Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin nüvi 3790T

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Garmin nüvi 3790T

    Алекс - какво значи са го пооправили и е прекрасен? Щото грешките в позиционирането не са само при теб...
    Nothing comes from nothing...

    Коментар


    • От: Garmin nüvi 3790T

      Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
      Алекс - какво значи са го пооправили и е прекрасен? Щото грешките в позиционирането не са само при теб...
      Говоря за стандартният фърмуеър на 3790 - хареса ми, работи прекрасно и Няма грешки с позиционирането (поне по време на теста)

      Коментар


      • От: Garmin nüvi 3790T

        Здравейте!С nuvi 3790 флашнато на3490 съм.Карам няколко месеца с него в Гърция,с включена Европейска карта не съм забелязал грешки в позиционирането,да не би да го прави този номер само с OFRM-а?

        Коментар


        • От: Garmin nüvi 3790T

          Първоначално публикуван от damyanitch Преглед на мнение
          Здравейте!С nuvi 3790 флашнато на3490 съм.Карам няколко месеца с него в Гърция,с включена Европейска карта не съм забелязал грешки в позиционирането,да не би да го прави този номер само с OFRM-а?
          Грешката не би трябвало да зависи от картата.
          Явно имаш късмет

          Коментар


          • От: Garmin nüvi 3790T

            При мен грешката е само 4-5 метра

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:31723.png
Прегледи:1
Размер:63.3 КБ
ID:5358611Натиснете снимката за да я уголемите

Име:28954.png
Прегледи:1
Размер:63.5 КБ
ID:5358612

            но това е след около 5-тата минута, просто по бавничко позиционира.

            Коментар


            • От: Garmin nüvi 3790T

              Здравейте, след ъпдейт на 3790 с новия софт и качване на ОФРМ 5.80, нувито започва да зарежда, но стига само до: зареждане карти. Следва изгасване и при ново стартиране пак същото. Някакви съвети?
              [SIGPIC][/SIGPIC]

              Коментар


              • От: Garmin nüvi 3790T

                Първоначално публикуван от mirodo Преглед на мнение
                Здравейте, след ъпдейт на 3790 с новия софт и качване на ОФРМ 5.80, нувито започва да зарежда, но стига само до: зареждане карти. Следва изгасване и при ново стартиране пак същото. Някакви съвети?
                Цък и цък. Прочиташ първо второто цък внимателно, а с програмата от първото цък става по-лесно.
                Последно редактирано от ISG; 04-04-12, 21:33.
                Nothing comes from nothing...

                Коментар


                • От: Garmin nüvi 3790T

                  Привет колеги,

                  Моята навигация даде дефект. Не съм сигурен точно какво (според мен приличаше на дефектен NVRAM) и от геотрейд ми казаха че не подлежи на ремонт, но понеже е още в гаранция го подмениха с 3490. Въпроса ми е към притежателите на този модел - с какъв трафик ресивър пристигна вашата навигация? Тази която ми дадоха беше с GTM 36. А доколкото бях чел 3490LMT пристига с GMT 60? Ще съм благодарен ако някой сподели. Също ако някой има GMT 60, моля да сподели как се държи по нашите ширини - работи ли с трафика в българия и Гърция. Благодаря.

                  Коментар


                  • От: Garmin nüvi 3790T

                    Здравейте ! Направих следният гаф с 3490лт .Бях с последна версия на БГ карта 5.70 и всичко до тогава добре ,но след като излезе новата версия 5.80 разбрах ,че липсва безплатен абдейт и реших да кача от другото си нуви 1390Т което има такъв все още безплатен абдейт картата която свалих за него на 3490 .От тогава се включва самото устройство ,но стига до момента "зареждане на карти" и изключва .През USBкабела прави същото!Опитвах се да го ресетна ,но няма никакъв ефект .Опитах и SDкарта на която качих картата 5.70 с която работеше ,но и това не помогна !Да не би ,да се е блокирал самият уред по този начин ?

                    Коментар


                    • От: Garmin nüvi 3790T

                      Първоначално публикуван от alexuomo Преглед на мнение
                      Здравейте ! Направих следният гаф с 3490лт .Бях с последна версия на БГ карта 5.70 и всичко до тогава добре ,но след като излезе новата версия 5.80 разбрах ,че липсва безплатен абдейт и реших да кача от другото си нуви 1390Т което има такъв все още безплатен абдейт картата която свалих за него на 3490 .От тогава се включва самото устройство ,но стига до момента "зареждане на карти" и изключва .През USBкабела прави същото!Опитвах се да го ресетна ,но няма никакъв ефект .Опитах и SDкарта на която качих картата 5.70 с която работеше ,но и това не помогна !Да не би ,да се е блокирал самият уред по този начин ?
                      Това което си направил нали знаеш, че е равностойно на кражба? Все едно си ми бръкнал в джоба и си ми откраднал 40лв - няма разлика!

                      Коментар


                      • От: Garmin nüvi 3790T

                        Здравейте! С флашнато nuvi 3790 съм,ползвам само Европейската карта,/с доживотно обновяване съм/,но сега не се появява папка G2S Появи се нова папка SID,но My Trends изчезна,по рано с оригиналния 3790 имаше,сега с 3490 няма?Каква е причината?Благодаря!

                        Коментар


                        • От: Garmin nüvi 3790T

                          Първоначално публикуван от damyanitch Преглед на мнение
                          Здравейте! С флашнато nuvi 3790 съм,ползвам само Европейската карта,/с доживотно обновяване съм/,но сега не се появява папка G2S Появи се нова папка SID,но My Trends изчезна,по рано с оригиналния 3790 имаше,сега с 3490 няма?Каква е причината?Благодаря!
                          Здрасти. Иконата за My Trends може и да я няма, но отвори Настройки, избери Устройство и там би трябвало да има Хронология пътуване, да е маркирано и да включва myTrends, Къде съм бил и Регистър на пътуванията.

                          Коментар


                          • От: Garmin nüvi 3790T

                            Благодаря,колега!Всичко е включено както казваш,но функцията не действа! Икона не се показва,като включиш навигатора,трябва да ти предложи маршрут който е запомнил,но при мен нещо се обърка и сега не работи.

                            Коментар


                            • От: Garmin nüvi 3790T

                              Първоначално публикуван от damyanitch Преглед на мнение
                              Здравейте! С флашнато nuvi 3790 съм,ползвам само Европейската карта,/с доживотно обновяване съм/,но сега не се появява папка G2S Появи се нова папка SID,но My Trends изчезна,по рано с оригиналния 3790 имаше,сега с 3490 няма?Каква е причината?Благодаря!
                              Е как така изчезна? Сама ли изчезна?
                              И аз съм с такова нуви и директорията си седи. Тя си е в /.System Прилагам скрийншот:
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:G2S.jpg
Прегледи:1
Размер:43.1 КБ
ID:5363415
                              Отделно файла вътре е за 2012.40NTU. За NT е малко по-различен май.
                              Ако функцията работи трябва да виждаш нещо такова до картите:
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:9923.png
Прегледи:1
Размер:83.1 КБ
ID:5363414
                              За да работи функцията трябва да се има предвид и това /долу горе малко след средата на поста е писано за traffic trends и mytrends/.
                              Nothing comes from nothing...

                              Коментар


                              • От: Garmin nüvi 3790T

                                Здравейте!Ще добавя папката G2S,ръчно да видя какво ще се получи,иначе всички файлове са така както писахте!Защо в оригиналния соф.на 3490 няма тази папкаG2S?Натиснете снимката за да я уголемите

Име:177983.png
Прегледи:1
Размер:72.4 КБ
ID:5363420

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X