Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

    Първоначално публикуван от aksen Преглед на мнение
    Привет !

    От КАТ-Русе ни казаха,че Сряда ще можем да регистрираме платформата,ако това се случи сме с ВАС

    Да попитам трябвали да слагам Разр2 ките на ЛТЗ-а или да карам с Дънлопа на прехода ?
    Стига да има достатъчно грайфер - карай с дънлопа ........ Разр 2 са доста меки и ако попаднеш на чакълирани пътища ще отидат за "нула" време ..........


    Последно стедата на идната седмица да се разберем какво правим ???!!!...
    0887 246718

    Коментар


    • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

      Нещо пак се загубихте никой нищо не казва
      Днес говорих за Хотел между Несебър и Равда близо е до аква парка и до плажа на тихо място е има малък басейн за разхлаждане и място на което да се съберем ако решим вечерта да хапнем и да пийнем
      40лв. Двойна стая http://www.bgnesebar.com/dreamsholidays.aspx
      Ако ви харесва кажете да знам колко стаи да резервирам.
      Днес ще се видим с Бат Ванко да обсъдим маршрута и детайли по пътуването.
      Стефан предложи за да не се делим горе на две групи да тръгнем отделно нашата група и групата от Търговище и Русе и да се търсим някъде накрая на пътуването.
      Но пак каквото кажете за мен няма значение да караме по голяма група.
      Остава под въпрос асистенцията ... Все още нямаме такава което май е най големия проблем за момента ,но продължавам да търся такава.
      Трябва да решим на кой аква парк ще ходим Този на Равда това са цените и сайта им.

      http://www.aquaparadise-bg.com/#info?lang=bg&inf=2

      Аква парк Слънчев бряг

      http://www.aquapark.bg/bg/rides_slides

      Аз май съм за Равда но групата ще реши на кой точно да сме
      Последно редактирано от boianpas; 13-07-10, 08:45. Причина: Допълване

      Коментар


      • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

        Първоначално публикуван от boianpas Преглед на мнение
        Нещо пак се загубихте никой нищо не казва
        Днес говорих за Хотел между Несебър и Равда близо е до аква парка и до плажа на тихо място е има малък басейн за разхлаждане и място на което да се съберем ако решим вечерта да хапнем и да пийнем
        40лв. Двойна стая http://www.bgnesebar.com/dreamsholidays.aspx
        Ако ви харесва кажете да знам колко стаи да резервирам.
        Днес ще се видим с Бат Ванко да обсъдим маршрута и детайли по пътуването.
        Стефан предложи за да не се делим горе на две групи да тръгнем отделно нашата група и групата от Търговище и Русе и да се търсим някъде накрая на пътуването.
        Но пак каквото кажете за мен няма значение да караме по голяма група.
        Остава под въпрос асистенцията ... Все още нямаме такава което май е най големия проблем за момента ,но продължавам да търся такава.
        Трябва да решим на кой аква парк ще ходим Този на Равда това са цените и сайта им.

        http://www.aquaparadise-bg.com/#info?lang=bg&inf=2

        Аква парк Слънчев бряг

        http://www.aquapark.bg/bg/rides_slides

        Аз май съм за Равда но групата ще реши на кой точно да сме
        Да почна от последното: Аквапарк-изберете Равда. /Инфо от жена ми, която години наред води дечурлига и в двата парка./ Освен това точно с/у аквапарка на Равда е мястото където можем да оставим машините /при Стоян Козаров/

        Но все пак дайте трак да видим дали се засичат. И с какъв разчет тръгвате? В колко часа очаквате да сте на аквапарка? Яз. Тича е прелял и е потопил и ниви и пътища /инфото е от понеделник/.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

          Значи аква парка е решен на нас ни е на 200-300м от хотела.
          Остава да решим трака по който ще тръгнем.Все още го нямаме.
          Генчев вие хотел намерихте ли да знам за резервации , че сега там е сезона и са малко трудни да знам какво да правим.
          Асистенция мисля че намерих за сега но ще видим до събота има време

          Коментар


          • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

            Привет !

