Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Заедно да направим картата още по точна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Заедно да направим картата още по точна

    ето файла от днес с другата карта
    Прикачени файлове
    [B][COLOR="Blue"]Don't run faster than your guardian angel can fly !!![/COLOR][/B]

    Коментар


    • До: Заедно да направим картата още по точна

      Благодаря. Потвърждава се резултата че не става

      Сега ще ъплоадна друга да тестваме. Тя не е NT формат и според мен трябва да стане! Ако и с нея не стане вече не знам

      Коментар


      • До: Заедно да направим картата още по точна

        test\OFRMGeotrade460TOPOCYR_noRoadLock_NonNT

        Коментар


        • До: Заедно да направим картата още по точна

          И какво излиза - трябва да засипем Гармин с писма да сложат настройка за деактивиране на лок он роуд в Нувитата и подобни ... !?

          Коментар


          • До: Заедно да направим картата още по точна

            Лошо няма. А някой тества ли с последната дали става, защото аз все още не съм излизал от вкъщи и не съм я тествал.

            Коментар


            • До: Заедно да направим картата още по точна

              Ето
              Прикачени файлове
              [B][COLOR="Blue"]Don't run faster than your guardian angel can fly !!![/COLOR][/B]

              Коментар


              • До: Заедно да направим картата още по точна

                Привет!
                Начертал съм улиците и полските пътища за едно село в БГ, нали може да ви пратя начертаното във формат .mp ?

                Коментар


                • До: Заедно да направим картата още по точна

                  Уважаеми потребители, драги приятели и GPS ентусиасти,

                  Екип ОФРМ Ви благодари за споделянето на Вашите впечатления от представянето на карта ОФРМ. Тази обратна връзка допринася много за подобряването на картата между отделните й версии. За да оптимизираме ефекта от това сътрудничество нашата молба към Вас е оттук нататък да изпращате всякаква информация за открити неточности и липси в картата, както и нови данни под формата на тракове директно на нашия е-мейл адрес: karta (маймунка) offroad-bulgaria (точка) com. Там има изградена система за обработка на съобщенията и информацията която изпращате ще бъде разгледана по-бързо и без възможност да бъде пропусната от екипа по разработка на картата. Също така полезната информация, изпратена на нашия е-мейл адрес Ви носи удължаване на абонаментния срок за безплатно обновление на картата. Неточностите и липсите по картата сами по себе си не представляват обект на дискусия и запълват страниците на форума с ненужно съдържание. Занапред съобщенията в раздел GPS, касаещи липса на данни или неточности по карта ОФРМ ще бъдат препращани към посочения по-горе е-мейл адрес и ще бъдат изтривани. Поради това ще ни улесните много ако не ги публикувате във форума, а ги изпращате директно на нашия е-мейл адрес.

                  С приятелски поздрав,
                  Екип ОФРМ
                  OFRM Team
                  Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                  Коментар


                  • До: Заедно да направим картата още по точна

                    здравейте обяснете ми като глъм човек как да записвам и изпращам данни от gps марка garmin nuvi 255 искам да помогна за разработката на картата ще ви бъда блягодарен ако обясненията са като за дете имам апарата от два дни ето e-mail-go4o.m@abv.bg машинката ми е с българско меню благодаря предварително

                    Коментар


                    • До: Заедно да направим картата още по точна

                      Здравейте имам картата на събин и гледам че е точна за Габрово около 50 до 70 % .Например ако някой е решил да посети село Шарани трябва да скачате от моста на околовръсното за Севлиево,а пътя минава под моста от индустриална зона север а ви уверявам че не е ниско около 50 м .Еднопосочната за полицията не е еднопосочна .Прахали не са Прахали ,а Петър Петров строй да не говорим за квартал Русеци че входовете на блоковете са показани като номера на блокове и т.н. .АЗ съм начинаещ в тази област ,но ще съм благодарен ако някой ми помогне да направя по точна картата за Габрово имамGPS MAP EDIT но много не мие ясно как след корекция на дадена карта да я направя съвместима за garmin .искам и да помогна за по подробна карта offroad 4.70 благодаря предварително

                      Коментар


                      • До: Заедно да направим картата още по точна

                        Първоначално публикуван от ravij Преглед на мнение
                        Здравейте имам картата на събин и гледам че е точна за Габрово около 50 до 70 % .Например ако някой е решил да посети село Шарани трябва да скачате от моста на околовръсното за Севлиево,а пътя минава под моста от индустриална зона север а ви уверявам че не е ниско около 50 м .Еднопосочната за полицията не е еднопосочна .Прахали не са Прахали ,а Петър Петров строй да не говорим за квартал Русеци че входовете на блоковете са показани като номера на блокове и т.н. .АЗ съм начинаещ в тази област ,но ще съм благодарен ако някой ми помогне да направя по точна картата за Габрово имамGPS MAP EDIT но много не мие ясно как след корекция на дадена карта да я направя съвместима за garmin .искам и да помогна за по подробна карта offroad 4.70 благодаря предварително
                        Прочети тази тема и ще разбереш, как и до къде да пишеш за неточности.
                        http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=18997
                        Успех
                        Garmin Nuvi 860 T

                        Коментар


                        • До: Заедно да направим картата още по точна

                          Първоначално публикуван от ravij Преглед на мнение
                          Здравейте имам картата на събин и гледам че е точна за Габрово около 50 до 70 % .Например ако някой е решил да посети село Шарани трябва да скачате от моста на околовръсното за Севлиево,а пътя минава под моста от индустриална зона север а ви уверявам че не е ниско около 50 м .Еднопосочната за полицията не е еднопосочна .Прахали не са Прахали ,а Петър Петров строй да не говорим за квартал Русеци че входовете на блоковете са показани като номера на блокове и т.н. .АЗ съм начинаещ в тази област ,но ще съм благодарен ако някой ми помогне да направя по точна картата за Габрово имамGPS MAP EDIT но много не мие ясно как след корекция на дадена карта да я направя съвместима за garmin .искам и да помогна за по подробна карта offroad 4.70 благодаря предварително
                          Благодаря за желанието да помогнете да направим картата още по добра. Редактирайте в GPSMapEdit карта и ни изпратете, поправената версия и ние ще я въведем в общата карта. Ако не можете да я отворите в GPSMapEdit пишете на е-меила за съпорт и ще ви дадем MP файл на Габрово и околността.

                          Коментар


                          • До: Заедно да направим картата още по точна

                            Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                            Благодаря за желанието да помогнете да направим картата още по добра. Редактирайте в GPSMapEdit карта и ни изпратете, поправената версия и ние ще я въведем в общата карта. Ако не можете да я отворите в GPSMapEdit пишете на е-меила за съпорт и ще ви дадем MP файл на Габрово и околността.
                            благодаря за отговорите .Още немога да се оправям с този форум добре но се уча трябва ми MP файл за да нанеса грешките .ще помоля Събин да ми даде на skype пратил съм го на imail

                            Коментар


                            • До: Заедно да направим картата още по точна

                              Извинявам се, но ще може ли да ми кажете дали с Nuvi 310 може да се записват тракове и ако да как Извинявам се ако не е тук мястото но...

                              Коментар


                              • До: Заедно да направим картата още по точна

                                Днес видях, че вече са отворили отбивката от магистралата София - Варна за крайезерния път направление Бургас.
                                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X