Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin nüvi 3790T

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Garmin nüvi 3790T

    Първоначално публикуван от damyanitch Преглед на мнение
    Често задавани въпроси и упътвания от типа "Как се прави това" Колега в тази тема е описано как се флашва нуви 3790 прочети добре и ще се справиш.
    Аз съм с оригинално 3490 LMT и исках да си активирам mp3 и видео плейара по описания в тази тема начин, затова попитах тук. Не съм искал да флашвам устройството - явно грешно сте ме разбрали. Има ли начин да се активират тези екстри на този навигатор?

    Коментар


    • От: Garmin nüvi 3790T

      Първоначално публикуван от peanba Преглед на мнение
      Аз съм с оригинално 3490 LMT и исках да си активирам mp3 и видео плейара по описания в тази тема начин, затова попитах тук. Не съм искал да флашвам устройството - явно грешно сте ме разбрали. Има ли начин да се активират тези екстри на този навигатор?
      Трябва да си ъпдейтнеш управляващия софтуер до версия 4,8 с "WebUpdater", след това си направи една папка Music (може и друга изпробвано) на навигацията или на SD карта, в нея слагаш някоя *.mp3 и си готов.
      Доброто не струва скъпо, но много се цени !

      Коментар


      • От: Garmin nüvi 3790T

        Първоначално публикуван от enevi Преглед на мнение
        Трябва да си ъпдейтнеш управляващия софтуер до версия 4,8 с "WebUpdater", след това си направи една папка Music (може и друга изпробвано) на навигацията или на SD карта, в нея слагаш някоя *.mp3 и си готов.
        Софтуера ми е ъпдейтнат до версия 4.80, в папката Garmin съм копирал двата празни файла "DeviceConfig_VideoPlayback_Enabled.xml" и "DeviceConfig_MP3_Enabled.xml", създал съм в същата папка папки Music и Video и в тях съм копирал съответно mp3 и видео файлове, но не се получава нищо. В менюто с приложения не се виждат двата плейара. Някой успял ли е да ги подкара на оригинално nuvi 3490LMT?

        Коментар


        • От: Garmin nüvi 3790T

          Здравейте! Отворете тази папка намерете файловете с който се активират аудио и видео плеъра,копирайте ги в папка Garmin направете си папки Music;Video на SD карта или в навигатора.Трябва да си ъпдейтнете управляващия софтуер до версия 4,8 с "WebUpdater", ако навигатора не се рестартира сам,го направете Вие.В меню Приложения трябва да се появят Видео и аудио плеъри,след това това в папките си копираш МР3 и Видео файлове. ПРИЯТНО ГЛЕДАНЕ!
          Прикачени файлове

          Коментар


          • От: Garmin nüvi 3790T

            Първоначално публикуван от damyanitch Преглед на мнение
            Здравейте! Отворете тази папка намерете файловете с който се активират аудио и видео плеъра,копирайте ги в папка Garmin направете си папки Music;Video на SD карта или в навигатора.Трябва да си ъпдейтнете управляващия софтуер до версия 4,8 с "WebUpdater", ако навигатора не се рестартира сам,го направете Вие.В меню Приложения трябва да се появят Видео и аудио плеъри,след това това в папките си копираш МР3 и Видео файлове. ПРИЯТНО ГЛЕДАНЕ!
            Прикачени файлове
            Всички тези неща съм ги направил, но не ми се появяват видео и аудио плеъра.

            Коментар


            • От: Garmin nüvi 3790T

              Някъде грешиш,трябва да се появят!?В папката Garmin се намира XML файла Garmin Device отвори го да видиш има ли Видео и аудио плеър в софтуера на навигатора?Папките видео и музика ги махни от папката Garmin,копирай ги като самостоятелни папки.Ако не се получава копирай всички фаилове от Enable Features files,един по един в папка Garmin,и рестартирай,трябва да стане,щом при всички става.Успех!

              Коментар


              • От: Garmin nüvi 3790T

                Нещата станаха след като копирах всички файлове от папката "Enable Features filea". Забелязах, че файловете които копирах изчезнаха от папка Garmin след рестарт на устройството. При вас така ли е?

                Коментар


                • От: Garmin nüvi 3790T

                  Да файловете след копирането изчезват!

                  Коментар


                  • От: Garmin nüvi 3790T

                    Случайно докато тестваме новата карта забелязах, че ако ГПС-а е ориентиран като портрет показва JCV-тата и картата заедно:

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:111409.jpg
Прегледи:2
Размер:66.1 КБ
ID:5358488

                    Коментар


                    • От: Garmin nüvi 3790T

                      Но само като портрет - нали така? И това само за новата версия?
                      Nothing comes from nothing...

                      Коментар


                      • От: Garmin nüvi 3790T

                        Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
                        Но само като портрет - нали така? И това само за новата версия?
                        Би трябвало да работи и със старата, но не съм го тествал. Иначе да, само на портрет работи. Това което е новото за 5.80 е надписа отгоре.

                        Коментар


                        • От: Garmin nüvi 3790T

                          Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                          Би трябвало да работи и със старата, но не съм го тествал. Иначе да, само на портрет работи.
                          Работи с версия 5.70, изпробвано на нуви 3490. Има обаче друго, JCV не се виждат, когато има изграден маршрут и примерно започнат да се разглеждат от списъка, какви завои ти предстоят за този маршрут, ако някое разклоние (кръстовище) има JCV, то не се вижда (това е само за българската карта, с европейската го няма този проблем) ...
                          Последно редактирано от enevi; 22-03-12, 17:41.
                          Доброто не струва скъпо, но много се цени !

                          Коментар


                          • От: Garmin nüvi 3790T

                            При мен има проблем с плейването на ави-та. Уж ги поддържа, но казва, че не може да пусне файла.
                            Някакви идеи ?
                            Пробвах и други формати, но на wmv пък цепи яко.

                            Коментар


                            • От: Garmin nüvi 3790T

                              Първоначално публикуван от kles Преглед на мнение
                              При мен има проблем с плейването на ави-та. Уж ги поддържа, но казва, че не може да пусне файла.
                              Някакви идеи ?
                              Пробвах и други формати, но на wmv пък цепи яко.
                              Файла трябва да е некодирано ави(т.е. да не е кодирано с divx или xvid кодек). Плейва добре мр4 файлове.

                              Коментар


                              • От: Garmin nüvi 3790T

                                След няколко месеца експерименти, се върнах на оригиналният фърмуеър на 3790. Стана ясно, че поне при мен 3490 софтуера, не се разбира с ГПС часта на 3790 и грешките в позиционирането понякога (често) са огромни (до 150-200 метра), което в непознато място е Неприемливо за навигиране!
                                Нищо, 3790 междувременно са го пооправили и е прекрасен

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X