            Ние сме готови,платформата е регистрирана-С вас сме
            Колега boianpas ни ще тръгнем с групата от Търговище,понеже нямаме ГПС и не познаваме местността.
            Honda TRx 700ХХ , Yamaha Raptor 700 SE
            Audi A6 2.5 TDi , Audi Q7 3.0 TDi

            Коментар


            • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

              Така като гледам, нещата добиват следния вариант:
              Групата от Търговище и Русе пътуват заедно.
              Групата от Сливен, Ямбол и Сунгурларе пътуват заедно.....
              Малко вероятно да се слеят по пътя, но не и невъзможно.....
              Търсим се там .......
              Вечерта здрав купон......
              Неделя сутрин ....... здрав купон .........
              ......... и черта обратно - като може да се движим до някъде двете групи заедно ........

              Като екстра Боян САМ предложи да предостави каската си с хелмет камерата за едно спускане по "камикадзето" в Аквапарка......... е АЗ с удоволствие приех)
              Така, че читателите да тръпнат в очакване на подробния репортаж от преходчето със атрактивни кадри от мястото на събитието....... (ВСЕ ОЩЕ не е КЪСНО и други желаещи да се включат в това приятно преживяване!!!)

              Времето обеща да бъде с нас ..........
              0887 246718

              Коментар


              • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                Първоначално публикуван от Стефан Слабов Преглед на мнение
                Така като гледам, нещата добиват следния вариант:
                Групата от Търговище и Русе пътуват заедно.
                Групата от Сливен, Ямбол и Сунгурларе пътуват заедно.....
                Малко вероятно да се слеят по пътя, но не и невъзможно.....
                Търсим се там .......
                Вечерта здрав купон......
                Неделя сутрин ....... здрав купон .........
                ......... и черта обратно - като може да се движим до някъде двете групи заедно ........

                Като екстра Боян САМ предложи да предостави каската си с хелмет камерата за едно спускане по "камикадзето" в Аквапарка......... е АЗ с удоволствие приех)
                Така, че читателите да тръпнат в очакване на подробния репортаж от преходчето със атрактивни кадри от мястото на събитието....... (ВСЕ ОЩЕ не е КЪСНО и други желаещи да се включат в това приятно преживяване!!!)

                Времето обеща да бъде с нас ..........
                Добре де ама поне пуснете трак да видим къде можем да се засечем и разчет за тръгване. Нашия трак е към 170 км. Стар-07,00ч. от Търговище.
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                  Не сме го измислили все още трака.
                  Никой не каза за хотела ?
                  Резервирал съм 3 стаи за момента за нас.
                  Групата от Търговище и Русе имате ли осигурено спане да знаем ако трябва да резервирам ?
                  Ще имаме асистенция с кола брат ми ще кара по пътя с платформата и ще носи багажа.

                  Коментар


                  • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                    Първоначално публикуван от boianpas Преглед на мнение
                    Не сме го измислили все още трака.
                    Никой не каза за хотела ?
                    Резервирал съм 3 стаи за момента за нас.
                    Групата от Търговище и Русе имате ли осигурено спане да знаем ако трябва да резервирам ?
                    Ще имаме асистенция с кола брат ми ще кара по пътя с платформата и ще носи багажа.
                    Надявам се колегите от Русе да се обадят директно в хотела /така разбрах/, а ние от Т-ще ще спим в Сл. бряг при жена ми, тя ъъ... мениджира ресторант Чайна Таун на автогарата в комплекса.
                    Вие колко човека сте по предварителен разчет?
                    Моето АТВ е още в насипно състояние, но се надявам, че Дидо ще го събере до събота. С нетърпение очаквам да тръгнем и да се видим. Допило ми се е от тази ренегадната мускЕтова.
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                      За сега сме Аз, Цецо , Стефан и Бат Ванко. (които ще караме) може и други да има за сега сме това.

