Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin nüvi 3790T

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Garmin nüvi 3790T

    Странно, при мен стана, Нувито е в режим на Mass storage. За 2 минутен клип-25 минути го копира във вътрешната памет и да, тръгна. НЕ мисля, че ще тръгна да си качвам филм за гледане с тази скорост-ми то ще отнеме часове. А и въпроса с със субтитрите не е решен, та нещо май приятна ама излишна екстра ми си вижда това...

    Коментар


    • От: Garmin nüvi 3790T

      Ако човек иска да го ползва винаги може да си намери програма за конвертиране XVID(като най-разпространен)>WMV а ако иска субтитри да си ги енкодва в WMV-то но пак ще отнема време ! А копирането чрез SD карта е в пъти по-бързо отколкото през Гармина.

      Коментар


      • От: Garmin nüvi 3790T

        Първоначално публикуван от peshoa Преглед на мнение
        Странно, при мен стана, Нувито е в режим на Mass storage. За 2 минутен клип-25 минути го копира във вътрешната памет и да, тръгна. НЕ мисля, че ще тръгна да си качвам филм за гледане с тази скорост-ми то ще отнеме часове. А и въпроса с със субтитрите не е решен, та нещо май приятна ама излишна екстра ми си вижда това...
        Колега, все пак това е GPS навигатор, не таблет или iPhone, просто са добавили още една-две функционалности без да се търси перфекционизъм в това.
        При мен прехвърлянето стана за около 40 сек. на вътрешната памет на 130 mb, възможно е да е от USB порта на компа ти.
        На SD картата също качих два клипа и няколко папки с музика и там се справи за по-малко от 20 сек.

        Коментар


        • От: Garmin nüvi 3790T

          Здравейте ,имам следния проблем ,с 3790 и по конкретно с трафика.С един приятел си купихме от един магазин едно и също устройство на една и съща цена - Гармин 3790.Трафика върви на двете устройства но само на единия кабел и трафик приемник .Може ли нещо да се направи на другия трафик приемник, защото според мен проблема е там...

          Коментар


          • От: Garmin nüvi 3790T

            Първоначално публикуван от plmko Преглед на мнение
            Здравейте ,имам следния проблем ,с 3790 и по конкретно с трафика.С един приятел си купихме от един магазин едно и също устройство на една и съща цена - Гармин 3790.Трафика върви на двете устройства но само на единия кабел и трафик приемник .Може ли нещо да се направи на другия трафик приемник, защото според мен проблема е там...
            Може ли пак да обясните, че нещо не схванах. Искате да кажете, че на два еднакви апарата със закачени трафик антени, единия дава трафика, а другия не - така ли е?
            Ако е така отивате на тази страница и четете как се активира трафика, защото най-вероятно просто на единия приемник не е активиран.
            Nothing comes from nothing...

            Коментар


            • От: Garmin nüvi 3790T

              Не и на двата приемника трафика е активиран ,но когато сваля приемника с работещ трафик от моята стойка, и го сложа на стойката на приятеля ми трафика изчезва.

              Коментар


              • От: Garmin nüvi 3790T

                Значи на едната стойка въобще не работи трафика, а на другата работи и на двата апарата? Ако е така - спроед мен в сервиза.
                Последно редактирано от ISG; 16-01-12, 20:46.
                Nothing comes from nothing...

                Коментар


                • От: Garmin nüvi 3790T

                  Здравейте! За сервиза е,според мен грешката е в кабела

                  Коментар


                  • От: Garmin nüvi 3790T

                    Благодаря ,ще се опитам да сменя кабела, а ако не в сервиза.

                    Коментар


                    • От: Garmin nüvi 3790T

                      Първоначално публикуван от plmko Преглед на мнение
                      Благодаря ,ще се опитам да сменя кабела, а ако не в сервиза.
                      Трафика на единият кабел не работи. Активацията е към кабела а не към устройството.

