Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новото Нюви765Т

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Новото Нюви765Т

    Потвърждавам , днес ъпдейтвах Nuvi765 до 4.40.

    Коментар


    • От: Новото Нюви765Т

      Защо тогава Гармин пишат 7хх, а не 7х0 примерно... Явно всичко трябва да се проверява по няколко пъти от моя страна!
      Nothing comes from nothing...

      Коментар


      • Проблем с nuvi 765T

        Здравейте колеги. Заредих БГ картата city-cyr5.80 европейската 2013.10 уникод варианта на nuvi 765T. Картите са отключени и се виждат в менюто, но при задаване на дестинация за навигиране започва да изчислява маршрута, стига 99% и изписва "Невъзможно е да се изчисли маршрут". Това съобщение го изкарва и на двете карти( от менюто за картите съм активирал само една от тях). Преди това ъпдейтнах до последна версия на софтуера през WebUpdater и сега ми показва само допълнителни езици за сваляне. Откъде може да е проблема с изчисляването на маршрути?

        Коментар


        • От: Проблем с nuvi 765T

          Преинсталирай пак софтуера и като си запишеш пои и траковете му направи хардресет. И аз имах такъв проблем, но със 760. Оправи се, но беше гадно.
          Нещо бутах и в системното меню - това от батерията, но вече не помня. Тази операция със софта и хардресета я правих поне 2 пъти. Изчистих всичко, което можеше да се изчисти като логове, пои та и т.н. и тръгна. Пробвай - другия вариант е да се върнеш на предишната версия на софтуера.
          Nothing comes from nothing...

          Коментар


          • От: Новото Нюви765Т

            Няколко пъти правих софт и хард ресет, и преинсталация на софтуера от WebUpdater но нищо не помага. За съжаление нямам предишна версия, на сайта на Гармин има само 4.40, а линковете от"Често задавани въпроси и упътвания от типа "Как се прави това" не можах да намеря версия за това устройство, а и до сега не съм правил връщане към предишна версия и не знам дали няма да "убия" устройството.

            Коментар


            • От: Новото Нюви765Т

              А ако оставиш само една карта в Нувито ( да я преименуваш така , че да не я вижда изобщо) какво става?

              Коментар


              • От: Новото Нюви765Т

                Оставих само БГ картата, другата я изтрих, същата работа. Накрая оставих само базовата карта и пак не ще.

                Коментар


                • От: Новото Нюви765Т

                  Опитай с тайванския фърм от тук http://www.garminclub.bg/index.php?topic=606.0.На мен лично повече ми допада от EU фърма.Ако отново сложиш уникод версията на CNE не търси адреси.Успех.

                  Коментар


                  • От: Новото Нюви765Т

                    Проблемът се оказа в JSV файла на БГ картата. Не го бях изтрил и дори когато бях оставил само базовата карта, пак не щеше да изчислява маршрути. След преинсталация нещата тръгнаха. Четох в чужди форуми, че на по-старите нувита уникод варианта на европейската карта също създавал същия проблем, затова сложих NT варианта. Утре ще пробвам отново с NTU и ако пак не ще да изчислява ще пиша отново за сведение на другите собственици на nuvi 765T.

                    Коментар


                    • От: Новото Нюви765Т

                      nuvi 7x5 (GCD File) software version 4.50
                      Код:
                         
                      http://www8.garmin.com/support/download_details.jsp?id=4357 http://www.garmin.com/software/nuvi7x5_GCDFile__450.gcd 
                      Changes made from version 4.40 to 4.50: 
                      Fixed an error that sometimes caused the device to disconnect when updating the map
                      Nothing comes from nothing...

                      Коментар


                      • От: Новото Нюви765Т

                        Уникоде версията на CN е само за определени модели, а за старите да не говорим, прави всякъкви проблеми, минах вече по тоя път
                        City Navigator Europe NT Unicode :"Unicode version includes cyrillic and some other languages characters , it will work fine just in newer devices like 37xx 2xxx etc.Adresses search dont work properly in other devices. The coverage is the same than in normal NT map"

                        май за старите nuvi няма да работи коректно търсенето по адрес

                        CN 2013.21 NTU - пробвах с нея-работи и на 2 те устройства

                        Коментар


                        • От: Новото Нюви765Т

                          GARMIN DEZL 770 вижда карти NT, но ги дава неотключени - а те са.
                          На този модел GARMIN как се подкарва карта извън ъпдейта
                          Примерно картата на България OFRM Geotrade я нямам в устройството и въпреки, че е отключена - навигацията я вижда заключена

                          Коментар


                          • От: Новото Нюви765Т

                            Е щом я вижда, значи не е заключена, иначе как я виждаш. Къде я гледаш картата и как реши че е заключена?

                            Коментар


                            • От: Новото Нюви765Т

                              Навигацията при стартиране ми изписва проблема...като я стартирам - вярно е, че не я вижда

                              Коментар


                              • От: Новото Нюви765Т

                                Вижда я при стартирането и изписва, че не може я разчете...после като стартирам навигацията - не я вижда

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X