                      Коментар


                      • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                        Сложихте ли банския ?
                        Аз моя от 2 дена го държа в готовност вече нямам търпение да тръгваме
                        Не остана !
                        Така значи говорих с Бат Ванко и ще гледаме да излезем от Сунгурларе до с.Дъскотна по билото на Стара планина. Значи някъде там трябва да се засечем групите след с.Дъскотна.
                        Предполагам че траковете ни после ще са еднакви.
                        Уговорката е за 8-8:30 да тръгнем от Сунгурларе.
                        И ще гледаме в 15:00 да сме на Аква парка в Равда.
                        Да хванем промоцията И неделята да ни остане свободна да караме заедно обратно.
                        Това е май засега. Ако има някакви промени пишете.

                        Коментар


                        • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                          Какво става колеги? Разкажете нещо, пуснете снимки, видео...

                          Е и аз присъствах на разходката, но не снимах, а само се возех. И така понеже пуканките ми дразнят гърлото съм се заредил със студена бира и вкусни мезета и съм в очакване...

                          Във "фейса" Боян се е отразил, очакваме и тук да го направи.
                          Последно редактирано от s_s1; 19-07-10, 12:50.
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                            Време е за така очаквания репортаж
                            Генчев надявам се бирата и мезетата не са свършили
                            Първо да кажа че ми хареса много разходката доста покарахме поне аз.
                            Благодарности на всички които взеха участие в това пътуване.
                            Благодарности на Стоян Козарев който беше нашия домакин и ни прибра машините на съхранение.
                            Благодарности и на Генчеви за вечерята.
                            И така малко снимки
                            От тук започна моето пътушане с.Шивачево


                            Леко допитване до ГПС-а за път до Дъскотна


                            32 инчовия цветен ГПС на бате Стефчо



                            Доста коловози минахме ...



                            Да проверим щетите



                            Малко почивка за по една бира. Човека беше много гостоприемен черпи ни бира.
                            Не знам кое е селото но ако чете евала. Не останаха вече такива хора.


                            Това беше пътя по който се движехме беше доста добре обозначен и маркиран



                            Лек ремонт на стойката на ГПС-а. (Носете си свински опашки че в гората са скъпи )


                            Този автобус малко преди да пристигнем е имал близка среща с влак но за щастие се е оттръвал с малко



                            Срещата с групата от Търговище и Русе които похапват докато ни чакат



                            Обща снимка на групата на една чешма в гората но и забравих името.


                            Най накрая бензиностанция бензина ми свърши точно като паркирах голям късмет




                            Малкия Генчев размишлява докато му ремонтират АТВ-то



                            Дидо в действие



                            Обща снимка пред телевизионната кула



                            И от тук започва веселата част

                            Стоян Козарев на супичка



                            На маса ни е най добре





                            Наздраве на компанията



                            Вече сме на Аква Парка готови за дивеене



                            Нека ни е лошо



                            Снимките бяха малко но за сметка на това има много видео което в момента се обработва
                            Очаквайте видео репортажи.
                            Клиповете от Аква парка са излезли добре Ще чакаме бат Ванко да ги качи

                            Коментар


                            • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                              Здравейте !

                              Получи се много хубаво каране.
                              Благодаря на Диян,че се съгласи да оставим колата в неговия гараж,благодаря на семейство Генчеви,че приеха да тръгнем с тях и ни направиха част от това каране и благодаря за вкусната вечеря
                              Благодарности на Цветан,че осигури транспорт на атв-та та ни до Търговище.
                              Благодарности на Стоян и семейството му,че ни прибраха машините.

                              Малко снимки:





                              Тук във кадър Генчев старши и Диян.

                              Генчев младши

                              Тук до като Стоянчо правеше основен ремонт,спря един господин със червена ладичка и попита колко струва 1 атв , леко изплашен от цифрата се качи в ладичката си и каза,че имала климатик,когато отвори прозореца....никои не разбра какво имаше в предвид.

                              Срещата със групата от Сливен.


                              Това бяха снимките,малко,но от сърце....
                              Последно редактирано от aksen; 19-07-10, 19:50.
                              Honda TRx 700ХХ , Yamaha Raptor 700 SE
                              Audi A6 2.5 TDi , Audi Q7 3.0 TDi

                              Коментар


                              • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                                Браво,евала за разходката и организацията

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X