Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

    Бате Стефчо тъкмо това щях да правя тази вечер.
    Че вчера не бях в състояние за нищо Много зле ми беше цял ден
    Спирам пиенето !!!

    http://vbox7.com/play:0a7a204d

    http://vbox7.com/play:e5959980

    http://vbox7.com/play:3e5fcc5e

    Благодаря на всички които ме уважиха събота на по Пепси (Колата остана за другия път да я пием)
    И Благодарско на всички които дойдоха да покараме по Шивачевския балкан
    Винаги сте добре дошли зза каране и за маса

    Коментар


    • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

      Да помислим за едно каране началото на м.Септември.
      С приспиване или на някоя хижа или на палатки преход около 100 километра в едната посока с интересни места за гледане и минаване.
      Давайте идеи

      Коментар


      • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

        Аз съм ЗА .....
        Да направим едно гости на групата от Търговище - през Медвен, Котел, Ябланово .........Търговище техничен и живописен трак....
        Мисля, че идеята е добра пък сме им обещали от миналата година да им гостуваме!!!

        Предполагам, че ще ни се зарадват. Ще ни разходят и така .....

        ПП С палатки твърдо НЕ ..... хотел ДА, в краен случай ХИЖА ....
        Последно редактирано от Стефан Слабов; 17-08-10, 18:18. Причина: дописване
        0887 246718

        Коментар


        • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

          Първоначално публикуван от Стефан Слабов Преглед на мнение
          С палатки твърдо НЕ ..... хотел ДА, в краен случай ХИЖА ....
          Нежна натура си е Стефчо.
          Аз съм за, ако не съм махнал мотора де.
          Biagini Passo Powered By VW Syncro

          Коментар


          • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

            Първоначално публикуван от boianpas Преглед на мнение
            Да помислим за едно каране началото на м.Септември.
            С приспиване или на някоя хижа или на палатки преход около 100 километра в едната посока с интересни места за гледане и минаване.
            Давайте идеи
            В първия уйкенд на септември е Ендуро ТЪРГОВИЩЕ 3-5 септември 2010: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=99975
            Заповядайте, но само трябва да погледате състезанието. Иначе за други дати няма проблем. Ще Ви пресрещнем някъде по пътя и ще Ви разходим. Ще се обадя и на Яблановските тежки ендуристи.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

              Това за Ендуро Търговище не е лоша идея.
              Ще погледаме малко ще се видим малко смях една тежка вечер и кой от къде е

              Коментар


              • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                Мммм сега се сетих че на 4-5 Септември е Рали Сливен...
                А ми се гледаше ендуро ....

                Коментар


                • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                  Много хора сме пред същата дилема

                  Коментар


                  • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                    To е ясно, че няма да бъде първата седмица на септември ..... и "Националния Оффроуд Събор" е тогава!!!
                    Паралелно със събора стартира и Balkan Offroad Marathon 2010 !!!


                    ПП Нека го съчетаем с уикенда преди ПЪРВИЯТ УЧЕБЕН ДЕН
                    Последно редактирано от Стефан Слабов; 18-08-10, 18:17. Причина: дописване
                    0887 246718

                    Коментар


                    • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                      Ееее бива ли толкова много мероприятия да се събират на един ден ...
                      И всичките са интересни.
                      за 12.09 става

                      Коментар


                      • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                        Желаещи за каране на 29.08 ?
                        За превземане на вр. Чумерна ?
                        И да видим Мийковската пътека дали ще ни се опъне и този път

                        Коментар


                        • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                          На сухо нема да има проблеми
                          Надявам се да отсъствам в неделя, но ако съм в града ще дойда.
                          Biagini Passo Powered By VW Syncro

                          Коментар


                          • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                            Аз съм обещал на жената да ходим до Ст. Загора (по работа) ........ пропускам ............ SORRY, но с Цецо сме твърди за 11/12.09.2010г. до Търговище и обратно (между другото тогава може да минем и през Велики Преслав !!!)
                            0887 246718

                            Коментар


                            • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                              Аз отпадам за 11-12
                              Започва гроздобера
                              Ако някой иска Мускат да се обажда

                              Коментар


                              • От: Има ли хора желаещи или практикуващи разходки с АТВ из Сливенския Балкан ?

                                ............... и аз отпадам, ще се слагат джибри явно ....................

                                Цецо и той има някаква неотложна задача .................... на маса !!!!
                                С една дума отлагаме прехода за друга седмица, но при всички положения го правим .......
                                0887 246718

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X