Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin nüvi 3790T

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Garmin nüvi 3790T

    Изписва ми следното...заети 0.98 ГБ от общо 1.72 ГБ.
    Има ли случай този модел да е с 2 ГБ? Което ме съмнява.

    Коментар


    • От: Garmin nüvi 3790T

      Здравейте,
      Може ли някой да сподели файла за фонетична клавиатура моля, че моята навигация се счупи да забива из София. Помня че sabin го беше споделил преди но не можах да го открия.
      Мерси

      Коментар


      • От: Garmin nüvi 3790T

        Пост 87 в тази тема би трябвало да свърши работа.
        Nothing comes from nothing...

        Коментар


        • От: Garmin nüvi 3790T

          Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
          Пост 87 в тази тема би трябвало да свърши работа.
          Много ти благодаря. Доста време се рових из темата последните няколко дни и все съм успявал да го изпусна.

          Коментар


          • От: Garmin nüvi 3790T

            Здравейте колеги,
            от скоро съм с 3790 и след като направих ъпдейт на Европейската карта от нея се вижда само сив екран давам маршрут смята го и тръгва да го симулира, но но не визуализира картата. Като превключа на нашата си бачка идеално. до 80 км се виждат контури и градове като дам + и сив екран. Моля ако някой може да помогне.
            Благодаря Предварително

            Коментар


            • От: Garmin nüvi 3790T

              Не са ти направили ъпдейта както трябва с читава карта!

              Коментар


              • От: Garmin nüvi 3790T

                Здравейте,
                имам нюви 3760 но хей така изведнъж му се счупи екрана...хихи...и то не къде а точно когато бях на път! Разбира се веднага си купих нов навигатор -2340-поне да мога да продължа пътуването си...
                Та по същество- моля за съвет и евентуално сервиз където може да се поправи нювито....
                Звъннах в Гармин но от там ме сюрпризираха с една цена около 400 лева и то при положение че ще си го поръчам....но не им се сърдя....явно са пушили повечко....хахаха

                Коментар


                • От: Garmin nüvi 3790T

                  Първоначално публикуван от radokmeta Преглед на мнение
                  Здравейте,
                  имам нюви 3760 но хей така изведнъж му се счупи екрана...хихи...и то не къде а точно когато бях на път! Разбира се веднага си купих нов навигатор -2340-поне да мога да продължа пътуването си...
                  Та по същество- моля за съвет и евентуално сервиз където може да се поправи нювито....
                  Звъннах в Гармин но от там ме сюрпризираха с една цена около 400 лева и то при положение че ще си го поръчам....но не им се сърдя....явно са пушили повечко....хахаха
                  Цените за ремонт са от Гармин Европа ... и са ненормални - факт.

                  Ето ти по евтино решение: http://www.ebay.com/sch/i.html?_trks...at=0&_from=R40

                  Без гаранции обаче!

                  Коментар


                  • От: Garmin nüvi 3790T

                    Колеги Здравейте,
                    Може ли някой да ми помогне с практическа информация?
                    Имам nuvi 3760 от доста време. Купих го с инсталирани карти на Европа 2011 и тази на ОФРМ. След като ми изтече поддръжката си купих отново пакет за Европа2013 и БГ с доживотен ъпдейт.
                    Въпроса ми е следния:
                    При свалянето на Европа 2013 нямам достатъчно свободно място в апарата. Нямам и SD / има слот за карта / . Мога ли да изтрия картите от директорията MAP и да сложа новите Европа 2013 + БГ.
                    Ще стане ли гимнастиката или да бягам за SD?!??
                    Благодаря предварително.
                    Поздрави
                    Стратегия за Национално оцеляване - Да си толкова прост, че никой да не иска да се занимава с теб.

                    Коментар


                    • От: Garmin nüvi 3790T

                      По-добре микро SD. Европата постоянно се увеличава и е по-добре на SD да са картата, jcv и 3d файловете.
                      Nothing comes from nothing...

                      Коментар


                      • От: Garmin nüvi 3790T

                        Благодаря!
                        Вече скочих в обувките към магазина.
                        Стратегия за Национално оцеляване - Да си толкова прост, че никой да не иска да се занимава с теб.

                        Коментар


                        • От: Garmin nüvi 3790T

                          Само за протокола.
                          Карта ТДК - 4 ГБ. Разпознава перфектно файл 2,86 ГБ.
                          Благодаря на ISG!
                          Стратегия за Национално оцеляване - Да си толкова прост, че никой да не иска да се занимава с теб.

                          Коментар


                          • От: Garmin nüvi 3790T

                            Вероятно знаете, че има ъпдейт на софтуера за 34хх, 35хх, 24х5, 25х5 - 7.60 от 07.01.13.

                            Changes from version 7.50 to version 7.60:
                            Fixed several Arabic text formatting and display errors.
                            Improved results returned from searches.
                            Fixed an error that caused routes not to highlight.
                            Fixed a communication issue on some non-US mobile networks.
                            Improved software stability.


                            И тук може да се види хисторито в страницата на Гармин
                            Nothing comes from nothing...

                            Коментар


                            • От: Garmin nüvi 3790T

                              Здравейте,аз имам 3790 със фирм 7.90 на 3490 и не ми харесва как са изобразени запаметените от мен точки, т.е стоят с икона на сърчице(фаворити), дали има начин да са изобразени с имената които им давам?

                              Благодаря
                              Дидо
                              Без Паджеро 2

                              Коментар


                              • От: Garmin nüvi 3790T

                                Отваряш любими, избираш си точка запаметена от теб /държиш за малко пръста върху нея/, трите чертички горе в дясно, редактиране, смяна на икона и става номера с иконата да се смени. Огледай менюто - ако се махне иконата би следвало да остава името, но не съм много сигурен. Ако го направиш - пиши как си го направил .
                                Nothing comes from nothing...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X