 благодаря предварително
Здравейте имам картата на събин и гледам че е точна за Габрово около 50 до 70 % .Например ако някой е решил да посети село Шарани трябва да скачате от моста на околовръсното за Севлиево,а пътя минава под моста от индустриална зона север а ви уверявам че не е ниско около 50 м .Еднопосочната за полицията не е еднопосочна .Прахали не са Прахали ,а Петър Петров строй да не говорим за квартал Русеци че входовете на блоковете са показани като номера на блокове и т.н. .АЗ съм начинаещ в тази област ,но ще съм благодарен ако някой ми помогне да направя по точна картата за Габрово имамGPS MAP EDIT но много не мие ясно как след корекция на дадена карта да я направя съвместима за garmin .искам и да помогна за по подробна карта offroad 4.70 благодаря предварително
Благодаря за желанието да помогнете да направим картата още по добра. Редактирайте в GPSMapEdit карта и ни изпратете, поправената версия и ние ще я въведем в общата карта. Ако не можете да я отворите в GPSMapEdit пишете на е-меила за съпорт и ще ви дадем MP файл на Габрово и околността.
Благодаря за желанието да помогнете да направим картата още по добра. Редактирайте в GPSMapEdit карта и ни изпратете, поправената версия и ние ще я въведем в общата карта. Ако не можете да я отворите в GPSMapEdit пишете на е-меила за съпорт и ще ви дадем MP файл на Габрово и околността.
благодаря за отговорите .Още немога да се оправям с този форум добре но се уча трябва ми MP файл за да нанеса грешките .ще помоля Събин да ми даде на skype пратил съм го на imail
Днес видях, че вече са отворили отбивката от магистралата София - Варна за крайезерния път направление Бургас.
Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА
Коментар