                      Коментар


                      • От: TrafficTrends

                        Здравейте,
                        Интересуваме как работи функцията trafficTrends. Активирал съм е на моя GPS от 8 месеца и до момента не съм забелязал абсолютно никаква промяна каквато пише в описанието на GPS а то е:
                        С trafficTrends, Вашият nuvi: 2360LT автоматично научава тенденциите в трафика в зависимост от деня и часа и избира маршрута Ви така, че да избегнете трафика.
                        Благодаря Ви предварително.

                        Коментар


                        • От: TrafficTrends

                          Първоначално публикуван от Dimitar Kolev Преглед на мнение
                          Здравейте,
                          Интересуваме как работи функцията trafficTrends. Активирал съм е на моя GPS от 8 месеца и до момента не съм забелязал абсолютно никаква промяна каквато пише в описанието на GPS а то е:
                          С trafficTrends, Вашият nuvi: 2360LT автоматично научава тенденциите в трафика в зависимост от деня и часа и избира маршрута Ви така, че да избегнете трафика.
                          Благодаря Ви предварително.
                          Привет колега,
                          забрави за тази екстра ако ползваш картатa за БГ. За да работи това, трябва да ползваш в БГ картата на Европа, като също така трябва да са сложени и всичките добавки към тази карта, а именно файлове с разширение .G2S в дир G2S и с разширение DB в дир. SQlite. Случайно да имаш такива файлове към картата на БГ? Такa, че колега, това е пореднотo нещо за което си платил като екстра, но...не можеш да ползваш тук....силно ми напомня за номера с 1490TV....

                          Коментар


                          • От: Garmin nüvi 3790T

                            Искам да премахна картата City Navigator Europe с която върви моя Гармин Nuvi 3790T. Понеже има и други файлове освен основния ИМГ и 3д файла моля за информация кои файлове да изтрия за да премахна картата на Европа напълно.
                            Истината е някъде там...

                            LZ2-009

                            Коментар


                            • От: Garmin nüvi 3790T

                              Първоначално публикуван от VoodooServ Преглед на мнение
                              Искам да премахна картата City Navigator Europe с която върви моя Гармин Nuvi 3790T. Понеже има и други файлове освен основния ИМГ и 3д файла моля за информация кои файлове да изтрия за да премахна картата на Европа напълно.

                              В скритата директория .System трябва да имаш следните файлове, ако си с последната версия на City Navigator Europe NT 2012.40:

                              gmapprom.img- 2637824000
                              GMAP3D.IMG- 455640
                              SID \ tendencias de trafico D342702.SID v2: 286224
                              GMAPTZ.IMG 582
                              ASR \ 01YYKWSG.SRX 37643
                              ASR \ 01YYKWSJ.ASR 141671
                              ASR \ 01YYKWSV.ASR 7234
                              ASR \ 01YYKWSH.ASR 38859
                              ASR \ 01YYKWSL.ASR 135183
                              ASR \ 01YYKWSN.ASR 127863
                              ASR \ 01YYKWSP.ASR 191423
                              ASR \ 01YYKWSR.ASR 109386
                              ASR \ 01YYKWST.ASR 50138
                              ASR \ 01YYKWSX.ASR 11122
                              ASR \ 01YYKWSZ.ASR 133479
                              JCV \ D3048050A.JCV 360106
                              SID \ D3414030A.SID 164063
                              SID \ D3175040A.SID 191422
                              SID \ D3176040A.SID 282855
                              SQLite \ D3413030A.DB

                              В директорията JSV има един файл OFRM. JSV. Той е за българската карта. Него не го трий.

                              Коментар


                              • От: Garmin nüvi 3790T

                                За тези, които още не са си сменили софтуера на 3790 с 3490 - излезе ъпдейт на софтуера 4.80
                                Код:
                                 http://www8.garmin.com/software/nuvi37xx_GCDFile__480.gcd 
                                 Changes made from version 4.70 to 4.80: Updated to comply with France Safety Camera decree. 
                                Fixed a bug that caused the device to lose turn information while recalculating a route when near a junction.
                                  Fixed a bug that caused the unit to freeze when receiving traffic information from a GTM36 cable.
                                Nothing comes from nothing...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X