Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

    Аз съм вътре на 100% - само по с време кажете датата за да мога да се организирам....
    И определено ми се кара по някой нов маршрут ......
    0887 246718

    Коментар


    • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

      Днес сложих глашината сега няма проблеми с нея но предния ми ляв шарнир хлопа и то яко ...
      голям луфт има ябълковидния болт
      и май никаде го няма ...
      Някой ако знае от къде да го намеря или някакъв заместител да казва

      Коментар


      • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

        На 20.06 ще направим едно леко каране.
        Тръгване от гр.Шивачево през връх Чумерна до гр.Елена
        Ще има мотори и АТВ-та
        Който иска да заповяда
        в 9:30-10:00 Сбирка на площадчето пред Механата
        Ще пиша на колегите от Елена ако искат да се срещтнем някъде.

        Коментар


        • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

          Аз за съжаление съм в бокса ......
          Блокирал цилиндър на крачната спирачка - пръснат спирачен маркуч - изгорял супурт - чисто нови накладки (на "кино") - крив (от голямата температура) спирачен диск ......

          АБЕ ...... то на мен ще ми се падне или глуха акула или свирка без топче ...

          В понеделник поръчвам частите ......... и започва голямото чакане .........

          Весело изкарване на групата и да поснете снимки!!!
          0887 246718

          Коментар


          • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

            Въпреки лошото време имахме късмет и направихме едно леко ендуро тук там с елементи на хард
            Слагам малко снимки на малката ни група но сериозна
            За другия път се надявам да се съберем повече хора да е по интересно и да има повече да бутат
            Бат Стефчо дано по бързо да излезеш от бокса и да имаш по малко щети



















            Малко офф топик Хаха добре, че не съм скиор :Р



            Но ми харесва бара



            А това е пътеката от вр. Чумерна до Мийковци която не ни остана да видим този път но за другия ще я минем задължително
            Води се колоездачна но май от мотористи и атевисти не могат да се вредят

            Прикачени файлове

            Коментар


            • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

              Здравейте аз май съм готов за подвизи ............ да направим някаква организация за някъде........... като дата 04 юли ми звучи добре........... по Хамерикански ..........

              СЕРИОЗЕН съм !!!
              0887 246718

              Коментар


              • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                Ами да направим.
                Днес ми се обадиха за утре неделя 27.06 пак ще караме Шивачево-вр.Чумерна-Мийковци-Елена дано да е хубаво времето.
                Дайте да организираме нещо за 04.07
                Да отпразнуваме форт оф джулай ама не по хамерикански ами по булгарски с приятна ендуро разходка

                Коментар


                • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                  Kазвай кога? къде?
                  И да действаме .....
                  0887 246718

                  Коментар


                  • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                    Дай да го оставим за 11.04.2010г.
                    След вчерашното ходене го гр.Елена съм разглобен ...
                    2 седмици подред караме.
                    Много хубава пътечка карахме вчера но само слязохме от там качването ще е доста интересно и хард като гледах двама чичковци как бутаха едно 150 кубиково китайче много вода бяха хвърлили до горе Навръщане минахме през вечно затворения проход Твърдица-Елена (Има защо да е затворен ) Защото ни завъля дъжд
                    И около с.Мийковци беше доста приятно даже успях да запиша почетна обиколка на мото полигона в Елена

                    Нека направим организация за повече хора да е забавно и да решим къде да караме ?

                    Коментар


                    • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                      Ок.
                      От сега правим организация за 18.07.2010г. - ако си заслужава ходенето до Елена аз съм ЗА - ама да тръгнем от Скала .....
                      Може да го направим и с преспиване 17-18.07.2010г.
                      Другият възможен маршрут също с преспиване е Скала - Търговище......

                      ПП Дайте в общи линии да решим какво правим и в последствие ще изчистим детайлите...... (предлагам 17-18.07.2010г, защото шампиона (дон Цецо) ще ходи на море, а аз без него съм се изгубил някъде из балканите......)

                      От сега се сещам поне за десетина човека които можем да поканим за това каране...... и без това толкова рядко започнахме да караме, че поне като решим да излезем то нека да си заслужава и да бъде запомнящо се !!!
                      0887 246718

                      Коментар


                      • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                        Съгласен съм
                        И затова искам да имаме повече време за потготовка да можем да се съберем повече хора да е по яко карането.
                        Ако тръгнем от Скала за Елена наистина ще е с приспиване само , че в някоя гора да ни лаят чакалите
                        Ще поразпитам за някой трак интересен за цял ден каране
                        Елена си заслужава има доста места за заиграване.
                        Бат Цецо нещо се загуби ... Ремонта явно му спира тока

                        Коментар


                        • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                          С преспиване също е вариянт: Скала - Иракли (н. Емине)
                          Biagini Passo Powered By VW Syncro

                          Коментар


                          • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                            Тук съм не съм се изгубил но нямам време.АЗ СЪМ ЗА ПРЕХОДА С ПРЕСПИВАНЕ.Само намерете къде да отсенем.
                            [LEFT][I][B]Цветан Карабекиров RENEGADE 1000RX[/B][/I] [SIGPIC][/SIGPIC][/LEFT]
                            [LEFT][/LEFT]

                            Коментар


                            • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                              Как ще приемете идеята за 10-11 юли да посетите региона на Търговище?
                              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                              Коментар


                              • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                                Чудесна идея но ще ходя на море от 5.07 до 11.07
                                [LEFT][I][B]Цветан Карабекиров RENEGADE 1000RX[/B][/I] [SIGPIC][/SIGPIC][/LEFT]
                                [LEFT][/LEFT]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X